Foreløbige tilmeldinger Liga Forår 2015

De foreløbige tilmeldinger til ligaen Forår 2015.
Opdateret 2. februar kl. 09:33

Holdene er listet i den rækkefølge tilmeldingerne er lavet.

SYDDANMARK TRIO (bliver opdelt i hhv. Fredericia og Fyn hvis nok hold er tilmeldt):
Det Går Sgu Nok (Særslev Dart)
Klodserne (Klods Hans)
Tivoli Dart (Særslev Dart)
Odins Power (Odins Dart Club)
Girls of Odins (Odins Dart Club)
Odins Firkløver (Odins Dart Club)
Kun for Sjov (Børkop Dart)
Bandits (Særslev Dart)
De Grimme Andrikker (Thyras Kilde)
SD Team Morud Dart (Særslev Dart)
Røverne (Skalbjerg Dart)
SD Wonderboys (Særslev Dart)
SD Girlpower (Særslev Dart)
Heliumbanden (Ejby Dart)
BH Maleren (Ejby Dart)
Ventilerne (Ejby Dart)
Team Kabs.dk (Ejby Dart)
De Gamle Kæmper (Ejby Dart)
De Vilde Kaniner (Ejby Dart)
De’ Løgn (Ejby Dart)
Team Fisherman (Hos Hermansen)
Trunterne (Børkop Dart)
Hos Ellen (Erritsøe Bodega)
Mor’s Drenge (Kupéen)
De 2 Par (Ejby Dart)
Tinsoldaterne (Havfruen)
GPS Fejl (Havfruen)

FREDERICIA DOUBLE:
Vædderne (Dartklubben Bull’s Eye)
Kostene (Børkop Dart)
Dyrbo (Børkop Dart)
Frk. Frost (Børkop Dart)
CJ Børkop (Børkop Dart)
FRC Dart (Sidesporet)
Det Ligemeget (Børkop Dart)
Mødre (Børkop Dart)
Tinsoldaterne (Havfruen)
Lige ved og næsten (Børkop Dart)
De få rå (Sidesporet)
De Skarpe (Generalen)
GPS Fejl (Havfruen)

ØSTJYLLAND DOUBLE:
Jonas Lyn (Sharks Poolhall)
Byporten 1 (Byportens Bodega)
Byporten 2 (Byportens Bodega)
GMT (Byportens Bodega)
Team Blank (Byportens Bodega)
Sognevejens Esser (Beefeater Pub)
Smageklubben (Sharks Poolhall)
Giggles (Dart Hornslet)
The 70’s (Dart Hornslet)
Det Pisse Godt (Byportens Bodega)
Team Easy On (Dart Hornslet)
Det ved jeg sgu ikke (Dart Hornslet)
Bar1 (Byportens Bodega)

FYN DOUBLE:
Hov (Hos Hermansen)
Team OB (Hos Hermansen)
Odins Grå Hår (Odins Dart Club)
Thors Hammer i Odins (Odins Dart Club)
Odins Pinky & Høne (Odins Dart Club)
To Kolde fra Kassen (Særslev Dart)
Kupéen B (Kupéen)
Kupéen C1 (Kupéen)
Kupéen C2 (Kupéen)
Grinebidderne (Kupéen)
Team Sundahl (Kupéen)
HH+ (Særslev Dart)
De Lystige (Særslev Dart)
Odins Sommerfugle (Odins Dart Club)
Odins Fejl 40 (Odins Dart Club)
Odins Team Taurus (Odins Dart Club)
Striglerne i Odins (Odins Dart Club)
SD Månerne (Særslev Dart)
SD Jægerne (Særslev Dart)
Fasandræberne (Særslev Dart)
SD Baroni (Særslev Dart)
SD Odgaard (Særslev Dart)
Knold & Tot (Skalbjerg Dart)
Billet MRK (Skalbjerg Dart)
KIWI (Skalbjerg Dart)
Lidt Heldig (Ejby Dart)
Team Brenderup (Ejby Dart)
DP Facader (Ejby Dart)
Ejbydart.dk (Ejby Dart)
Go’ Røv (Ejby Dart)
Mig og min Mor (Ejby Dart)
De 3 Musketerer (Ejby Dart)
Team Turbo (Ejby Dart)
De Vilde Kaniner (Ejby Dart)
Team Ejby (Ejby Dart)
Skønheden & Udyret (Hos Hermansen)
Team Jørgensen (Hos Hermansen)
OBS HH (Hos Hermansen)
De Vilde (Ejby Dart)

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *