Bullshooter C Double

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1Alt er bedre med bacon2203124
2Team Rose321-1144
3ED Team Hansen2113112
4Ny og gammel2111112
4Skærup3121152
6Team Bøgvad312-3142
7Oldies but goldies312-4132

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
ED Team Hansen — Team Rose
Oldies but goldies — Skærup
Team Bøgvad — Ny og gammel
Ny og gammel — Alt er bedre med bacon
Skærup — Team Bøgvad
Team Rose — Oldies but goldies
Team Bøgvad — Team Rose
Oldies but goldies — ED Team Hansen
Alt er bedre med bacon — Skærup
ED Team Hansen — Team Bøgvad
Team Rose — Alt er bedre med bacon
Skærup — Ny og gammel
ED Team Hansen — Alt er bedre med bacon
Ny og gammel — Team Rose
Team Bøgvad — Oldies but goldies
Ny og gammel — ED Team Hansen
Alt er bedre med bacon — Oldies but goldies
Team Rose — Skærup
Alt er bedre med bacon — Team Bøgvad
Skærup — ED Team Hansen
Oldies but goldies — Ny og gammel
Skærup — Oldies but goldies
Team Rose — ED Team Hansen
Ny og gammel — Team Bøgvad
Team Bøgvad — Skærup
Oldies but goldies — Team Rose
Alt er bedre med bacon — Ny og gammel
Skærup — Alt er bedre med bacon
Team Rose — Team Bøgvad
ED Team Hansen — Oldies but goldies
Team Bøgvad — ED Team Hansen
Ny og gammel — Skærup
Alt er bedre med bacon — Team Rose
Oldies but goldies — Team Bøgvad
Team Rose — Ny og gammel
Alt er bedre med bacon — ED Team Hansen
Skærup — Team Rose
ED Team Hansen — Ny og gammel
Oldies but goldies — Alt er bedre med bacon
Team Bøgvad — Alt er bedre med bacon
Ny og gammel — Oldies but goldies
ED Team Hansen — Skærup

Kamptabel