Ligaspillere

Ligaspillere – FORÅR 2023

Ratings herunder fungerer som startratings til forårssæson 2023.
Stævneratings for Q1 2023 vil være ratings der kombinerer nedenstående samt evt. spillede ligakampe for foråret.

NavnSpillestedHoldRækkeMPR
Carsten NielsenHvide Sande DartDe 3Double A2.78
Jesper AdsersenHvide Sande DartDe 3Double A2.06
Torben JacobsenHvide Sande DartDe 3Double A2.78
Jimmy christensenHos EllenHos EllenDouble A3.10
Kaj smedegårdHos EllenHos EllenDouble A2.09
Michael EgebergHos EllenHos EllenDouble A1.89
Ole sødergrenHos EllenHos EllenDouble A2.42
Ib RasmussenÅkroenKortklubbenDouble A2.72
Simon SayilganÅkroenKortklubbenDouble A2.40
Søren SkjoldhøjÅkroenKortklubbenDouble A2.83
Ingmar ØrgaardHvide Sande DartOlsen BandenDouble A1.84
Jarl JohannesenHvide Sande DartOlsen BandenDouble A2.33
Per IsraelsenHvide Sande DartOlsen BandenDouble A3.20
jakob mohr nørgaard laursenSpor 3Team MøghundDouble A2.23
laurits ØstergaardSpor 3Team MøghundDouble A2.94
ole munkSpor 3Team MøghundDouble A2.89
Jimmi Henningsen Vores BarThorsen & TradsDouble A2.77
Thomas Kristensen Vores BarThorsen & TradsDouble A2.98
Flemming Boberg Børkop DartTipsklubbenDouble A2.21
Nick LantherBørkop DartTipsklubbenDouble A1.03
Tommy dideriksenBørkop DartTipsklubbenDouble A2.97
Ulrik DideriksenBørkop DartTipsklubbenDouble A2.41
Daniel JensenLille PipAmigosDouble B2.11
Jakob Enevoldsen Lille PipAmigosDouble B1.49
Simon Bentzen Lille PipAmigosDouble B1.98
Tom Kissov Lille PipAmigosDouble B1.80
John LarsenEjby DartBonnie & ClydeDouble B2.02
Pernille FilipsenEjby DartBonnie & ClydeDouble B2.04
Jannick JohansenOrientenChip og ChapDouble B2.09
Linnea JensenOrientenChip og ChapDouble B1.99
Camilla SanderIF CentrumDe Glemte StjernerDouble B1.22
Mikkel AndersenIF CentrumDe Glemte StjernerDouble B2.17
Sean Morley WurtzIF CentrumDe Glemte StjernerDouble B1.85
Thomas BjergIF CentrumDe Glemte StjernerDouble B2.05
Christian StrømHvide Sande DartKylling og CoDouble B2.04
Find ThomsenHvide Sande DartKylling og CoDouble B2.01
Jan Refer / BundgaardHvide Sande DartKylling og CoDouble B1.88
Thomas NielsenHvide Sande DartKylling og CoDouble B1.80
Danni Ørum Thyras Kilde PytDouble B1.48
Henrik Malmgren Thyras Kilde PytDouble B2.15
Mads Møller-Hansens Thyras Kilde PytDouble B1.98
Annbritt OlsenÅkroenSognevejens EsserDouble B2.01
Per KjærgaardÅkroenSognevejens EsserDouble B1.99
Brian KuhreKahyttenDe 2 Muske 3Double BB2.04
Kenneth Aurbo KahyttenDe 2 Muske 3Double BB2.15
Trina LarsenKahyttenDe 2 Muske 3Double BB2.08
Keld BagerKahyttenK YtterneDouble BB2.01
Morten westKahyttenK YtterneDouble BB2.51
Jimmi Bertelsen Thyras Kilde KBDouble BB2.34
Klaus kroppThyras Kilde KBDouble BB1.82
Oliver Bertelsen Thyras Kilde KBDouble BB1.97
Sanne Birk LandevejskroenLykkehjuletDouble BB1.94
Simon Møller SvenningsenLandevejskroenLykkehjuletDouble BB2.45
Bettina hedensted Børkop DartMor og DatterDouble BB2.74
Birgitte Hedensted Børkop DartMor og DatterDouble BB1.64
Finn Andersen Særslev DartSD HF BullshooterDouble BB2.57
Henning Overgaard Madsen Særslev DartSD HF BullshooterDouble BB1.79
Mikael Bo HansenDartklubben Vive IFVive IF 3Double BB2.21
Mikkel AndersenDartklubben Vive IFVive IF 3Double BB1.83
Nikoline EngbergDartklubben Vive IFVive IF 3Double BB1.92
Sune MadsenDartklubben Vive IFVive IF 3Double BB2.06
John SørensenSpor 34 EyesDouble BBB1.92
Kim Ellemann PovlsenSpor 34 EyesDouble BBB1.95
Lars OmmestrupSpor 34 EyesDouble BBB2.13
Peter OlsenSpor 34 EyesDouble BBB2.49
Charlotte AndersenVores BarBlufferneDouble BBB2.36
Ulf JepsenVores BarBlufferneDouble BBB2.27
Brian AndersenHvide Sande DartBrian er den bedsteDouble BBB2.34
Lars JensenHvide Sande DartBrian er den bedsteDouble BBB2.19
Ronny RanckHvide Sande DartBrian er den bedsteDouble BBB1.75
Tommy RasmussenHvide Sande DartBrian er den bedsteDouble BBB2.32
Martin SimonsenGo DartMsDouble BBB2.99
Svend Erik knuhtsenGo DartMsDouble BBB1.60
Jacob Bjørn Hansen Lille PipTeam JackobDouble BBB2.00
Jakob Pedersen Lille PipTeam JackobDouble BBB2.58
Asger HansenOrientenVB DrengeneDouble BBB2.08
Stefan KochOrientenVB DrengeneDouble BBB2.45
Daniel Andersen IF CentrumViagra BoysDouble BBB2.26
Michael Boesgaard IF CentrumViagra BoysDouble BBB2.28
Nicki kristensenIF CentrumViagra BoysDouble BBB2.14
Benjamin Schultze Særslev DartDupond & DupontDouble BBBB2.10
Jann RasmussenSærslev DartDupond & DupontDouble BBBB2.67
Brian Rasmussen Børkop DartJBJ Børkop DartDouble BBBB2.14
Jan HansenBørkop DartJBJ Børkop DartDouble BBBB2.76
Jim HovgaardBørkop DartJBJ Børkop DartDouble BBBB2.12
Johnny k JørgensenBørkop DartLars P og CoDouble BBBB2.36
Lars PedersenBørkop DartLars P og CoDouble BBBB2.36
Knuderik Pedersen Sportspubben MåletSkiveMøllesæbeDouble BBBB2.20
Per Hendriksen Sportspubben MåletSkiveMøllesæbeDouble BBBB2.70
Jørgen KrabVesterkroenTeam HanegalDouble BBBB2.35
Michael SchmidtVesterkroenTeam HanegalDouble BBBB2.13
Peter HolmVesterkroenTeam HanegalDouble BBBB2.38
Michael Pedersen Byportens BodegaVinduesviskerenDouble BBBB2.32
Morten Nymann Byportens BodegaVinduesviskerenDouble BBBB2.36
Brian Pedersen Vores BarVores BarDouble BBBB2.64
Gitte Pedersen Vores BarVores BarDouble BBBB1.51
Jeanette PedersenVores BarVores BarDouble BBBB2.10
buller lykkeAssens DartklubBossen og BumserneDouble BBBBB3.06
claus børreAssens DartklubBossen og BumserneDouble BBBBB2.22
mads greveAssens DartklubBossen og BumserneDouble BBBBB1.90
allan andresenBodegaen AarupCome OnDouble BBBBB2.77
rene carlsenBodegaen AarupCome OnDouble BBBBB2.50
Hans Sommer Go DartDet er op af bakkeDouble BBBBB2.25
Jesper Sørensen Go DartDet er op af bakkeDouble BBBBB2.76
Fie OlsenEjby DartEjbydart.dkDouble BBBBB1.59
Laurits RudEjby DartEjbydart.dkDouble BBBBB2.77
Thomas TopEjby DartEjbydart.dkDouble BBBBB2.27
Maria LehnskovEjby DartEjbys M & MsDouble BBBBB1.84
Martin Hansen Ejby DartEjbys M & MsDouble BBBBB3.15
Benjamin HedenstedThyras Kilde Fair NokDouble BBBBB2.59
Lars Andersen Thyras Kilde Fair NokDouble BBBBB2.47
Henning SteffensenHvide Sande DartOJ og hans 3 BallonerDouble BBBBB2.49
Lars HøjHvide Sande DartOJ og hans 3 BallonerDouble BBBBB2.64
Ole Jørgen JensenHvide Sande DartOJ og hans 3 BallonerDouble BBBBB2.67
Poul DegnHvide Sande DartOJ og hans 3 BallonerDouble BBBBB1.79
Annemarie Plougheld Byportens BodegaRulle og RapkæftDouble BBBBB2.43
Camilla Jakobsen Byportens BodegaRulle og RapkæftDouble BBBBB2.68
Hanne andersenBodegaen AarupBodega TosserneDouble C1.70
Johnny Christensen Bodegaen AarupBodega TosserneDouble C0.97
Henriette KløveLandevejskroenDig og MigDouble C1.41
Vivi JohansenLandevejskroenDig og MigDouble C1.16
Charlotte Aurbo KahyttenHotteLottes TeamDouble C1.64
Janne AndersenKahyttenHotteLottes TeamDouble C1.12
Anne Marie NielsenVesterkroenNissepigerneDouble C1.23
Lotta LøvstedtVesterkroenNissepigerneDouble C1.33
Brian JakobsenEjby DartRetaderede KællingerDouble C0.80
Karina BoisenEjby DartRetaderede KællingerDouble C1.18
Solvej SørensenEjby DartRetaderede KællingerDouble C1.28
Heidi Hedegaard Andersen KahyttenTeam RoseDouble C1.30
Pia Nielsen KahyttenTeam RoseDouble C1.24
Ingeborg Sørensen Go DartTøserneDouble C1.53
Janni Sivertsen Go DartTøserneDouble C1.07
Brian KristensenSpor 3CykeltosserneDouble C102.10
Morten GutroffSpor 3CykeltosserneDouble C101.82
Johnny JohansenSpor 3CykeltosserneDouble C101.72
dorte rasmussenAssens DartklubDe Sødeste AssensDouble C102.20
jeanette rasmussenAssens DartklubDe Sødeste AssensDouble C101.65
julie sander jensenAssens DartklubDe Sødeste AssensDouble C101.75
Dennis MadsenÅkroenDen Gode Den OndeDouble C102.02
Henrik kristensenÅkroenDen Gode Den OndeDouble C101.92
Jan RasmussenHavnekroenHavnekroen SkagenDouble C101.16
Mogens PedersenHavnekroenHavnekroen SkagenDouble C101.69
Theis JørgensenHavnekroenHavnekroen SkagenDouble C102.29
Birthe Christoffersen Børkop DartHHBDouble C101.54
Hanne Rasmussen Børkop DartHHBDouble C101.62
Heine GlanzBørkop DartHHBDouble C102.30
Dan PedersenVores BarPHDouble C101.93
Henning HenriksenVores BarPHDouble C101.96
Arne Poulsen Børkop DartPoulsenDouble C102.01
Mads Poulsen Børkop DartPoulsenDouble C101.96
Lars NørgaardVores BarThe Big BoysDouble C101.43
Polle Bøgvad SørensenVores BarThe Big BoysDouble C102.40
Henning AndersenKahyttenDartWaderDouble C61.34
Jens Tegner Pedersen KahyttenDartWaderDouble C61.77
Joan Pedersen KahyttenDartWaderDouble C61.48
Camilla JensenFHIFDe Lyserøde PrinsesserDouble C61.61
Jonas NordtorpFHIFDe Lyserøde PrinsesserDouble C61.50
Nicolai MøllerFHIFDe Lyserøde PrinsesserDouble C61.64
Anne Edelstein Vores BarDet er for sjovt RemoteDouble C61.28
Tanja HeeddegaardVores BarDet er for sjovt RemoteDouble C61.97
Nina Skærrebech Pedersen Go DartDet er os der grinerDouble C61.81
Vivi Juhl Go DartDet er os der grinerDouble C61.44
Bo ChristiansenVores BarMoBoDouble C61.80
Kent Moff AndersenVores BarMoBoDouble C61.46
Jørgen GreveSærslev DartTeam ToyotaDouble C61.81
Linette HansenSærslev DartTeam ToyotaDouble C61.45
Helle RasmussenEjby DartVejle BønderneDouble C61.47
Leif RasmussenEjby DartVejle BønderneDouble C61.80
Berit Næsby hansenBørkop DartBHDouble C72.00
Hanne schønBørkop DartBHDouble C71.29
Ann-Christina Mørcke Rasmussen Børkop DartClassic og OdenseDouble C71.88
Bjarne rosenvingeBørkop DartClassic og OdenseDouble C71.44
Kasper RiseVores BarDu hører hvad jeg serDouble C71.67
Lene ThielsenVores BarBenteDouble C81.15
Lonni Pedersen Vores BarDu hører hvad jeg serDouble C71.68
Karin Jæger NielsenBørkop DartGinDamerneDouble C71.66
Lisbeth Rostgaard NielsenBørkop DartGinDamerneDouble C71.70
Susanne JohansenOrientenHvem er viDouble C71.62
Svend JørgensenOrientenHvem er viDouble C71.71
Benny Rasmussen Særslev DartLeos LegelandDouble C71.76
Flemming Leo JørgsensenSærslev DartLeos LegelandDouble C71.60
Nicklas FuglsangKahyttenOrnitologerneDouble C71.69
Ronni PedersenKahyttenOrnitologerneDouble C71.64
Pia SportVores BarBenteDouble C81.49
Tommy JensenVores BarBenteDouble C82.05
Daniel MejlvangRøde KroDe Røde EfternølereDouble C81.95
Mathilde Hermansen Røde KroDe Røde EfternølereDouble C81.49
Ronnie MathiesenRøde KroDe Røde EfternølereDouble C81.23
Dorthe HansenOrientenDJDouble C81.67
John KejlstrupOrientenDJDouble C81.75
Marianne RavnUptownM&MsDouble C81.83
Søren MeinecheUptownM&MsDouble C81.65
Erling Odgaard Særslev DartOdgaardDouble C81.79
Marlene Odgaard Særslev DartOdgaardDouble C81.77
Ole post Hansen Særslev DartOdgaardDouble C81.64
Mette HansenBodegaen AarupSnapsepigerneDouble C81.46
Mia LaursenBodegaen AarupSnapsepigerneDouble C81.86
Nanna NyborgBodegaen AarupSnapsepigerneDouble C81.66
Alex RevsbeckEjby DartSpasserneDouble C81.83
Heidi RevsbeckEjby DartSpasserneDouble C81.63
Frederik Hulehøj MathiesenLandevejskroenBanditter i BikiniDouble C91.74
Nette BirkLandevejskroenBanditter i BikiniDouble C91.94
Søren KløveLandevejskroenBanditter i BikiniDouble C91.73
Kristoffer LahnMadam MimBjørnebandenDouble C91.80
Lasse Lykke MortensenMadam MimBjørnebandenDouble C92.00
Peter ElvekjærMadam MimBjørnebandenDouble C91.50
Dennis SkovVesterkroenDe gule sprittede gederDouble C92.19
Jonas AndresenVesterkroenDe gule sprittede gederDouble C91.48
Marianne LinnetUptownDe KlogeDouble C91.59
Ole OlesenUptownDe KlogeDouble C92.08
Henrik Madsen The Last WaterholeScrubanubsDouble C91.70
Niels jensenThe Last WaterholeScrubanubsDouble C91.88
Albert VesterskovBodegaen AarupSmølferneDouble C91.54
Michael JensenBodegaen AarupSmølferneDouble C92.12
Jan Eldrup Ejby DartStar Team EldrupDouble C92.17
Jonas Eldrup Ejby DartStar Team EldrupDouble C91.49
Martin WestergaardVesterkroenGøg og GokkeDouble CC1.53
Thomas HansenVesterkroenGøg og GokkeDouble CC1.29
Jesper Jensen VesterkroenSM & SDouble CC1.69
Susanne KristensenVesterkroenSM & SDouble CC1.25
Dorte BøgvadVores BarTeam BøgvadDouble CC1.40
Pia BøgvadVores BarTeam BøgvadDouble CC1.52
AnneMette HansenEjby DartTeam HansenDouble CC1.54
Sonja HansenEjby DartTeam HansenDouble CC1.31
Mette NielsenEjby DartTeam NielsenDouble CC1.20
Rose NielsenEjby DartTeam NielsenDouble CC1.72
Pernille WulffHøjfyns EdartTeam WulffDouble CC1.60
Trine Wulff HansenHøjfyns EdartTeam WulffDouble CC1.31
Mai Eriksson Byportens BodegaThaMDouble CC1.19
Thomas Kjær Byportens BodegaThaMDouble CC1.67
Bo Hermansen Ejby DartBH Maleren +60Double CCC1.34
Ib JessenEjby DartBH Maleren +60Double CCC1.54
Nils J. HansenEjby DartBH Maleren +60Double CCC1.54
Anita BruunEjby DartBH Maleren 6Double CCC1.67
Michael vvs JensenEjby DartBH Maleren 6Double CCC1.37
Jane LindholmLille PipDe Hidsige KosteDouble CCC1.33
Tina BachLille PipDe Hidsige KosteDouble CCC1.71
Annika StenmannFHIFDe Røde ÆvlerDouble CCC1.27
Kim Ulf RasmussenFHIFDe Røde ÆvlerDouble CCC1.74
Maria HansenVesterkroenDet Blandede GuldDouble CCC1.60
Torben JepsenVesterkroenDet Blandede GuldDouble CCC1.39
Bent Lærkegaard Vores BarSkærupDouble CCC1.68
Karina Rise Vores BarSkærupDouble CCC1.32
Bergitte BeckEjby DartTeam 16 Double CCC1.59
Louise SchmidtEjby DartTeam 16 Double CCC1.47
Dorte JohnsenBørkop DartBørkop TøserneDouble CCCC1.48
Jannie KjærBørkop DartBørkop TøserneDouble CCCC1.15
Rikke Hansen Børkop DartBørkop TøserneDouble CCCC1.61
Johnny PoulsenÅkroenDe 3 MusketererDouble CCCC1.91
Karsten OlsenÅkroenDe 3 MusketererDouble CCCC1.17
Thorbjørn NielsenÅkroenDe 3 MusketererDouble CCCC0.82
Kristian SparvathVesterkroenDum og DummerDouble CCCC1.36
Rene HolmVesterkroenDum og DummerDouble CCCC1.76
Conny SanderMadam MimMa-Re-CoDouble CCCC1.25
Max NielsenMadam MimMa-Re-CoDouble CCCC1.58
René PetersenMadam MimMa-Re-CoDouble CCCC1.50
Anette PedersenEjby DartTeam StressDouble CCCC1.48
Lenette MerrillEjby DartTeam StressDouble CCCC1.61
Chr MærskVesterkroenVesterkroens OldboysDouble CCCC1.72
Otto AndersenVesterkroenVesterkroens OldboysDouble CCCC1.38
Frank NielsenLandevejskroenØb og BøvDouble CCCC1.63
Niller SørensenLandevejskroenØb og BøvDouble CCCC1.45
Freja AndersenKahyttenBIF-FCKDouble CCCCC1.29
Linda KaufmannKahyttenBIF-FCKDouble CCCCC1.87
Anita Andresen SchmidtVesterkroenBlack and WhiteDouble CCCCC1.59
Peter BalslevVesterkroenBlack and WhiteDouble CCCCC1.59
Mia Jensen Byportens BodegaFlødebolleklubbenDouble CCCCC1.38
Nanna Pyrmont Byportens BodegaFlødebolleklubbenDouble CCCCC1.18
Oliver Næsby Byportens BodegaFlødebolleklubbenDouble CCCCC1.75
Brian sivertsen Særslev DartNr 13Double CCCCC1.90
Henriette JensenSærslev DartNr 13Double CCCCC1.32
Daniel RevsbeckEjby DartPiraterneDouble CCCCC1.55
Mads RevsbeckEjby DartPiraterneDouble CCCCC1.61
Anja Folmann Go DartPsygo'dart DuoDouble CCCCC1.55
Lene Andresen Go DartPsygo'dart DuoDouble CCCCC1.59
Tanja Hansen Go DartPsygo'dart DuoDouble CCCCC1.50
Frants ØksnebjergMadam MimThe DaredevilsDouble CCCCC1.72
Lena ToftMadam MimThe DaredevilsDouble CCCCC1.42
Tina Holse LarsenMadam MimThe DaredevilsDouble CCCCC1.30
Bent Erik HøjhusHvide Sande Dart3 Røde med BrødDouble AA4.31
Peder HøjHvide Sande Dart3 Røde med BrødDouble AA3.38
Sonni SørensenHvide Sande Dart3 Røde med BrødDouble AA3.34
Kevin NielsenEjby DartBjørne BrødreneDouble AA2.90
Michael HansenEjby DartBjørne BrødreneDouble AA2.82
Torben SchneiderEjby DartBjørne BrødreneDouble AA2.97
Rene hoffensitz nielsenAssens DartklubDen tykke, den lille og den langeDouble AA3.08
simon lundbyAssens DartklubDen tykke, den lille og den langeDouble AA3.04
steen jensenAssens DartklubDen tykke, den lille og den langeDouble AA2.61
Emil PedersenEjby DartDoddy og den dårligeDouble AA1.66
Nicki Heine Ejby DartDoddy og den dårligeDouble AA4.17
Carsten AagaardIF CentrumPhillies BoysDouble AA3.76
Michael RasmussenIF CentrumPhillies BoysDouble AA3.68
Mikael VillumsenIF CentrumPhillies BoysDouble AA3.25
Tonni SørensenIF CentrumPhillies BoysDouble AA2.87
Alex Adam NæsbyBørkop DartSvinet og SlagterenDouble AA2.76
Michael Nordstrøm GøgsigBørkop DartSvinet og SlagterenDouble AA3.47
Steffen ChristiansenBørkop DartSvinet og SlagterenDouble AA2.82
Peter Helager LandevejskroenTP PlusDouble AA2.53
Rasmus PedersenLandevejskroenTP PlusDouble AA4.14
Thomas Lomholdt LandevejskroenTP PlusDouble AA2.74
Ib hansen Go DartCocio DrengeneFredericia/Vejle B2.47
Ronni østergaard Go DartCocio DrengeneFredericia/Vejle B1.72
Adam næsbyBørkop DartFlexerneFredericia/Vejle B2.76
Claus Andersen Børkop DartFlexerneFredericia/Vejle B2.83
Niels Christian Hedensted Børkop DartFlexerneFredericia/Vejle B1.61
Tommy Dideriksen Børkop DartFlexerneFredericia/Vejle B2.97
Jimmy christensenHos EllenHandicapFredericia/Vejle B3.10
Roald Johansen Hos EllenHandicapFredericia/Vejle B3.33
Kaj smedegårdHos EllenHos EllenFredericia/Vejle B2.09
Michael EgebergHos EllenHos EllenFredericia/Vejle B1.89
Ole Sødergren Hos EllenHos EllenFredericia/Vejle B2.42
Ulrik Ragnsvald Hos EllenHos EllenFredericia/Vejle B1.96
Hans Sommer Go DartTinsoldaterneFredericia/Vejle B2.25
Jesper Sørensen Go DartTinsoldaterneFredericia/Vejle B2.76
Anne EdelsteinVores BarDet er for sjovtFredericia/Vejle C1.28
Tanja HeeddegaardVores BarDet er for sjovtFredericia/Vejle C1.97
Pia BøgvadThe Last WaterholeFejl 40Fredericia/Vejle C1.52
Ronnie FeldfosThe Last WaterholeFejl 40Fredericia/Vejle C1.52
Stefan bøgvadThe Last WaterholeFejl 40Fredericia/Vejle C1.44
Ingeborg Sørensen Go DartGPS FejlFredericia/Vejle C1.53
Vivi Juhl Go DartGPS FejlFredericia/Vejle C1.44
Miriam BertelsenThe Last WaterholeIld og VandFredericia/Vejle C1.59
Rosa Nilsson The Last WaterholeIld og VandFredericia/Vejle C1.62
Thania Andersen The Last WaterholeIld og VandFredericia/Vejle C1.47
Henrik Due Rasmussen LumskebugtenLumskeboysFredericia/Vejle C1.29
Henrik Nørgaard Christensen LumskebugtenLumskeboysFredericia/Vejle C1.30
Michael Celik Jørgensen LumskebugtenLumskeboysFredericia/Vejle C1.75
Dorthe HansenOrientenMor og SønFredericia/Vejle C1.67
Jacob HansenOrientenMor og SønFredericia/Vejle C1.35
Anja Folmann Go DartSåd'anjaFredericia/Vejle C1.55
Svend Erik KnuhtsenGo DartSåd'anjaFredericia/Vejle C1.60
Tanja Hansen Go DartSåd'anjaFredericia/Vejle C1.50
Ann-Christina mørke rasmussenBørkop DartBacFredericia/Vejle CC1.88
Berit Næsby hansenBørkop DartBacFredericia/Vejle CC2.00
jannick johansenOrientenDe ToFredericia/Vejle CC2.09
Svend JørgensenOrientenDe ToFredericia/Vejle CC1.71
Grace KochOrientenKoch'joFredericia/Vejle CC1.27
Ivelina KochOrientenKoch'joFredericia/Vejle CC1.48
Stefan KochOrientenKoch'joFredericia/Vejle CC2.45
Lene Andresen Go DartPsygo'dart 2Fredericia/Vejle CC1.59
Nina Skærrebeck PedersenGo DartPsygo'dart 2Fredericia/Vejle CC1.81
Henrik madsenThe Last WaterholeScrubanubsFredericia/Vejle CC1.70
Niels jensenThe Last WaterholeScrubanubsFredericia/Vejle CC1.88
Anita Krarup MøllerThe Last WaterholeSvampebobFredericia/Vejle CC1.47
Linnea Herløv JensenThe Last WaterholeSvampebobFredericia/Vejle CC1.99
Charlotte AurboGo DartTeam AurboFredericia/Vejle CC1.64
Kenneth AurboGo DartTeam AurboFredericia/Vejle CC2.15
Asger HansenOrientenVi Prøver IgenFredericia/Vejle CC2.08
Sanne JohansenOrientenVi Prøver IgenFredericia/Vejle CC1.62
Joakim GøhnsFHIFDe BlåstrivetFyn B1.68
Martin BachFHIFDe BlåstrivetFyn B2.33
Mikael StageFHIFDe GrønneFyn B2.43
Mikkel StageFHIFDe GrønneFyn B1.89
Hans AndersenFHIFDe RødeFyn B1.63
Kim HoltonFHIFDe RødeFyn B2.59
Jan KirkebyFHIFDet Grå GuldFyn B1.94
Jens Erik BækFHIFDet Grå GuldFyn B2.13
Helene JensenSærslev DartHelene og JannFyn B1.66
Jann RasmussenSærslev DartHelene og JannFyn B2.67
Benjamin SchultzeSærslev DartReus og CoFyn B2.10
Kasper Reus Særslev DartReus og CoFyn B2.00
Carsten LundSærslev DartTeam KølFyn B1.81
Morten AndersenSærslev DartTeam KølFyn B2.54
Henrik JensenHøjfyns EdartBagerens KagearmeFyn BB2.82
Mike HansenHøjfyns EdartBagerens KagearmeFyn BB2.16
Trine HansenHøjfyns EdartBagerens KagearmeFyn BB1.31
June JensenEjby DartBossen og BumsenFyn BB1.68
Per JensenEjby DartBossen og BumsenFyn BB2.67
Daniel ReynbergRøde KroDe Røde BanditterFyn BB2.50
Didde ChristensenRøde KroDe Røde BanditterFyn BB1.60
Peter freuchenRøde KroDe Røde BanditterFyn BB1.91
Jan Eldrup Ejby DartEn alm og en ClassicFyn BB2.17
Simon JohansenEjby DartEn alm og en ClassicFyn BB3.01
Mia LaursenBodegaen AarupKom OnFyn BB1.86
Rene CarlsenBodegaen AarupKom OnFyn BB2.50
Finn Andersen Særslev DartSD HFFyn BB2.57
Henning Overgaard MadsenSærslev DartSD HFFyn BB1.79
Daniel Marten Særslev DartWikingsFyn BB2.20
Esben Nielsen Særslev DartWikingsFyn BB2.45
Bo Rune Hermansen Lille PipBTRFyn BBB2.66
Henrik "Bimse" KreutzfeldLille PipBTRFyn BBB3.80
Thomas Tun AndersenLille PipBTRFyn BBB2.47
Frederik Pedersen Særslev DartDream TeamFyn BBB3.33
Jesper Hansen Særslev DartDream TeamFyn BBB3.43
Thomas odgaard Særslev DartDream TeamFyn BBB2.85
Jesper Rasmussen Særslev DartFasandræberneFyn BBB2.83
Martin Hansen Særslev DartFasandræberneFyn BBB2.59
Brian EngholmSærslev DartJægerneFyn BBB2.78
Daniel HansenSærslev DartJægerneFyn BBB2.96
Heino LaprathSærslev DartMånerneFyn BBB2.77
Johnny HansenSærslev DartMånerneFyn BBB2.20
Martin LarsenSærslev DartMånerneFyn BBB2.74
Jakob HansenHos HermansenTo tilbud og en colaFyn BBB2.64
Morten KonradsenHos HermansenTo tilbud og en colaFyn BBB2.82
Stefan LarsenHos HermansenTo tilbud og en colaFyn BBB2.96
Annemarie MadsenHos HermansenPander TanterFyn C1.16
Helle KoldbechHos HermansenPander TanterFyn C1.15
Pia ChroneHos HermansenPander TanterFyn C1.49
Annemarie JustesenRøde KroRøde MixFyn C1.33
Eva JohnsenRøde KroRøde MixFyn C1.39
Henrik PetersenRøde KroRøde MixFyn C1.51
Jette NielsenRøde KroRøde MixFyn C0.90
Maja StegøRøde KroRøde MixFyn C1.55
Anette PedersenEjby DartTeam BarbieFyn C1.48
Mette NielsenEjby DartTeam BarbieFyn C1.20
Anette StoffersHøjfyns EdartTomgangFyn C1.40
Thomas ListHøjfyns EdartTomgangFyn C1.30
Torben Sønderby PedersenHøjfyns EdartTomgangFyn C1.44
Hjalte Sommer SieversRøde KroTriple SFyn C1.22
Jwan SidoRøde KroTriple SFyn C1.32
Marie SchougaardRøde KroTriple SFyn C1.28
Gitte NykærSærslev DartTøserneFyn C1.23
Linette HansenSærslev DartTøserneFyn C1.45
Charlotte Rasmussen Særslev DartDuploFyn CC1.29
Claus RasmussenSærslev DartDuploFyn CC1.81
Kenneth Dalsgaard Olsson Røde KroKings & QueenFyn CC1.56
Line SchougaardRøde KroKings & QueenFyn CC1.61
Thomas Skovbo Andersen Røde KroKings & QueenFyn CC1.68
Heidi RevsbeckEjby DartMøderneFyn CC1.63
Simone HansenEjby DartMøderneFyn CC1.30
Benny Stig JensenLille PipMålmand & FrueFyn CC1.69
Vivi OlsenLille PipMålmand & FrueFyn CC1.40
Bent BossenHøjfyns EdartRobin HoodFyn CC1.74
Flemming AndersenHøjfyns EdartRobin HoodFyn CC1.63
Steen SchulzHøjfyns EdartRobin HoodFyn CC0.99
Brian SieversRøde KroSieversFyn CC1.76
Charlotte SieversRøde KroSieversFyn CC1.13
Jesper SieversRøde KroSieversFyn CC1.29
Joan SieversRøde KroSieversFyn CC1.27
Lars RasmussenEjby DartTeam RomkugleFyn CC1.86
Lotte HansenEjby DartTeam RomkugleFyn CC1.43
Alex RevsbeckEjby DartBib og BobFyn CCC1.83
Mads RevsbeckEjby DartBib og BobFyn CCC1.61
Maiken Lea Jensen Lille PipDamp på KroenFyn CCC1.58
Thomas TruelsenLille PipDamp på KroenFyn CCC1.94
Flemming Leo Jørgensen Særslev DartDartkongerneFyn CCC1.60
Jørgen GreveSærslev DartDartkongerneFyn CCC1.81
Karsten Ørgaard Hos HermansenKnold og TotFyn CCC1.56
Villy Hermansen Hos HermansenKnold og TotFyn CCC1.86
Betina AndersenEjby DartMaybeFyn CCC1.73
Maya HansenEjby DartMaybeFyn CCC1.68
Berit Pedersen Særslev DartTo Kolde fra KassenFyn CCC1.58
Brian SivertsenSærslev DartTo Kolde fra KassenFyn CCC1.90
Henriette JensenSærslev DartTo Kolde fra KassenFyn CCC1.32
Daniel MejlvangRøde KroTo Menta og En FissermanFyn CCC1.95
Martin AndersenRøde KroTo Menta og En FissermanFyn CCC1.55
Mathilde HermansenRøde KroTo Menta og En FissermanFyn CCC1.49
Anders EgebjergFHIFBlack EaglesFyn CCCC2.10
Nicolai MøllerFHIFBlack EaglesFyn CCCC1.64
dorte rasmussenAssens DartklubDe SødesteFyn CCCC2.20
jeanette rasmussenAssens DartklubDe SødesteFyn CCCC1.65
julie sander jensenAssens DartklubDe SødesteFyn CCCC1.75
Michael ErdmanEjby DartDupond & DupontFyn CCCC1.77
Michele StageEjby DartDupond & DupontFyn CCCC1.76
Jacob Bjørn HansenLille PipJJFyn CCCC2.04
Jannick LyndbyLille PipJJFyn CCCC1.80
Michael JensenBodegaen AarupM & NFyn CCCC2.12
Nanna NyborgBodegaen AarupM & NFyn CCCC1.66
Brian Bjerg Hansen Hos HermansenTeam B & DFyn CCCC2.07
Dennis BangHos HermansenTeam B & DFyn CCCC1.72
Emil Jean pedersenEjby DartTeam HDFyn CCCC1.66
Henrik RasmussenEjby DartTeam HDFyn CCCC2.30
Brian NyboBlack BullsDe Sorte Tyre Trio A3.48
Carsten FæsteBlack BullsDe Sorte Tyre Trio A2.80
René HelmerBlack BullsDe Sorte Tyre Trio A2.94
Henrik reusSærslev DartDet Dårlige SelskabTrio A2.72
Ivan Udsen Særslev DartDet Dårlige SelskabTrio A1.84
Thomas Schmidt Sørensen Særslev DartDet Dårlige SelskabTrio A3.21
Brian EngholmSærslev DartMorud DartTrio A2.78
Daniel HansenSærslev DartMorud DartTrio A2.96
Johnny HansenSærslev DartMorud DartTrio A2.20
Kent HansenSærslev DartMorud DartTrio A2.78
Martin LarsenSærslev DartMorud DartTrio A2.74
Nette BirkLandevejskroenMørke EliteTrio A1.94
Peter HelagerLandevejskroenMørke EliteTrio A2.53
Rasmus PedersenLandevejskroenMørke EliteTrio A4.14
Thomas LomholdtLandevejskroenMørke EliteTrio A2.74
Jan JensenDartklubben Vive IFVive IF 1Trio A2.66
Kasper HansenDartklubben Vive IFVive IF 1Trio A3.16
Kasper LøvigDartklubben Vive IFVive IF 1Trio A2.85
Klaus NielsenDartklubben Vive IFVive IF 1Trio A2.52
Mikael Bo HansenDartklubben Vive IFVive IF 1Trio A2.21
Brian Aagaard PedersenVores BarVores TreoTrio A2.64
Charlotte AndersenVores BarVores TreoTrio A2.36
Jeanette PedersenVores BarVores TreoTrio A2.20
Jimmi HenningsenVores BarVores TreoTrio A2.77
Thomas KristensenVores BarVores TreoTrio A2.98
Henrik GuldbrandtLille Pip50/50Trio B2.20
Jakob PedersenLille Pip50/50Trio B2.58
John JørgensenLille Pip50/50Trio B1.89
Kirstine HjelholtLille Pip50/50Trio B1.54
Tina BachLille Pip50/50Trio B1.71
Allan NielsenEjby DartBH MalerenTrio B1.05
Bo HermansenEjby DartBH MalerenTrio B1.34
Karis MikkelsenEjby DartBH MalerenTrio B1.41
Laurits RudEjby DartBH MalerenTrio B2.77
Hans AndersenFHIFDe Brogede BolcherTrio B1.46
Jan KirkebyFHIFDe Brogede BolcherTrio B1.94
Jens Erik BækFHIFDe Brogede BolcherTrio B2.13
Kim HoltonFHIFDe Brogede BolcherTrio B2.49
Kim Ulf RasmussenFHIFDe Brogede BolcherTrio B1.74
Brian SivertsenSærslev DartTivolidartTrio B1.90
Martin HansenSærslev DartTivolidartTrio B2.59
Sabrina Hansen Særslev DartTivolidartTrio B1.15
Joakim GøhnsFHIFUnited Colors of HarndrupTrio B1.68
Martin BachFHIFUnited Colors of HarndrupTrio B2.33
Michael BlomFHIFUnited Colors of HarndrupTrio B1.62
Mikael StageFHIFUnited Colors of HarndrupTrio B2.43
Nicolai MøllerFHIFUnited Colors of HarndrupTrio B1.64
Claus RasmussenSærslev DartWonderboysTrio B1.81
Erling OdgaardSærslev DartWonderboysTrio B1.79
Jørgen GreveSærslev DartWonderboysTrio B1.81
Thomas OdgaardSærslev DartWonderboysTrio B2.85
Annbritt OlsenÅkroenAakroens EsserTrio B2.01
Claus Rønde AndersenÅkroenAakroens EsserTrio B1.95
Johnny PoulsenÅkroenAakroens EsserTrio B1.91
Per KjærgaardÅkroenAakroens EsserTrio B1.99
Jan Hansen Børkop DartDe Gamle og DadaTrio BB2.76
Nadja Hansen Børkop DartDe Gamle og DadaTrio BB1.63
Tommy DideriksenBørkop DartDe Gamle og DadaTrio BB2.97
Celina HansenEjby DartKCPJTrio BB1.97
June JensenEjby DartKCPJTrio BB1.68
Kevin Sjøbjerg NielsenEjby DartKCPJTrio BB2.90
Per JensenEjby DartKCPJTrio BB2.67
Hans Sommer Go DartMalaco Godt og BlandetTrio BB2.25
Ib Hansen Go DartMalaco Godt og BlandetTrio BB2.47
Jesper Sørensen Go DartMalaco Godt og BlandetTrio BB2.76
Kenneth AurboGo DartMalaco Godt og BlandetTrio BB2.15
Ronni Østergaard Go DartMalaco Godt og BlandetTrio BB1.72
Annemarie Plougheld Byportens BodegaPigepudserenTrio BB2.43
Lene Pedersen Byportens BodegaPigepudserenTrio BB2.02
Michael PedersenByportens BodegaPigepudserenTrio BB2.32
Lars OmmestrupSpor 3Team TryllejuiceTrio BB2.13
Morten GuttroffSpor 3Team TryllejuiceTrio BB1.83
Morten Nymann Spor 3Team TryllejuiceTrio BB2.36
Steffen Skov Spor 3Team TryllejuiceTrio BB2.62
Adam NæsbyBørkop DartThe Fabh'sTrio BB2.76
Brian RasmussenBørkop DartThe Fabh'sTrio BB2.14
Flemming BobergBørkop DartThe Fabh'sTrio BB2.21
Hanne rasmussenBørkop DartThe Fabh'sTrio BB1.62
Jesper JensenVesterkroenVesterkroens KnægteTrio BB1.69
Jørgen KrabVesterkroenVesterkroens KnægteTrio BB2.35
Michael SchmidtVesterkroenVesterkroens KnægteTrio BB2.13
Peter HolmVesterkroenVesterkroens KnægteTrio BB2.38
Martin westergaardVesterkroenDe tre smølferTrio C1.53
Thomas HansenVesterkroenDe tre smølferTrio C1.29
Torben JepsenVesterkroenDe tre smølferTrio C1.39
Mai Eriksson Byportens BodegaDet gode humørTrio C1.19
Mia Jensen Byportens BodegaDet gode humørTrio C1.38
Nanna Pyrmont Byportens BodegaDet gode humørTrio C1.18
Thomas Kjær Byportens BodegaDet gode humørTrio C1.67
Flemming Leo JørgensenSærslev DartFlips TøserTrio C1.60
Gitte NykærSærslev DartFlips TøserTrio C1.23
Linette HansenSærslev DartFlips TøserTrio C1.45
Berit PedersenSærslev DartGirlpowerTrio C1.58
Charlotte RasmussenSærslev DartGirlpowerTrio C1.29
Marlene Odgaard Særslev DartGirlpowerTrio C1.77
Anita andresen SchmidtVesterkroenKedde's TøserTrio C1.59
Anne Maria NielsenVesterkroenKedde's TøserTrio C1.23
Lotta løvstedtVesterkroenKedde's TøserTrio C1.33
Susanne KristensenVesterkroenKedde's TøserTrio C1.25
Charlotte AurboGo DartSmilehullerneTrio C1.64
Ingeborg Sørensen Go DartSmilehullerneTrio C1.53
Janni Sivertsen Go DartSmilehullerneTrio C1.07
Vivi Juhl Go DartSmilehullerneTrio C1.44
Alexander ClausenEjby DartTeam RetardoTrio C1.33
Brian JakobsenEjby DartTeam RetardoTrio C0.80
Johan HenriksenEjby DartTeam RetardoTrio C1.15
Michael ErdmannEjby DartTeam RetardoTrio C1.77
Solvej SørensenEjby DartTeam RetardoTrio C1.28
Jesper Rene JensenByportens BodegaBIF23Trio CC1.72
Kim Ellemann PovlsenByportens BodegaBIF23Trio CC1.95
Niels WithByportens BodegaBIF23Trio CC1.79
Bjarne Rosenvinge Børkop DartGinHazzzTrio CC1.44
Karin NielsenBørkop DartGinHazzzTrio CC1.66
Kjeld Johnsen Børkop DartGinHazzzTrio CC1.52
Lisbeth NielsenBørkop DartGinHazzzTrio CC1.70
Kristian SparvathVesterkroenPrinsessen og de to hyrderTrio CC1.36
Maria Benkjær HansenVesterkroenPrinsessen og de to hyrderTrio CC1.60
Rene HolmVesterkroenPrinsessen og de to hyrderTrio CC1.76
Anja Folmann Go DartPsygo'dart TrioTrio CC1.55
Lene Andresen Go DartPsygo'dart TrioTrio CC1.59
Svend Erik KnuhtsenGo DartPsygo'dart TrioTrio CC1.60
Tanja Hansen Go DartPsygo'dart TrioTrio CC1.50
Chr MærskVesterkroenTeam TræskoTrio CC1.72
Dennis SkovVesterkroenTeam TræskoTrio CC2.19
Jonas AndresenVesterkroenTeam TræskoTrio CC1.48
Peter BalslevVesterkroenTeam TræskoTrio CC1.59
Kristian KjærDartklubben Vive IFVive IF 2Trio CC1.45
Mikkel BisgaardDartklubben Vive IFVive IF 2Trio CC1.50
Nikoline EngbergDartklubben Vive IFVive IF 2Trio CC1.92
Stinna JensenDartklubben Vive IFVive IF 2Trio CC1.08
Sune MadsenDartklubben Vive IFVive IF 2Trio CC2.06
Frank NielsenLandevejskroenØb og BøvsTrio CC1.63
Niller SørensenLandevejskroenØb og BøvsTrio CC1.45
Sanne BirkLandevejskroenØb og BøvsTrio CC1.94
Jesper ThamsUptownDupond & DupontVejen B1.79
Lars HahnUptownDupond & DupontVejen B2.33
Claus FrederiksenUptownKims GufVejen B1.93
Kim FeddersenUptownKims GufVejen B2.37
Laurits LauritsenUptownLutonVejen B2.05
Peder HansenUptownLutonVejen B2.12
Ole OlesenUptownTeam 2Vejen B2.08
Tommy JohansenUptownTeam 2Vejen B2.42
Lars Taxa AndersenUptownTeam LathVejen B2.85
Thomas LjungmanUptownTeam LathVejen B2.00
Kim KielUptownTeam LuckyVejen B3.00
Marianne RavnUptownTeam LuckyVejen B1.83
Jytte PedersenUptownDe Gamle Vejen C1.76
Søren MeinecheUptownDe Gamle Vejen C1.65
Jordan HartvigsenUptownDe Super HeldigeVejen C1.97
Marianne LinnetUptownDe Super HeldigeVejen C1.59
Jim JensenUptownJIKUVejen C1.37
Kurt ThomsenUptownJIKUVejen C1.62
HC LarsenUptownLK/HCVejen C1.49
Lone KristensenUptownLK/HCVejen C1.40
Linda UllerupUptownRi-LiVejen C1.94
Rikke SørensenUptownRi-LiVejen C1.45
Jonas HansenUptownTeam BasseVejen C1.74
Simon SchulzUptownTeam BasseVejen C1.78
Inger Kjøller Skov Black BullsBB SITØstjylland 2.10
Søren Due Black BullsBB SITØstjylland 2.20
Trine Block Black BullsBB SITØstjylland 1.36
Carina NydamÅkroenCaroleØstjylland 1.59
Christian NydamÅkroenCaroleØstjylland 1.52
Ole MadsenÅkroenCaroleØstjylland 1.72
Frank NielsenLandevejskroenDe to skøreØstjylland 1.63
Henriette KløveLandevejskroenDe to skøreØstjylland 1.41
Jakob Laursen Byportens BodegaNymann og FlufferenØstjylland 2.23
Michael PedersenByportens BodegaNymann og FlufferenØstjylland 2.32
Morten NymannByportens BodegaNymann og FlufferenØstjylland 2.36
Nette BirkLandevejskroenRata RutaØstjylland 1.94
Peter HelagerLandevejskroenRata RutaØstjylland 2.53
Thomas LomholdtLandevejskroenRata RutaØstjylland 2.74
Lene Pedersen Spor 3TTTØstjylland 2.02
Lisa JensenSpor 3TTTØstjylland 1.29