Foreløbige tilmeldinger til liga efterår 2015

 

Sidst opdateret d. 18. august 2015 12:37

 

SYDDANMARK TRIO (bliver opdelt i hhv. Fredericia og Fyn hvis nok hold er tilmeldt):
3 Trolde og 1 Kost (Børkop Dart)
SD Wonderboys (Særslev Dart)
SD Team Morud Dart (Særslev Dart)
Ellens Kvartet (Erritsøe Bodega)
Klodserne (Klods Hans)
Odins 3 Små Grise (Odins Dart Club)
Mor’s Drenge (Kupéen)
Tivoli Dart (Særslev Dart)
Girlpower (Særslev Dart)
Tinsoldaterne (Havfruen)
Hos Ellen (Erritsøe Bodega)
De’ Løgn (Ejby Dart)
Heliumbanden (Ejby Dart)
Blå Stue (Ejby Dart)
Go’e Tasker (Ejby Dart)
BH Malerne (Ejby Dart)
Ventilerne (Ejby Dart)
Bullrytterne (Ejby Dart)
De Gamle Kæmper (Ejby Dart)
Mosters Helte HH (Hos Hermansen)
Team Fisherman HH (Hos Hermansen)
De Talentløse (Skalbjerg Dart)
Billet Mrk (Skalbjerg Dart)

FREDERICIA DOUBLE:
FRC Dart (Sidesporet)
Vædderne (Erritsøe Bodega)
WiTo (Børkop Dart)
De Gnavne (Børkop Dart)
Kostene (Børkop Dart)
CJ Børkop (Børkop Dart)
Taz & Co. (Børkop Dart)
Rolig Nu (Thyra’s Kilde)
De Skarpe (Generalen)
Tinsoldaterne (Havfruen)
GPS Fejl (Havfruen)
Team 3 (Generalen)
De Skønne (Thyra’s Kilde)
Niss & Naus (Thyra’s Kilde)
Kun os to (Børkop Dart)
Team Frost (Børkop Dart)
Blå & Røde Strømper (Børkop Dart)

ØSTJYLLAND DOUBLE:
VBM (Byportens Bodega)
Byportens Junior (Byportens Bodega)
Far & Søn (Byportens Bodega)
BullBusters (Sharks Poolhall)
Jonas Lyn & Dong Dong (Sharks Poolhall)
Team GMT (Byportens Bodega)
Tosseanstalten (Byportens Bodega)
Grineflip (Dart Hornslet)
Det ved jeg sgu ikke (Dart Hornslet)
Giggles (Dart Hornslet)
Sognevejens Esser (Spørring Kro)
Team Blank (Byportens Bodega)
KLM (Dart Hornslet)
The 70’s (Dart Hornslet)
Byporten 2 (Byportens Bodega)

FYN DOUBLE:
SD Månerne (Særslev Dart)
SD Jægerne (Særslev Dart)
SD Odgaard (Særslev Dart)
Kupéen C (Kupéen)
Team Sundahl (Kupéen)
Grinebidderne (Kupéen)
Kupéen B (Kupéen)
De Vilde (Ejby Dart)
Tøserne (Kupéen)
Odins Bouncers (Odins Dart Club)
Odins Grå Hår (Odins Dart Club)
Odins Black & With (Odins Dart Club)
Odins Spmmerfugle (Odins Dart Club)
Odins 7’eren (Odins Dart Club)
SD Fasandræberne (Særslev Dart)
SD Team Buffalo (Særslev Dart)
SD Team Bandits (Særslev Dart)
SD To Kolde fra Kassen (Særslev Dart)
SD De Lystige (Særslev Dart)
SD Gøg og Gokke (Særslev Dart)
SD +100 kg (Særslev Dart)
SD En kort en lang (Særslev Dart)
SD HH+ (Særslev Dart)
Dullerne (Ejby Dart)
Dig & Mig Larsen (Ejby Dart)
Vejle Bønderne (Ejby Dart)
Team Moller (Ejby Dart)
Rød Stine (Ejby Dart)
Kut Klapperne (Ejby Dart)
Team MM (Ejby Dart)
Team Turbo (Ejby Dart)
Ejby-Dart.dk (Ejby Dart)
Goodison Park (Ejby Dart)
Svupti HH (Hos Hermansen)
Skønhederne (Hos Hermansen)
Team OB HH (Hos Hermansen)
OBS HH (Hos Hermansen)
Team Jørgensen (Hos Hermansen)
Røverne (Skalbjerg Dart)

VINDERUP DOUBLE:
Hawthorn-hobo (Bodega Smeden)
Jyden (Bodega Smeden)

VIBORG DOUBLE:
OBG
Team Rosenstrædet
Team Daddy
Bad Boys
Team Riisgaard
Rigtige Kællinger
Team Secrets
Team Lovers
Klitteklanen
FC Minus
Team Hygge
The 2 B’s
EM
Banditterne
De Fede Svin

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *