Endelig liste med tilmeldinger

Dette er den endelige liste med tilmeldinger til weekendens stævne.

Fredag: (35 spillere)
501 B-Række – seedning i parentes:
Bjarne Iversen
Henrik Andersen
Jan Guldsten
Jens Toftegaard
Jesper Baadsgaard
Jimmy Christensen
Johnny Hansen
Kim Jørgensen
Lars Brix Nielsen (3)
Mads Lykkegaard
Morten Nymann (4)
Ole Sødergren
Ronny Dyg
Rune Marcussen (2)
Svend Kock
Vladimir Andersen (1)

501 C-Række – seedning i parentes:
Bo Larsen (1)
Christien Jæger Nielsen
Claus Jensen
Dorte Kristensen
Henrik Frederiksen (6)
Jakob Hansen (3)
Jane Carstens
John Sørensen
Kasper Cevin
Kenni Christensen (8)
Lars Andersen (7)
Lars Ommestrup
Martin Knudsen (5)
Michael Egeberg
Mona Jørgensen
Morten Plumhoff (2)
Thomas Bjerg Poulsen
Tommy Rasmussen
Torben Christensen (4)

Lørdag: (115 spillere)

TRIO B:
Olsen Banden
Jimmy Jensen
Per Jørgensen
Jesper Hansen
Wonderboys
Claus Rasmussen
Thomas Odgaard
Jørgen Greve
Røverne fra Vissenbjerg
Lars Bay Petersen
Michael Jensen
Brian Jeppesen
BullBusters
Rasmus Milo
Mark Secher Petersen
Søren Skjoldhøj

TRIO C:
Mor’s Drenge og Piger
Thomas Elkrog
Henrik Jensen
Bente Elkrog
Far til Fire
Brian Sivertsen
Carsten Lund
Pia Lund
Kupéen
Gunnar Pedersen
Allan Lindhardt
Nina Pedersen
Goklerne
Kenni Christensen
John Sørensen
Thomas Bjerg Poulsen
BH Maleren
Bo Hermansen
Nils J. Hansen
Carsten Jensen
Bamses Venner
Annbritt Olsen
Brian Jakobsen
Mathias Philipsen
Ventilerne
Jan Thiel
Bente Thiel
Jørgen Zinck
FMD’s Tøser
Dorthe Kristensen
Stephanie Jørgensen
Mona Jørgensen
Girlpower
Charlotte Rasmussen
Annette Reus
Marlene Odgaard
Billet MRK
Linda Deleuran
Bente Bay Petersen
Pernille Wulff
De Glade
Ole Sødergreen
Rene Andersson
Claus Mathiesen

DOUBLE B:
Team Bulldogs
Henrik Reus
Thomas Schmidt
Team Reus
Kasper Reus
Ivan Udsen
Villys Vilde Drenge 1
Bo Larsen
Johnny Hansen
Villys Vilde Drenge 2
Martin Knudsen
Jakob Hansen
Lakeside
Jimmy Christensen
Ronny Dyg
KIKA
Kim Jørgensen
Kaj Smedegaard
Team SÅB
Lars Brix Nielsen
Jesper Baadsgaard
Amatørerne
Vladimir Andersen
Aage Sørensen
Dorthes Drenge
Michael Egeberg
Mads Lykkegaard
Far & Søn
Morten Nymann
Lars Ommestrup
Palmik
Palmer Christensen
Karis Mikkelsen
Go’ Sidste
Kim Barfoed Rasmussen
Lars Hansen
Kokkens Drenge
Knud Mogensen
Ronni Glintborg
Ejby-Dart.dk
Laurits Rud
Henrik Larsen
De Skarpe 1
Michael Buch
Lasse Hansen
De Skarpe 2
Jan Jensen
Frank Janssen
Mobe Dick
Ole Brix Nielsen
Michael Jakobsen
Månerne
Kent Hansen
Martin Larsen
Jægerne
Brian Engholm
Daniel Hansen
Kølekongerne
Morten Andersen
Johnny Hansen
Mojo Singles
Sonni Sørensen
Thomas Kjærsgaard
Mojo 06
Carsten Egebjerg
Ronny Ranck
Jonas Lyn & Ding Dong Si
Simon Sayilgan
Tommy Stemberg

DOUBLE C:
Team Sundahl
Per Sundahl
Rasmus Sundahl
Outsiderne
Anne Grethe Lund
Lene Dideriksen
Stenbukkene
Jesper Sørensen
Hans Lynge
Mester & Søn
Michael Jensen
Johni Carlson
Jammerlapperne
Ib Jessen
Annette Pedersen
Guldklumperne
Camilla Hansen
Frank Kristensen
Team Odgaard
Erling Odgaard
Ole Hansen
Bertelsen & Poulsen
Steen Poulsen
Miriam Bertelsen
Pedersen & Bertelsen
Jimmi Bertelsen
Karen Marie Pedersen
Tula
Ulrich Andreasen
Trine Larsen
Mojo Chiefs
Jesper Adsersen
Lars Dige
De 3 Bukkebruse
Henrik Batiste
Louise Hertzum

Søndag: (69 spillere)
Annbritt Olsen
Anne Grethe Lund
Anne Marie Plougheld
Annette Pedersen
Annette Reus
Bente Bay Petersen
Bente Thiel
Bjarne Iversen
Bo Hermansen
Brian Jakobsen
Brian Sivertsen
Carsten Egebjerg
Carsten Jensen
Carsten Lund
Charlotte Rasmussen
Claus Rasmussen
Erling Odgaard
Henrik Larsen
Henrik Reus
Ib Jessen
Ivan Udsen
Jakob Hansen
Jan Thiel
Jesper Adsersen
Jesper Baadsgaard
Jimmy Christensen
Jimmy Jensen
John Sørensen
Johni Carlson
Johnny Hansen
Johnny Hansen
Jørgen Greve
Jørgen Zinck
Karen Marie Pedersen
Kasper Reus
Kenni Christensen
Kent Hansen
Kim Barfoed Rasmussen
Kim Jørgensen
Kim Larsen
Knud Mogensen
Lars Bay Petersen
Lars Brix Nielsen
Lars Dige
Lars Hansen
Lars Ommestrup
Laurits Rud
Lene Dideriksen
Mads Lykkegaard
Marlene Odgaard
Martin Knudsen
Martin Larsen
Mathias Philipsen
Michael Egeberg
Michael Jensen
Morten Nymann
Nils J. Hansen
Ole Hansen
Per Jørgensen
Pernille Wulff
Ronni Glintborg
Ronny Ranck
Sonni Sørensen
Thomas Bjerg Poulsen
Thomas Kjærsgaard
Thomas Odgaard
Thomas Schmidt
Vladimir Andersen
Aage Sørensen

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *