Resultater Finalestævnet

Komplet resultatliste Finalestævne 27-28. Juni på Munkebjerg Hotel

TRIO B:
1. Team Bertram
2. De eneste 2+1
3. En kort, en lang, en slank
4. De 3 Vilde
5-6. De Få Rå
5-6. Gamle mænd med nye pile
7-8. Tinsoldaterne
7-8. Wonderboys
9-12. The Bandits
9-12. Bane 19
9-12. Vildbasserne
9-12. De 3 Dårlige
13-16. De’ Løgn
13-16. Børkop Dart 3
13-16. White Sharks
13-16. De Gamle Kæmper
17-18. Team Delle
17-18. 3 on Tour

TRIO C:
1. Team Hermansen
2. Team Brenderup
3. 3 Kolde fra Kassen
4. De Lystige
5-6. Ventilerne
5-6. Tøserne og mig
7-8. De Vilde Kaniner
7-8. Girlpower
9-12. Heliumbanden
9-12. DP Facader
9-12. Bane 17
9-12. Onkel Morfar
13-16. Team Blank
13-16. Lus
13-16. Klodserne
13-16. BH Maleren
17-24. De Sidste
17-24. Fisherman
17-24. Lykkehjulet
17-24. Det er bare os
17-24. 3 Tosser på tur
17-24. Ejby-Dart.dk
17-24. The Buffalos
17-24. Triple X
25. Team Turbo

DOUBLE BB:
1. The Insane
2. En kort, en lang
3. Bane 8
4. PL fra Thyra’s Kilde
5-6. Diller Daller
5-6. Jyden
7-8. Tivoli Dart
7-8. Fuzer
9-12. DIK
9-12. Team Santicam
9-12. BJ Børkop
9-12. Lige ved og næsten
13-16. Las Palmas
13-16. De Vilde
13-16. De’ Løgn
13-16. Jin & Jang
17. Team Baroni

DOUBLE B:
1. Far & Søn
2. Team M+M’s
3. Cavalier Drengene
4. Ejby-Dart.dk
5-6. Fasandræberne
5-6. Børkops Børnetime
7-8. Team HM
7-8. De’ Løgn 2
9-12. De Få Rå
9-12. Pik & Patter
9-12. Jonas Lyn
9-12. Vædderne
13-16. SD Odgaard
13-16. Team Brenderup
13-16. Ølwith
13-16. Håber er der

DOUBLE CC:
1. Kaj & Andrea
2. De smukke unge mennesker
3. M & M
4. De Stive
5-6. Bane 7
5-6. Playboy
7-8. Goodison Park
7-8. Bane 6
9-12. De 2 Gamle
9-12. Mig og min mor
9-12. Papa & Mini
9-12. Go’Sex.dk
13-16. De Lystige
13-16. Elsker vores mor
13-16. Kortspillerne
13-16. Ulla og Inge
17-22. Flying Double Airbags
17-22. Team Thiel
17-22. Hr. og Fru Danmark
17-22. Skatter 1+2
17-22. DP Facader
17-22. BH Malerne

DOUBLE C:
1. Taz & Co.
2. Bar1
3. Trunterne
4. Far & Søn
5-6. LA
5-6. De 2 heldige
7-8. UPS Pilene
7-8. Tykke + Tynde
9-12. Spice Girls
9-12. Bare det er sjovt
9-12. Team Delle
9-12. B&T
13-16. Sommerfuglene
13-16. Pink Lady
13-16. Fyr & Flamme
13-16. Team Turbo
17-22. The Buffalos
17-22. Team Blank
17-22. Smutti
17-22. Knold & Tot
17-22. De Vilde Kaniner
17-22. De 2 Smukke

PRIDE CUP:
1. Byportens Bodega
2. Erritsøe Bodega
3-4. Hvide Sande Dart
3-4. Havfruen
5-8. Kupéen
5-8. Børkop Dart
5-8. Sharks Poolhall
5-8. Ejby Dart.dk
9-14. Thyras Kilde
9-14. Dart Hornslet
9-14. Særslev Dart
9-14. Sidesporet
9-14. Mojo Sportsbar
9-14. Odins Dart Club

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *