Bullshooter BBB Double

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1Thorsen og Trads33013216
2Tipsklubben2208144
3De Tunge Drenge2110102
4HansOle312-1152
5De virile cowboys211-2112
6ED Ejbydart.dk312-7112
7Byporten Allstars303-11100

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
Thorsen og Trads — De tunge drenge
De virile cowboys — HansOle
ED Ejbydart.dk — Byporten Allstars
Tipsklubben — De virile cowboys
Byporten Allstars — Thorsen og Trads
HansOle — ED Ejbydart.dk
Thorsen og Trads — HansOle
ED Ejbydart.dk — Tipsklubben
De tunge drenge — Byporten Allstars
Tipsklubben — Thorsen og Trads
HansOle — De tunge drenge
De virile cowboys — ED Ejbydart.dk
Thorsen og Trads — De virile cowboys
Byporten Allstars — HansOle
De tunge drenge — Tipsklubben
ED Ejbydart.dk — Thorsen og Trads
Tipsklubben — Byporten Allstars
De virile cowboys — De tunge drenge
De tunge drenge — ED Ejbydart.dk
HansOle — Tipsklubben
Byporten Allstars — De virile cowboys
De tunge drenge — Thorsen og Trads
Byporten Allstars — ED Ejbydart.dk
HansOle — De virile cowboys
ED Ejbydart.dk — HansOle
Thorsen og Trads — Byporten Allstars
De virile cowboys — Tipsklubben
HansOle — Thorsen og Trads
Tipsklubben — ED Ejbydart.dk
Byporten Allstars — De tunge drenge
Thorsen og Trads — Tipsklubben
ED Ejbydart.dk — De virile cowboys
De tunge drenge — HansOle
Tipsklubben — De tunge drenge
HansOle — Byporten Allstars
De virile cowboys — Thorsen og Trads
Thorsen og Trads — ED Ejbydart.dk
De tunge drenge — De virile cowboys
Byporten Allstars — Tipsklubben
De virile cowboys — Byporten Allstars
Tipsklubben — HansOle
ED Ejbydart.dk — De tunge drenge

Kamptabel