Bullshooter A Double

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1Det nye par33010216
2KP Os tre BS3217204
3ED Team Gulddame3210154
4BullBusters321-1164
5Centrumkrigerne3122172
6Butchers312-6122
7Le Eiffel Tower413-7192
8Vor Herre til hest202-590

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
BullBusters — Butchers
Centrumkrigerne — ED Team Gulddame
Det nye par — Le Eiffel Tower
ED Team Gulddame — KP Os tre BS
Le Eiffel Tower — Vor Herre til hest
Vor Herre til hest — KP Os tre BS
KP Os tre BS — BullBusters
Butchers — Det nye par
BullBusters — Centrumkrigerne
Le Eiffel Tower — Butchers
Det nye par — Centrumkrigerne
Vor Herre til hest — ED Team Gulddame
BullBusters — ED Team Gulddame
Butchers — Vor Herre til hest
Centrumkrigerne — Le Eiffel Tower
Det nye par — KP Os tre BS
ED Team Gulddame — Det nye par
Le Eiffel Tower — KP Os tre BS
Vor Herre til hest — BullBusters
Butchers — Centrumkrigerne
Le Eiffel Tower — ED Team Gulddame
Centrumkrigerne — Vor Herre til hest
Det nye par — BullBusters
KP Os tre BS — Butchers
BullBusters — Le Eiffel Tower
Butchers — ED Team Gulddame
Centrumkrigerne — KP Os tre BS
Vor Herre til hest — Det nye par
ED Team Gulddame — Centrumkrigerne
Le Eiffel Tower — Det nye par
Butchers — BullBusters
KP Os tre BS — Vor Herre til hest
Vor Herre til hest — Le Eiffel Tower
Centrumkrigerne — BullBusters
Det nye par — Butchers
KP Os tre BS — ED Team Gulddame
ED Team Gulddame — Vor Herre til hest
Butchers — Le Eiffel Tower
BullBusters — KP Os tre BS
Centrumkrigerne — Det nye par
ED Team Gulddame — BullBusters
Le Eiffel Tower — Centrumkrigerne
KP Os tre BS — Det nye par
Vor Herre til hest — Butchers
BullBusters — Vor Herre til hest
Centrumkrigerne — Butchers
KP Os tre BS — Le Eiffel Tower
Det nye par — ED Team Gulddame
ED Team Gulddame — Le Eiffel Tower
BullBusters — Det nye par
Butchers — KP Os tre BS
Vor Herre til hest — Centrumkrigerne
Det nye par — Vor Herre til hest
KP Os tre BS — Centrumkrigerne
ED Team Gulddame — Butchers
Le Eiffel Tower — BullBusters

Kamptabel