Fyn BBBB

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1En alm og en classic2209204
2SD Fasandræberne2117192
3KP Tre mod en2113172
4KP De 2211-3142
5RK De røde banditter211-5142
6ED De gamle kæmper202-1190

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
ED De gamle kæmper — SD Fasandræberne
En alm og en classic — KP De 2
KP Tre mod en — RK De røde banditter
KP De 2 — ED De gamle kæmper
RK De røde banditter — SD Fasandræberne
KP Tre mod en — En alm og en classic
ED De gamle kæmper — RK De røde banditter
KP De 2 — KP Tre mod en
SD Fasandræberne — En alm og en classic
KP Tre mod en — ED De gamle kæmper
SD Fasandræberne — KP De 2
En alm og en classic — RK De røde banditter
KP Tre mod en — SD Fasandræberne
ED De gamle kæmper — En alm og en classic
RK De røde banditter — KP De 2
SD Fasandræberne — ED De gamle kæmper
KP De 2 — En alm og en classic
RK De røde banditter — KP Tre mod en
ED De gamle kæmper — KP De 2
SD Fasandræberne — RK De røde banditter
En alm og en classic — KP Tre mod en
En alm og en classic — SD Fasandræberne
RK De røde banditter — ED De gamle kæmper
KP Tre mod en — KP De 2
ED De gamle kæmper — KP Tre mod en
KP De 2 — SD Fasandræberne
RK De røde banditter — En alm og en classic
En alm og en classic — ED De gamle kæmper
KP De 2 — RK De røde banditter
SD Fasandræberne — KP Tre mod en

Kamptabel