Foreløbige tilmeldinger TRIO søndag 22. juni

Følgende 36 hold er tilmeldt TRIO finalen på Munkebjerg
Står dit hold ikke på listen herunder, så er du IKKE tilmeldt medmindre du har sendt din tilmelding efter seneste opdatering.
Tilmeld dig via kontaktformularen her på siden.

Sidst opdateret d. 20. juni 2014 14:07

2 Tykke og 1 Tynd
Martin Hansen (Ejby)
Frederik Clemmensen
Jesper Hansen

Team FMD
Kim Jørgensen
Jane Carstens
Bo Thune

Rip Rap Rup
Jimmy Jensen
Per Gintberg Jørgensen
Thomas Schmidt Sørensen

Top-irriterende
Christina Nyholm Jensen
Niels With
Camilla Pedersen

Røv & Nøgler
Brian Kjær Nielsen
Wickie-Medina Hovgård
Tanja Hansen

Siverts Engle
Sabrina Hansen
Brian Sivertsen
Pia Lund

Kupeen Ekstra
Nina Pedersen
Gunnar Pedersen
Per Sundahl

Børkops 3-kant
Lotte Andersen
Linda Juul
Bettina Hedensted

Børkop Dart 10
Per Schumacher
Christian J Nielsen
Karin Laursen

Børkops Drenge
Johnny Jørgensen
Jim Hovgaard
Claus Mathiesen

Børkop Dart
Micke Næsby
Tommy Dideriksen
Claus Andersen

Linedancers
Rosa Nilsson
Jannie Kjær
Henning Henriksen

De 3 Musketerer (Børkop)
Lars Nielsen
Lisa Jensen
Nick Lanther

Girl Power
Charlotte Rasmussen
Anette Reus
Sandra Hermansen

Alkoholdet
Ulrich Andreasen
Johni Carlson
Michael Hansen

De Håbløse
Kurt Larsen
Brian Jakobsen
Mette Borgquist

Team Lyndby
Lone Lyndby
Jannick Lyndby
Simon Lyndby

BH Maleren
Nils J Hansen
Bo Hermansen
Rene Anderberg

Ventilerne
Jan Thiel
Bente Thiel
Michael Jensen

De’ Løgn
Thomas Top
Nicki Nielsen
Carsten Jensen

Ejby-Dart.dk
Laurits Rud
Henrik Larsen
Niels Aage Sørensen

De 3 Musketerer (Ejby)
Lars Hansen
Leif Rasmussen
Charlotte Andersen

Team Delle
Trine Larsen
David Andersen
Anette Pedersen

Radisserne
Jens Michaelsen
Anders Madsen
Karis Mikkelsen

Heliumbanden
Louise Borgquist
Betina Andersen
Lotte Hansen

Team Turbo
Helle Rasmussen
Sonja Hansen
Ib Jessen

Team Øjet
Johnny Hansen
Jacob Hansen
Michelle Sørensen

SD Morud Dart
Kent Hansen
Martin Larsen
Johnny Hansen

Tinsoldaterne
Jesper Sørensen
Hans Sommer
Kristian Meyer

GPS Fejl
Samantha Krop
Ann Krop
Vivi Juhl

Børkops Dovne Svine
Johnny Stejner
Jimmy Christensen
Benjamin Hedensted

De 3 Musketerer (Fredericia)
Miriam Bertelsen
Kasper Juhl
Ingeborg Sørensen

De Få Rå
Jimmi Bertelsen
Trivo Ivetic
Michael Buch

White Shark 1
Peder Høj
Sonni Sørensen
Jesper Adsersen

White Shark 2
Thomas Kjærsgaard
Rene Nielsen
Lars Hansen

White Shark 3
Ellen Møller
Sofie Frydenlund
Poul Degn

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *