Foreløbige tilmeldinger til liga forår 2016

 

Sidst opdateret d. 8. februar 2016 22:07

Seneste tilmelding er forlænget til og med mandag d. 8. februar kl. 23.59!

SYDDANMARK TRIO (bliver opdelt i hhv. Fredericia og Fyn hvis nok hold er tilmeldt):
SD Tivoli Dart (Særslev Dart)
Team Fisherman HH (Hos Hermansen)
SD Morud Dart (Særslev Dart)
SD Wonderboys (Særslev Dart)
Vestergade (Børkop Dart)
Tinsoldaterne (Havfruen)
Mor’s Drenge (Kupéen)
SD Girlpower (Særslev Dart)
SD Los Trios (Særslev Dart)
De 3 måske 4 (Børkop Dart)
ED BH Malerne (Ejby Dart)
ED Det Løgn (Ejby Dart)
ED Blå Stue 2 (Ejby Dart)
ED De 3 Kolde (Ejby Dart)
ED De nye fra Ejby (Ejby Dart)
ED Ventilerne (Ejby Dart)
ED Go’e Tasker (Ejby Dart)
ED 3xM + B (Ejby Dart)
ED BH Malerne 2 (Ejby Dart)
Odin’s Trio Tosser (Odin’s Dart Club)

FREDERICIA DOUBLE:
Kostene (Børkop Dart)
Sidesporet (Sidesporet)
Mor & Søn (Børkop Dart)
Gribben & Kyllingen (Børkop Dart)
CJ Børkop (Thyra’s Kilde)
Kildens Veninder (Thyra’s Kilde)
Ulle & Jeg (Børkop Dart)
BT Børkop (Børkop Dart)
Hos Ellen 2 (Hos Ellen)
FRC Dart (Sidesporet)
Kongen & Undersåtterne (Generalen)
No Respect (Bøgeskovhallen)
GPS Fejl (Havfruen)
De Skarpe (Generalen)
De Skønne (Thyra’s Kilde)
Ellen’s Drenge (Hos Ellen)
Le Grand (Thyra’s Kilde)
Thyra’s Kilde (Thyra’s Kilde)
7080 (Børkop Dart)
Schøn og Hovgaard (Børkop Dart)

ØSTJYLLAND DOUBLE:
BullBusters (Sharks Poolhall)
Nogen (Dart Hornslet)
Jonas Lyn (Sharks Poolhall)
Rød Stue (Dart Hornslet)
Picanthe (Dart Hornslet)
Fordi vi kan (Byportens Bodega)
Sognevejens Esser (Spørring Kro)
Lucky Luciano (Byportens Bodega)
RAMM (Byportens Bodega)
Mandagsholdet (Dart Hornslet)
Team Blank (Byportens Bodega)
The Underdogs (Dart Hornslet)
Byporten 2 (Byportens Bodega)
En til tak… (Byportens Bodega)
Triple M (Dart Hornslet)

FYN DOUBLE:
Indre Mission HH (Hos Hermansen)
SD De Lystige (Særslev Dart)
Team OB HH (Hos Hermansen)
Team Jørgensen HH (Hos Hermansen)
SD Fy & Bi (Særslev Dart)
Snehvide & de 2 små Dværge HH (Hos Hermansen)
SD Dream Team (Særslev Dart)
SD Jægerne (Særslev Dart)
SD Odgaard (Særslev Dart)
SD Benny’s Badebebs (Særslev Dart)
SD Team Bandits (Særslev Dart)
Kupéen B (Kupéen)
Grinebidderne (Kupéen)
HMS HH (Hos Hermansen)
De Nye (Kupéen)
Team Sundahl (Kupéen)
Tøserne (Kupéen)
SD Fasandræberne (Særslev Dart)
SD 2 Kolde fra Kassen (Særslev Dart)
SD En kort en lang (Særslev Dart)
Team Pikkert (Assens Dart Klub)
Mumle & Bumle på tur (Assens Dart Klub)
Team Lunde HH (Hos Hermansen)
SD Runde Baller (Særslev Dart)
Vi vinder igen (Ejby Dart)
ED Vejle Bønderne (Ejby Dart)
ED Blå Stue 1 (Ejby Dart)
ED Team Turbo (Ejby Dart)
ED Team Beck (Ejby Dart)
ED Ejbydart.dk (Ejby Dart)
ED Team M&M (Ejby Dart)
ED Dullerne (Ejby Dart)
ED Team Opel (Ejby Dart)
Odin’s Dream Team (Odins Dart Club)
Odin’s Freja & Thor (Odins Dart Club)
Odin’s Grå Hår (Odins Dart Club)
Odin’s Mini & Maxi (Odin’s Dart Club)
Skønhederne HH (Hos Hermansen)
De Gule (Brenderup Aktivitetscenter)
Røverne (Skalbjerg Dart)
Team Moller (Skalbjerg Dart)
Team op ad (Skalbjerg Dart)

VINDERUP DOUBLE:
Hawthorn-hobo (Bodega Smeden)
Jyden (Bodega Smeden)

VIBORG DOUBLE:
FC Minus
Team Riisgaard
Old Boys
Team Hygge
Bulldog
EM
Klitteklanen
Team Ibfisk
Team Secrects
Team YNWA
RASK
Team Rosenstrædet
OO2
OBG
Sugarbabes

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *