Tilmeldinger – Ligafinalen Lørdag 22. juni

 

Tilmeldinger til Lørdagens Ligafinale

Opdateret 21. juni kl. 22:49 – Status Tilmeldte 14 TRIO-hold samt 35 DOUBLE-hold

DEADLINE FOR TILMELDING ER FREDAG D. 21. JUNI

TRIO

Bamses Venner
Martin Hansen
Mathias Philipsen
Brian Jakobsen
Ejbydart.dk
Henrik Larsen
Laurits Rud
Niels Aage Sørensen
Alkoholdet
Johni Carlson
Anette Pedersen
Michael Jensen
BHMaleren
Bo Hermansen
Rene Anderberg
Ib Jessen
Ventilerne
Jan Thiel
Bente Thiel
Jørgen Zinck
Go’ Sidste
Lars Hansen
Kent Olsen
Lisa Østergaard
Røv og Nøgler
Kim Barfoed
Palmer Christensen
Jens Kajberg
De 3 musketerer
Kasper Juhl
Ingeborg Juhl Sørensen
Miriam Juhl Bertelsen
Team NIB
Jimmi Bertelsen
Trivo Ivetic
Brian Nielsen
De Glade
Ole Sødergren
Claus Matthiesen
Rene Andersson
SD Girlpower
Charlotte Rasmussen
Annette Reus
Annbritt Olsen
3 x J
Per Jørgensen
Jimmy Jensen
Johnny Jensen
Mormor & Pigerne
Vivi Juhl
Marianne Schmidt
Lilly Larsen
Ham, Han & Hende
Mads Lykkegård
Peter Thrane
Stephanie Jørgensen

DOUBLE

Go’sex.dk
Martin Beck
Gitte Sørensen
Kokkens Drenge
Knud Mogensen
Ronni Glintborg
De’ løgn
Carsten Jensen
Nicki Nielsen
De’ ikk løgn
Jannick Lyndby
Thomas Top
Ulka
Karis Mikkelsen
Ulrick Andreasen
Villy’s Drenge 1
Johnny Hansen
Jakob Hansen
Villy’s Drenge 2
Anne Marie Plougheld
Bo Larsen
Team B1 & B2
Brian Nielsen
Brian Sivertsen
Team Bull
Jesper Hansen
Carsten Lund
Team PS
Pia Lund
Sandra Hermansen
Bulldogs
Thomas Schmidt
Ivan Udsen
Stenbukkene
Jesper Sørensen
Hans Jacob Lynge Hansen
Team Tæt På
Allan Lindhardt
Gunnar Pedersen
Far & Søn
Morten Nymann
Lars Ommestrup
Game On
Tommy Rasmussen
Kenni Christensen
Cousins
Camilla Pedersen
Andreas Clausen
Team Reus
Henrik Reus
Martin Dahlgren
Black and White
Kenneth Hansen
Ole Andersen
Team Wulff
Ole Wulff
Pernille Wulff
Røverne fra Vissenbjerg
Bente Bay Petersen
Lars Bay Petersen
SD Månerne
Kent Hansen
Martin Larsen
SD Jægerne
Brian Engholm
Daniel Hansen
Reus + Hansen
Kasper Reus
Johnny Hansen
Team Vinderup
Ib Dybdal
Simon Bang
Fuzer
Christian Jæger Nielsen
Thomas Andersen
Team Vinderup 2
Alex Sørensen
Trine Christensen
Outsiderne
Trine Larsen
Anne Grethe Lund
Team Viborg
Tom Holst
Pia Jensen
Wonderboys
Claus Rasmussen
Jørgen Greve
Westkyst Hustlers
Thomas B. Kjærgaard
Rene Nielsen
Team Mojo
Jesper Adsersen
Ronny Ranck
Hobitterne
Henrik Andersen
Liselotte Andersen
Underberg
Lars Andersen
Jimmi Hansen
Mile
Michelle Sørensen
Leif Rasmussen
Team Work
Mikael Rask
Jan B. Kristensen

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *