Fyn BB

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1Team 2borg22014204
2HH To tilbud og en cola32111294
3SD HF3215294
4SD Wikings1101102
5ED En alm. og en Classic312-8212
6Kom on101-190
7De røde303-2280

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
SD HF — SD Wikings
HH To tilbud og en cola — De røde
ED En alm. og en Classic — Team 2borg
HH To tilbud og en cola — ED En alm. og en Classic
Team 2borg — De røde
SD HF — HH To tilbud og en cola
De røde — SD HF
Kom on — ED En alm. og en Classic
ED En alm. og en Classic — SD Wikings
SD Wikings — Kom on
Team 2borg — Kom on
ED En alm. og en Classic — De røde
SD HF — Kom on
HH To tilbud og en cola — Team 2borg
SD HF — ED En alm. og en Classic
Kom on — HH To tilbud og en cola
De røde — SD Wikings
SD Wikings — Team 2borg
HH To tilbud og en cola — SD Wikings
De røde — Kom on
Team 2borg — SD HF
SD Wikings — SD HF
De røde — HH To tilbud og en cola
Team 2borg — ED En alm. og en Classic
SD HF — De røde
SD Wikings — ED En alm. og en Classic
Kom on — Team 2borg
ED En alm. og en Classic — Kom on
HH To tilbud og en cola — SD HF
Team 2borg — SD Wikings
ED En alm. og en Classic — HH To tilbud og en cola
De røde — Team 2borg
Kom on — SD Wikings
ED En alm. og en Classic — SD HF
SD Wikings — HH To tilbud og en cola
Kom on — De røde
HH To tilbud og en cola — Kom on
SD HF — Team 2borg
SD Wikings — De røde
De røde — ED En alm. og en Classic
Kom on — SD HF
Team 2borg — HH To tilbud og en cola

Kamptabel