Fyn CC

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1ED BH Maler 43304246
2Ex bønderne32110234
3No Name DL3216234
4HH Stjernerne3215234
5De ustabile3213194
6ED Smutten og prutten4221264
7KP Gunnars Slæng303-12120
8HH Kom nu igen404-17150

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
ED Smutten og prutten — HH Stjernerne
HH Kom nu igen — Ex bønderne
De ustabile — No name DL
KP Gunnars Slæng — ED BH Maler 4
Ex bønderne — KP Gunnars Slæng
De ustabile — ED Smutten og prutten
No name DL — ED BH Maler 4
HH Stjernerne — HH Kom nu igen
ED Smutten og prutten — No name DL
HH Kom nu igen — De ustabile
ED BH Maler 4 — Ex bønderne
KP Gunnars Slæng — HH Stjernerne
ED Smutten og prutten — HH Kom nu igen
No name DL — Ex bønderne
HH Stjernerne — ED BH Maler 4
De ustabile — KP Gunnars Slæng
Ex bønderne — HH Stjernerne
HH Kom nu igen — No name DL
KP Gunnars Slæng — ED Smutten og prutten
ED BH Maler 4 — De ustabile
HH Kom nu igen — KP Gunnars Slæng
No name DL — HH Stjernerne
ED Smutten og prutten — ED BH Maler 4
De ustabile — Ex bønderne
De ustabile — HH Stjernerne
KP Gunnars Slæng — No name DL
ED BH Maler 4 — HH Kom nu igen
Ex bønderne — ED Smutten og prutten
Ex bønderne — HH Kom nu igen
No name DL — De ustabile
ED BH Maler 4 — KP Gunnars Slæng
HH Stjernerne — ED Smutten og prutten
ED Smutten og prutten — De ustabile
KP Gunnars Slæng — Ex bønderne
ED BH Maler 4 — No name DL
HH Kom nu igen — HH Stjernerne
Ex bønderne — ED BH Maler 4
De ustabile — HH Kom nu igen
HH Stjernerne — KP Gunnars Slæng
No name DL — ED Smutten og prutten
Ex bønderne — No name DL
HH Kom nu igen — ED Smutten og prutten
ED BH Maler 4 — HH Stjernerne
KP Gunnars Slæng — De ustabile
ED Smutten og prutten — KP Gunnars Slæng
No name DL — HH Kom nu igen
HH Stjernerne — Ex bønderne
De ustabile — ED BH Maler 4
Ex bønderne — De ustabile
ED BH Maler 4 — ED Smutten og prutten
HH Stjernerne — No name DL
KP Gunnars Slæng — HH Kom nu igen
HH Kom nu igen — ED BH Maler 4
ED Smutten og prutten — Ex bønderne
No name DL — KP Gunnars Slæng
HH Stjernerne — De ustabile

Kamptabel