Fyn BBBB

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1Erlings Dream Team32111284
2KP De 23216254
3KP Tre mod en3213264
4ED BH Maler 1211-1122
5ED De gamle kæmper211-3132
6SD Fasandræberne413-6322
7En alm og en classic312-10192

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
Erlings Dream Team — ED BH Maler 1
En alm og en classic — KP De 2
KP Tre mod en — SD Fasandræberne
ED BH Maler 1 — ED De gamle kæmper
SD Fasandræberne — Erlings Dream Team
KP De 2 — KP Tre mod en
ED De gamle kæmper — SD Fasandræberne
Erlings Dream Team — KP De 2
KP Tre mod en — En alm og en classic
ED BH Maler 1 — KP Tre mod en
ED De gamle kæmper — Erlings Dream Team
SD Fasandræberne — En alm og en classic
KP De 2 — SD Fasandræberne
KP Tre mod en — ED De gamle kæmper
En alm og en classic — ED BH Maler 1
ED BH Maler 1 — KP De 2
Erlings Dream Team — KP Tre mod en
ED De gamle kæmper — En alm og en classic
KP De 2 — ED De gamle kæmper
En alm og en classic — Erlings Dream Team
SD Fasandræberne — ED BH Maler 1
SD Fasandræberne — ED De gamle kæmper
KP De 2 — Erlings Dream Team
En alm og en classic — KP Tre mod en
ED De gamle kæmper — ED BH Maler 1
Erlings Dream Team — SD Fasandræberne
KP Tre mod en — KP De 2
ED BH Maler 1 — Erlings Dream Team
KP De 2 — En alm og en classic
SD Fasandræberne — KP Tre mod en
Erlings Dream Team — ED De gamle kæmper
En alm og en classic — SD Fasandræberne
KP Tre mod en — ED BH Maler 1
KP De 2 — ED BH Maler 1
En alm og en classic — ED De gamle kæmper
KP Tre mod en — Erlings Dream Team
ED BH Maler 1 — En alm og en classic
SD Fasandræberne — KP De 2
ED De gamle kæmper — KP Tre mod en
ED BH Maler 1 — SD Fasandræberne
Erlings Dream Team — En alm og en classic
ED De gamle kæmper — KP De 2

Kamptabel