Fredericia 501 C, efterår 2012

Fredericia 501 C, efterår 2012

Slutstilling

Placering:HoldAntal kampePointKampe V.Kampe T.Sæt V.Sæt T.
1.Remisen102210060220160
2.Boblerne101910060233172
3.Saltstængerne10167189178210
4.Afsporet10158179193182
5.Ik' Nogen10127387176194
6.FMD's Tøser10455105155237

Sidste opdatering d. 14. september 2015 11:21

Download Fredericia C ranglisten

Start a Conversation

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *