Fredericia 501 B, efterår 2012

Fredericia 501 B, efterår 2012

Slutstilling

Placering:HoldAntal kampePointKampe V.Kampe T.Sæt V.Sæt T.
1.Lakeside123613656297166
2.Fredericia Mix Dart122511676260182
3.Påhænget122410389236217
4.Tosserne12149993231226
5.Lige Til121391101221237
6.Tinsoldaterne121274118193271
7.Harry/Bahnsen12053139154293

Sidste opdatering d. 14. september 2015 11:21

Download Fredericia B ranglisten

 

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *