Resultater fra Finalestævnet Munkebjerg 10.-11. januar 2015

Resultaterne fra weekendens stævne

LØRDAG DOUBLE:

C-række:
1. Listig/Wulff
2. Team Pedersen
3. Taz & Co.
4. Hotte Lotte
5.-6. Lortevenner
5.-6. De Smukke Havfruer
7.-8. Jammerlapperne
7.-8. Hr. og Fru Danmark
9.-12. Vi Unge
9.-12. WS Sofferne
9.-12. Pigerne fra Fyn
9.-12. JoKa
13.-16. Team Sundahl
13.-16. Klodserne 2
13.-16. Team Blank
13.-16. Bonnie & Clyde
17.-24. Bøllebob
17.-24. Odins Dart Club
17.-24. Team Turbo
17.-24. Tivoli Dart
17.-24. The Thiels
17.-24. De Vilde Kaniner
17.-24. Man er som man er
17.-24. BH Maleren
25. Pappi & Tøsen

CC-række:
1. De Gavmilde
2. Byporten 2
3. SD Odgaard
4. Håndværkersex
5.-6. Hermansen/Olsen
5.-6. De Lystige
7.-8. Mutti
7.-8. Mig og min Mor
9.-12. De Hurtige
9.-12. Team Lyndby
9.-12. WS Ellos
9.-12. Høj og Lille
13.-16. Personalegoder
13.-16. Klodserne 1
13.-16. WS Airbags
13.-16. Team Søndermark
17.-24. Ventilerne
17.-24. Rose’s
17.-24. Go-Sex.dk
17.-24. Team Tømrer
17.-24. Alkoholdet
17.-24. Team Delle
17.-24. De 2 Musketerer
17.-24. Team Brenderup
25-26. WS Hustlers
25-26. DP Facader

B-række:
1. Cavalier Drengene
2. Klogeågerne
3. King Flights
4. De få rå
5.-6. Røverne
5.-6. WS no. 2
7.-8. De’ Løgn A
7.-8. TJ Service
9.-12. Store Hansen & Lille Flap
9.-12. De’ Løgn B
9.-12. Av Av
9.-12. WS Oldies
13.-16. Frk. Frost
13.-16. Bull’s Eye
13.-16. Den var tæt på
13.-16. Dream Team
17.-20. SD Maderup
17.-20. Team Smeden
17.-20. F.H.
17.-20. Team Spredhagl

BB-række:
1. Team Santicam
2. Fejl 40
3. Månerne
4. Las Palmas
5.-6. Fy & Bi
5.-6. BJ Børkop
7.-8. Brumbasserne
7.-8. Gøg & Gokke
9.-12. Ejby-Dart.dk
9.-12. WS Champs
9.-12. Guderne
9.-12. Jin & Jang
13.-16. Byporten 1
13.-16. Far & Søn
13.-16. Kongerne
13.-16. De Grimme Ællinger
17.-20. Optur & Nedtur
17.-20. Nord & Syd
17.-20. Jægerne
17.-20. De 2 Uduelige

Pride Cup:
1. Børkop Dart
2. Havfruen
3.-4. Dart Hornslet
3.-4. Odins Dart Club
5.-8. Kupéen
5.-8. Mojo Sportsbar
5.-8. Byporten
5.-8. Ejby Dartforening
9. Særslev Dart

SØNDAG TRIO:

C-række:
1. White Sharks 3
2. Team Brenderup
3. Team ½ Tolv
4. Alkoholdet
5.-6. Jammerlapperne
5.-6. Heliumbanden
7.-8. Nogen!
7.-8. Sivert’s Tøser
9.-12. Hvor er de 2 andre
9.-12. De 3 dårlige
9.-12. Klodserne
9.-12. Girlpower
13.-16. Ventilerne
13.-16. Villy & Pigerne
13.-16. Wonderboys 2
13.-16. Tinsoldaterne
17.-24. Det bare os
17.-24. Team Turbo
17.-24. BH Maleren
17.-24. Lykkehjulet
17.-24. Mor’s Knejter
17.-24. Team Blank
17.-24. Team Hermansen
17.-24. VLR
25. White Sharks 2

B-række:
1. Brumbasserne
2. De Røde Djævle
3. White Sharks 1
4. Momse’s Drenge
5.-6. Av Av
5.-6. Jonas Gun med René
7.-8. Ejby-Dart.dk
7.-8. Gummireuserne
9.-12. Fordi vi kan
9.-12. Wonderboys 1
9.-12. Mor’s Trekant
9.-12. De 3 Uduelige
13.-16. De få rå
13.-16. Mørke Auto
13.-16. De Vilde 3
13.-16. De’ Løgn
17.-20. KBH
17.-20. Det Pisse Godt
17.-20. Dream Team
17.-20. Team Lyndby + Kurt

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *