Tilmeldinger Bullshooter Forår 2020

Sidst opdateret d. 24. januar 2020 09:15

Følgende hold er tilmeldt Bullshooter Liga Forår 2020.

Hvis dit hold ikke står på listen, så var det ikke tilmeldt på tidspunktet for denne sides sidste opdatering (se øverst).

Rækkeinddeling opdateres løbende herunder.

Bullshooter Trio A:
Team NSP (Ejby Dart)
Forhåndsfavoritterne (Dart Hornslet)
Rata Ruta (Byportens Bodega)
Bulldozerne (Byportens Bodega)
Triple S (Havfruen)
SD Morud Dart (Særslev Dart)

Bullshooter Trio B:
Klub Hanegal (Klub Hanegal)
SD HFD (Særslev Dart)
Byporten 3 (Byportens Bodega)
SD Team Dunk (Særslev Dart)
SD Tivolidart (Særslev Dart)
BH Maleren (Ejby Dart)

Bullshooter Trio C:
Børkops Blondiner (Børkop Dart)
Sognevejens Esser (Dart Hornslet)
Fredericianerne (Ejby Dart)
GPS Fejl BS (Havfruen)
SD Girlpower (Særslev Dart)
SD Wonderboys (Særslev Dart)

Bullshooter Double AA:
Det Virker (Ejby Dart)
BullBusters (Dart Hornslet)
2 røde og en brød (Hvide Sande)
Le Eiffel Tower (Byportens Bodega)
SD Plus 100 kg (Særslev Dart)
Jimmy og Knald (Thyras Kilde)
Jyden (Jyden)

Bullshooter Double A:
Butchers (Bodega Uptown)
De Andre (Jyden)
God Flyver (Jyden)
De Tunge Drenge (Hvide Sande)
Motola (Byportens Bodega)
KP Os 3 (Kupéen)
KB (Kahytten)

Bullshooter Double BBB:
Lars og de små drenge (Hvide Sande)
Ejby Dartdk (Ejby Dart)
Vi håber vi kan ramme (Havfruen)
Bedstefar og vennerne (Jyden)
Anders og Lene (Børkop Dart)
Sport i 2eren (Kahytten)
Byporten 1 (Byportens Bodega)

Bullshooter Double BB:
SD Laksejægerne (Særslev Dart)
Mark Brothers (Bodega Uptown)
Klub Hanegal (Klub Hanegal)
Come on (Ejby Dart)
Far og Søn (Klub Hanegal)
Thorsen og Trads (Børkop Dart)
KP De 2 (Kupéen)

Bullshooter Double B:
Trolden 1 (Vejen Dartklub)
Møgdyr (Jyden)
Bamse og Kylling (Bodega Uptown)
Tipsklubben (Børkop Dart)
SD HF (Særslev Dart)
Trolden 13 (Vejen Dartklub)
Kuhre & Merrill (Ejby Dart)

Bullshooter Double CCC:
El-mis-aim (Byportens Bodega)
BL (Thyras Kilde)
Trolden 9 (Vejen Dartklub)
Kylling og Co (Hvide Sande)
KP The Dance Monkeys (Kupéen)
Tyk og Tynd (Klub Hanegal)
SD Odgaard (Særslev Dart)

Bullshooter Double CC:
SD 2 Kolde fra Kassen (Særslev Dart)
M og Ms (Bodega Uptown)
Skippers (Bodega Uptown)
Family (Ejby Dart)
De Seje Tøser (Kahytten)
BH Maler 6 (Ejby Dart)
Murerne (Hvide Sande)

Bullshooter Double C:
Tanja H og Anja F (Ejby Dart)
Team AFA (Ejby Dart)
Team Hansen (Ejby Dart)
GPS Fejl BS2 (Havfruen)
Det bare os (Thyras Kilde)
Trisserne (Thyras Kilde)
Trolden 2 (Vejen Dartklub)

 

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *