Fredericia/Vejle CCCC

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1De store mænd2208164
2Momse og Linda2205164
3Gøg og Gokke (O)2204164
4Indianershit312-2212
5Linda og lykkedyret211-4112
6You and me303-5190
7HU202-6100

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
Linda og lykkedyret — Indianershit
You and me — Gøg og Gokke (O)
HU — Momse og Linda
Momse og Linda — Linda og lykkedyret
De store mænd — HU
Indianershit — You and me
Gøg og Gokke (O) — Indianershit
Linda og lykkedyret — De store mænd
You and me — Momse og Linda
HU — Linda og lykkedyret
De store mænd — You and me
Momse og Linda — Gøg og Gokke (O)
You and me — HU
Indianershit — Momse og Linda
Gøg og Gokke (O) — De store mænd
HU — Gøg og Gokke (O)
Linda og lykkedyret — You and me
De store mænd — Indianershit
Momse og Linda — De store mænd
Indianershit — HU
Gøg og Gokke (O) — Linda og lykkedyret
Momse og Linda — HU
Indianershit — Linda og lykkedyret
Gøg og Gokke (O) — You and me
Linda og lykkedyret — Momse og Linda
You and me — Indianershit
HU — De store mænd
Momse og Linda — You and me
De store mænd — Linda og lykkedyret
Indianershit — Gøg og Gokke (O)
You and me — De store mænd
Gøg og Gokke (O) — Momse og Linda
Linda og lykkedyret — HU
Momse og Linda — Indianershit
HU — You and me
De store mænd — Gøg og Gokke (O)
HU — Indianershit
Linda og lykkedyret — Gøg og Gokke (O)
De store mænd — Momse og Linda
You and me — Linda og lykkedyret
Indianershit — De store mænd
Gøg og Gokke (O) — HU

Kamptabel