Fyn C

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1No Name DL2208164
2ED BS på eventyr2207164
3KP Team Sundahl2112152
4ED Svigermekanikken2110152
5HH Uh-hu211-2132
6RK Røde mor211-3122
7HH Stjernerne202-6100
7KP De professionelle amatører202-6100

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
KP De professionelle amatører — ED Svigermekanikken
No Name DL — HH Stjernerne
ED BS på eventyr — HH Uh-hu
KP Team Sundahl — RK Røde mor
ED Svigermekanikken — HH Uh-hu
RK Røde mor — ED BS på eventyr
No Name DL — KP De professionelle amatører
HH Stjernerne — KP Team Sundahl
HH Uh-hu — No Name DL
RK Røde mor — HH Stjernerne
ED BS på eventyr — ED Svigermekanikken
KP Team Sundahl — KP De professionelle amatører
KP De professionelle amatører — RK Røde mor
No Name DL — ED Svigermekanikken
HH Stjernerne — ED BS på eventyr
KP Team Sundahl — HH Uh-hu
ED Svigermekanikken — KP Team Sundahl
RK Røde mor — HH Uh-hu
HH Stjernerne — KP De professionelle amatører
ED BS på eventyr — No Name DL
HH Uh-hu — HH Stjernerne
KP De professionelle amatører — ED BS på eventyr
RK Røde mor — ED Svigermekanikken
KP Team Sundahl — No Name DL
KP De professionelle amatører — HH Uh-hu
HH Stjernerne — ED Svigermekanikken
No Name DL — RK Røde mor
ED BS på eventyr — KP Team Sundahl
HH Uh-hu — ED BS på eventyr
ED Svigermekanikken — KP De professionelle amatører
RK Røde mor — KP Team Sundahl
HH Stjernerne — No Name DL
ED Svigermekanikken — ED BS på eventyr
KP De professionelle amatører — KP Team Sundahl
No Name DL — HH Uh-hu
HH Stjernerne — RK Røde mor
HH Uh-hu — ED Svigermekanikken
KP De professionelle amatører — No Name DL
ED BS på eventyr — RK Røde mor
KP Team Sundahl — HH Stjernerne
HH Uh-hu — KP Team Sundahl
RK Røde mor — KP De professionelle amatører
ED Svigermekanikken — No Name DL
ED BS på eventyr — HH Stjernerne
HH Uh-hu — RK Røde mor
KP Team Sundahl — ED Svigermekanikken
KP De professionelle amatører — HH Stjernerne
No Name DL — ED BS på eventyr
ED Svigermekanikken — RK Røde mor
No Name DL — KP Team Sundahl
HH Stjernerne — HH Uh-hu
ED BS på eventyr — KP De professionelle amatører
HH Uh-hu — KP De professionelle amatører
KP Team Sundahl — ED BS på eventyr
ED Svigermekanikken — HH Stjernerne
RK Røde mor — No Name DL

Kamptabel