Fredericia 2011

Fredericia-ligaen, sæson 2011

Slutstilling

Placering:HoldAntal kampePointKampe V.Kampe T.Sæt V.Sæt T.
1.På Sporet3494435109929317
2.De Skarpe3492367177809470
3.Lige Til3487392144858422
4.Tinsoldaterne3471336208769515
5.Harry/Bahnsen3470307237711573
6.Påhænget3463323227742543
7.Remisen3454283261688643
8.Boblerne3453284260662640
9.Tosserne3451277267641665
10.Endestationen3450294252674601
11.X-Team3443255289616685
12.Spor 333440272272645646
13.The LeftOwers3439258286620678
14.Afsporet3434207337517773
15.Ik' Nogen3418208336534758
16.Op og Hop3413173371468812
17.Generalen's Skøger349127417374885
18.De Udstødte34498446300931

Download Fredericia ranglisten

 

Resultater fra de enkelte spillerunder

Hjemmekampe: Runde 1-4 Runde 5-8 Runde 9-12 Runde 13-17

Udekampe: Runde 18-21 Runde 22-25 Runde 26-29 Runde 30-34

 

(Resultaterne fra 2010 kan ses her: B-rækkeC-række)

 

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *