Fyn CCCC

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1De blåstrivet2208164
2SD Duplo2207164
3ED Blå stue2111112
4KP Bitches2110142
5ED Fynboerne211-1102
6HH Chakarcha211-4102
7Mor og far202-3130
8ED Team Beck202-880

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
ED Blå stue — ED Fynboerne
HH Chakarcha — ED Team Beck
KP Bitches — De blåstrivet
Mor og far — SD Duplo
HH Chakarcha — SD Duplo
KP Bitches — Mor og far
De blåstrivet — ED Fynboerne
ED Team Beck — ED Blå stue
ED Blå stue — Mor og far
De blåstrivet — HH Chakarcha
SD Duplo — ED Team Beck
ED Fynboerne — KP Bitches
HH Chakarcha — ED Blå stue
De blåstrivet — ED Team Beck
ED Fynboerne — Mor og far
SD Duplo — KP Bitches
ED Blå stue — SD Duplo
KP Bitches — ED Team Beck
Mor og far — De blåstrivet
ED Fynboerne — HH Chakarcha
De blåstrivet — SD Duplo
ED Team Beck — ED Fynboerne
Mor og far — HH Chakarcha
KP Bitches — ED Blå stue
ED Fynboerne — SD Duplo
HH Chakarcha — KP Bitches
ED Blå stue — De blåstrivet
Mor og far — ED Team Beck
ED Team Beck — HH Chakarcha
ED Fynboerne — ED Blå stue
De blåstrivet — KP Bitches
SD Duplo — Mor og far
ED Team Beck — SD Duplo
Mor og far — ED Blå stue
KP Bitches — ED Fynboerne
HH Chakarcha — De blåstrivet
ED Blå stue — ED Team Beck
Mor og far — KP Bitches
ED Fynboerne — De blåstrivet
SD Duplo — HH Chakarcha
De blåstrivet — Mor og far
ED Team Beck — KP Bitches
HH Chakarcha — ED Fynboerne
SD Duplo — ED Blå stue
ED Blå stue — HH Chakarcha
ED Team Beck — De blåstrivet
Mor og far — ED Fynboerne
KP Bitches — SD Duplo
ED Blå stue — KP Bitches
ED Fynboerne — ED Team Beck
HH Chakarcha — Mor og far
SD Duplo — De blåstrivet
ED Team Beck — Mor og far
KP Bitches — HH Chakarcha
De blåstrivet — ED Blå stue
SD Duplo — ED Fynboerne

Kamptabel