Fyn BB

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1HH Kongen og prinsesserne33016306
2ED MBZ4224324
2RK Team Tank4224344
4White Tigers321-2234
5HH Team KOB422-9294
6KP Os tre312-2212
7SD Propellen og Nødden413-4292
8SD Team Mellem Prut312-7202

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
White Tigers — HH Team KOB
ED MBZ — KP Os tre
RK Team Tank — HH Kongen og prinsesserne
SD Team Mellem Prut — SD Propellen og Nødden
HH Team KOB — ED MBZ
HH Kongen og prinsesserne — KP Os tre
SD Propellen og Nødden — White Tigers
SD Team Mellem Prut — RK Team Tank
HH Team KOB — SD Propellen og Nødden
ED MBZ — HH Kongen og prinsesserne
KP Os tre — SD Team Mellem Prut
White Tigers — RK Team Tank
RK Team Tank — HH Team KOB
SD Propellen og Nødden — ED MBZ
White Tigers — KP Os tre
SD Team Mellem Prut — HH Kongen og prinsesserne
ED MBZ — SD Team Mellem Prut
HH Kongen og prinsesserne — White Tigers
HH Team KOB — KP Os tre
SD Propellen og Nødden — RK Team Tank
HH Team KOB — HH Kongen og prinsesserne
RK Team Tank — ED MBZ
KP Os tre — SD Propellen og Nødden
White Tigers — SD Team Mellem Prut
SD Propellen og Nødden — HH Kongen og prinsesserne
ED MBZ — White Tigers
RK Team Tank — KP Os tre
SD Team Mellem Prut — HH Team KOB
ED MBZ — HH Team KOB
RK Team Tank — SD Team Mellem Prut
White Tigers — SD Propellen og Nødden
KP Os tre — HH Kongen og prinsesserne
HH Team KOB — White Tigers
HH Kongen og prinsesserne — RK Team Tank
KP Os tre — ED MBZ
SD Propellen og Nødden — SD Team Mellem Prut
HH Kongen og prinsesserne — ED MBZ
SD Team Mellem Prut — KP Os tre
RK Team Tank — White Tigers
SD Propellen og Nødden — HH Team KOB
ED MBZ — SD Propellen og Nødden
HH Team KOB — RK Team Tank
HH Kongen og prinsesserne — SD Team Mellem Prut
KP Os tre — White Tigers
SD Team Mellem Prut — White Tigers
ED MBZ — RK Team Tank
HH Kongen og prinsesserne — HH Team KOB
SD Propellen og Nødden — KP Os tre
White Tigers — HH Kongen og prinsesserne
RK Team Tank — SD Propellen og Nødden
KP Os tre — HH Team KOB
SD Team Mellem Prut — ED MBZ
White Tigers — ED MBZ
HH Team KOB — SD Team Mellem Prut
HH Kongen og prinsesserne — SD Propellen og Nødden
KP Os tre — RK Team Tank

Kamptabel