Ligaspillere

Ligaspillere – EFTERÅR 2022

Ratings herunder fungerer som startratings til efterårssæson 2022.
Stævneratings for resten af 2022 vil være rating der kombinerer forårssæsonen samt evt. spillede ligakampe for efteråret.

NavnSpillestedHoldRækkeMPR E22
Peter HelagerLandevejskroenT.P.Double A2.74
Thomas LomholdtLandevejskroenT.P.Double A3.02
Jimmi HenningsenLumskebugtenThorsen og TradsDouble A2.9
Thomas KristensenLumskebugtenThorsen og TradsDouble A2.7
Jesper AdsersenHvide SandeSyd for æ fjyverDouble A2
Carsten Egebjerg NielsenHvide SandeSyd for æ fjyverDouble A2.93
Torben JakobsenHvide SandeSyd for æ fjyverDouble A2.71
Benjamin SchultzeSærslev Team BrumbassDouble A2.17
Thomas SchmidtSærslev Team BrumbassDouble A3.46
Henning SteffensenHvide SandeOJ og hans 3 ballonerDouble A2.31
Lars HøjHvide SandeOJ og hans 3 ballonerDouble A2.54
Ole J JensenHvide SandeOJ og hans 3 ballonerDouble A3.2
Poul DegnHvide SandeOJ og hans 3 ballonerDouble A1.71
Mads JohansenUptownGummidyrerneDouble A3.17
Casper FrankUptownGummidyrerneDouble A2.36
Brian AndersenHvide SandeBrian er den bedsteDouble A2.66
Lars D JensenHvide SandeBrian er den bedsteDouble A2.45
Ronny RanckHvide SandeBrian er den bedsteDouble A1.67
Tommy RasmussenHvide SandeBrian er den bedsteDouble A2.51
Flemming BobergBørkop DartTipsklubbenDouble AA2.37
Tommy Dideriksen Børkop DartTipsklubbenDouble AA3.45
Ulrik DideriksenBørkop DartTipsklubbenDouble AA2.32
Nick LantherBørkop DartTipsklubbenDouble AA1.15
Christian Jæger NielsenBørkop DartSvinet & SlagterenDouble AA2.92
Steffen ChristiansenBørkop DartSvinet & SlagterenDouble AA2.69
Michael GøgsigBørkop DartSvinet & SlagterenDouble AA3.52
Nette BirkLandevejskroenReady to DrinkDouble AA2.14
Rasmus PedersenLandevejskroenReady to DrinkDouble AA4.16
Michael RasmussenIF CentrumPhillies BoysDouble AA3.63
Tonni SørensenIF CentrumPhillies BoysDouble AA3.6
Carsten AagaardIF CentrumPhillies BoysDouble AA3.54
Per IsraelsenHvide SandeOlsen BandenDouble AA3.64
Ingmar ØrgaardHvide SandeOlsen BandenDouble AA2.14
Jarl JohannesenHvide SandeOlsen BandenDouble AA1.9
Bent Erik HøjhusHvide Sande3 Røde med BrødDouble AA4.13
Peder HøjHvide Sande3 Røde med BrødDouble AA3.23
Sonni SørensenHvide Sande3 Røde med BrødDouble AA3.23
Claus BørreFulton KroenFultons Gæve GutterDouble AA2.4
Rene Hoffensitz NielsenFulton KroenFultons Gæve GutterDouble AA2.64
Simon LyndbyFulton KroenFultons Gæve GutterDouble AA2.9
Mathias PhilipsenFulton KroenFultons Gæve GutterDouble AA2.91
Preben SørensenEjbyNielsensDouble AA3.85
Brian NielsenEjbyNielsensDouble AA3.79
Nicki HeineEjbyNielsensDouble AA4.08
Arne PoulsenBørkop DartPoulsenDouble B2.03
Mads PoulsenBørkop DartPoulsenDouble B1.99
Nina Cecilie JensenThyras KildeNamNamDouble B1.15
Miriam BertelsenThyras KildeNamNamDouble B1.62
Ann KropThyras KildeNamNamDouble B2.42
Sanne BirkLandevejskroenLykkehjuletDouble B1.85
Simon M SvenningsenLandevejskroenLykkehjuletDouble B2.35
Christian StrømHvide SandeKylling og Co.Double B2.1
Find ThomsenHvide SandeKylling og Co.Double B1.94
Jan ReferHvide SandeKylling og Co.Double B1.87
Thomas NielsenHvide SandeKylling og Co.Double B1.72
Daniel LauritzenKahyttenJägerhyttenDouble B1.85
Ulrich AndreasenKahyttenJägerhyttenDouble B2.07
Lars BøgebjergKahyttenJägerhyttenDouble B1.93
Asger HansenOrientenJægerbombsDouble B2.06
Dennis T PedersenOrientenJægerbombsDouble B2.04
Oliver BertelsenThyras KildeHalvhjerne 1 og 2Double B2.09
Samantha KropThyras KildeHalvhjerne 1 og 2Double B2.01
Gitte PedersenVores BarVores BarDouble BB1.6
Brian PedersenVores BarVores BarDouble BB2.6
Finn AndersenSærslevHFDouble BB2.68
Henning O MadsenSærslevHFDouble BB1.77
Morten WestKahyttenK'ytterneDouble BB2.23
Keld BagerKahyttenK'ytterneDouble BB2.12
Lene PedersenByportenHelikop1Double BB2
Kim E JøkerByportenHelikop1Double BB2.09
Lars OmmestrupByportenHelikop1Double BB2.14
Peter OlsenByportenHelikop1Double BB2.47
Michael SchmidtVesterkroenFragglerneDouble BB2.11
Peter HolmVesterkroenFragglerneDouble BB2.41
Brian KuhreKahyttenDe 2 Muske 3Double BB1.93
David AndersenKahyttenDe 2 Muske 3Double BB1.3
Kenneth AurboKahyttenDe 2 Muske 3Double BB2.2
Trine LarsenKahyttenDe 2 Muske 3Double BB2.01
Charlotte AndersenVores BarBlufferneDouble BB2.46
Ulf JepsenVores BarBlufferneDouble BB2.16
Annbritt OlsenAakroenAakroens EsserDouble BB2.22
Per KjærgaardAakroenAakroens EsserDouble BB2.08
Daniel AndersenIF CentrumViagra Boys LightDouble BBB2.34
Michael BoesgaardIF CentrumViagra Boys LightDouble BBB2.02
Nicki KristensenIF CentrumViagra Boys LightDouble BBB2.33
Camilla JakobsenByportenRulle og RapkæftDouble BBB2.33
Annemarie PlougheldByportenRulle og RapkæftDouble BBB2.38
Brian RasmussenBørkop DartJBJ Børkop DartDouble BBB2.14
Jim HovgaardBørkop DartJBJ Børkop DartDouble BBB2.09
Jan HansenBørkop DartJBJ Børkop DartDouble BBB2.69
Lars AndersenThyras KildeFair NokDouble BBB2.23
Benjamin HedenstedThyras KildeFair NokDouble BBB2.4
Fie OlsenEjbyED Ejbydart.dkDouble BBB1.52
Laurits RudEjbyED Ejbydart.dkDouble BBB2.68
Thomas TopEjbyED Ejbydart.dkDouble BBB2.11
Hans SommerGo DartDet er op af bakkeDouble BBB2.25
Jesper SørensenGo DartDet er op af bakkeDouble BBB2.55
Jørgen KrabVesterkroenDe OrdblindeDouble BBB2.8
Niels Charlie AndersenVesterkroenDe OrdblindeDouble BBB1.92
Bettina HedenstedVores BarSøster og BrorDouble BBB2.86
Dan PedersenVores BarSøster og BrorDouble BBB1.94
Michael PedersenByportenVinduesviskerenDouble BBBB2.44
Morten NymannByportenVinduesviskerenDouble BBBB2.29
Jakob LaursenByportenVinduesviskerenDouble BBBB2.51
Ib RasmussenAakroenKortklubben Double BBBB2.58
Simon SayilganAakroenKortklubben Double BBBB2.41
Søren SkjoldhøjAakroenKortklubben Double BBBB2.59
Tommy S RasmussenByportenHere we go againDouble BBBB2.72
Camilla StigersByportenHere we go againDouble BBBB2.21
Rikke SangillByportenHere we go againDouble BBBB1.32
Maria LehnskovEjbyEjby M&MsDouble BBBB1.68
Martin HansenEjbyEjby M&MsDouble BBBB3.28
Michael HansenEjbyDe 2 AberDouble BBBB2.78
Kevin NielsenEjbyDe 2 AberDouble BBBB2.33
Allan AndreasenBodegaen AarupCome onDouble BBBB2.57
Rene CarlsenBodegaen AarupCome onDouble BBBB2.49
Steffen SkovBlack BullsBB DSBDouble BBBB2.69
Søren DueBlack BullsBB DSBDouble BBBB2.18
Trine BlockBlack BullsBB DSBDouble BBBB1.92
Berit NæsbyBørkop DartAB NæsbyDouble BBBB2.17
Adam NæsbyBørkop DartAB NæsbyDouble BBBB2.72
Pia NielsenKahyttenTeam RoseDouble C1.22
Heidi AndersenKahyttenTeam RoseDouble C1.34
Bent LærkegaardVores BarSkærupDouble C1.6
Karina RiseVores BarSkærupDouble C1.09
Dorte BøgvadVores BarBøgvadDouble C1.22
Pia BøgvadVores BarBøgvadDouble C1.59
Mai ErikssonByportenNy og GammelDouble C1.32
Thomas KjærByportenNy og GammelDouble C1.49
Kairi KivilaidKontoretAlt er bedre med baconDouble C1.47
Rasmus KivilaidKontoretAlt er bedre med baconDouble C1.37
Sonja HansenEjbyTeam HansenDouble C1.45
Mette HansenEjbyTeam HansenDouble C1.4
Lotta LøvstedtVesterkroenOldies but GoldiesDouble C1.42
AnneMarie NielsenVesterkroenOldies but GoldiesDouble C1.46
Henriette KløveLandevejskroenDig og migDouble CC1.39
Vivi JohansenLandevejskroenDig og migDouble CC1.5
Maria Benkjær HansenVesterkroenBlondie og BrownieDouble CC1.55
Frederikke Havshøj LarsenVesterkroenBlondie og BrownieDouble CC1.42
Stine KaarisEjbyTeam 2 MMDouble CC1.46
Michael ErdmannEjbyTeam 2 MMDouble CC1.55
Solvej SørensenEjbyTeam 2 MMDouble CC1.18
Brian JakobsenEjbyTeam 2 MMDouble CC1.1
Lea PoulsenBørkop DartJims PigerDouble CC1.45
Hanne SchönBørkop DartJims PigerDouble CC1.50
Birgitte HedenstedBørkop DartJims PigerDouble CC1.57
Nanna PyrmontByportenFlødebolleklubbenDouble CC1.08
Mia JensenByportenFlødebolleklubbenDouble CC1.18
Oliver NæsbyByportenFlødebolleklubbenDouble CC1.74
Christina PyrmontByportenFlødebolleklubbenDouble CC1.3
Lene AndresenGo DartPsygodartDouble CC1.51
Tanja HansenGo DartPsygodartDouble CC1.55
Frank NielsenLandevejskroenØb og BøvDouble CC1.5
Niller SørensenLandevejskroenØb og BøvDouble CC1.56
Torben JepsenVesterkroenGT65Double CCC1.55
Gerald FaulknerVesterkroenGT65Double CCC1.53
Martin WestergaardVesterkroenGøg og GokkeDouble CCC1.68
Thomas HansenVesterkroenGøg og GokkeDouble CCC1.4
Anita AndreasenVesterkroenBlack and WhiteDouble CCC1.56
Peter BalslevVesterkroenBlack and WhiteDouble CCC1.54
Ingeborg SørensenGo DartTøserneDouble CCC1.53
Janni SivertsenGo DartTøserneDouble CCC1.58
Bo HermansenEjbyED BH Maleren 50+Double CCC1.18
Ib JessenEjbyED BH Maleren 50+Double CCC1.62
Nils J hansenEjbyED BH Maleren 50+Double CCC1.49
Rene HolmVesterkroenDum og DummereDouble CCC1.71
Kristian SparvathVesterkroenDum og DummereDouble CCC1.41
Dorte JohnsenBørkop DartHvor blev skrædderen afDouble CCC1.31
Hanne RasmussenBørkop DartHvor blev skrædderen afDouble CCC1.83
Jannie KjærBørkop DartHvor blev skrædderen afDouble CCC1.11
Christian MærskVesterkroenVesterkroens OldboysDouble CCCC1.65
Otto BismarckVesterkroenVesterkroens OldboysDouble CCCC1.5
Kaj KromannGo DartKaj og MigDouble CCCC1.78
Vivi JuhlGo DartKaj og MigDouble CCCC1.38
Anette PedersenEjbyLøb Samson LøbDouble CCCC1.55
Mads RevsbeckEjbyLøb Samson LøbDouble CCCC1.62
Henning AndersenKahyttenDart WaderDouble CCCC1.30
Jens TegnerKahyttenDart WaderDouble CCCC1.73
Joan PedersenKahyttenDart WaderDouble CCCC1.45
Albert VesterskovBodegaen AarupSnapspigerneDouble CCCC1.47
Mia LaursenBodegaen AarupSnapspigerneDouble CCCC1.80
Mette G HansenBodegaen AarupSnapspigerneDouble CCCC1.35
Jørgen GreveSærslevTeam ToyotaDouble CCCC1.78
Linette HansenSærslevTeam ToyotaDouble CCCC1.47
Anita BruunEjbyED BH Maler 6Double CCCC1.76
Michael JensenEjbyED BH Maler 6Double CCCC1.51
Rose NielsenEjbyTeam NielsenDouble CCCCC1.87
Mette NielsenEjbyTeam NielsenDouble CCCCC1.4
Janne AndersenKahyttenHotteLottes TeamDouble CCCCC1.3
Charlotte AurboKahyttenHotteLottes TeamDouble CCCCC1.79
Michael HoltKahyttenHotteLottes TeamDouble CCCCC1.5
Brian SivertsenSærslevNr 13Double CCCCC1.93
Henriette JensenSærslevNr 13Double CCCCC1.38
Jane LindholmLille PipDronningerneDouble CCCCC1.37
Pernille FilipsenLille PipDronningerneDouble CCCCC1.96
Benny RasmussenSærslevLeos LegelandDouble CCCCC1.71
Flemming JørgensenSærslevLeos LegelandDouble CCCCC1.65
Dorthe HansenOrientenDJDouble CCCCC1.67
John KejlstrupOrientenDJDouble CCCCC1.71
Alex RevsbeckEjbySpasserneDouble CCCCC1.72
Heidi RevsbeckEjbySpasserneDouble CCCCC1.68
Michele StageEjbyTumlingerneDouble CCCCC1.76
Emil PedersenEjbyTumlingerneDouble CCCCC1.64
Oliver SchmidtVesterkroenKlub 69erenDouble CCCCCC1.93
Jonas AndresenVesterkroenKlub 69erenDouble CCCCCC1.47
Jesper JensenVesterkroenSvigermor og SønDouble CCCCCC1.98
Susanne S KristensenVesterkroenSvigermor og SønDouble CCCCCC1.48
Christian MejlbyAakroenDe 4 bukkebruseDouble CCCCCC1.73
Johnny PoulsenAakroenDe 4 bukkebruseDouble CCCCCC1.75
Karsten OlsenAakroenDe 4 bukkebruseDouble CCCCCC1.23
Torbjørn NielsenAakroenDe 4 bukkebruseDouble CCCCCC0.98
Susanne JohansenOrientenHvem er viDouble CCCCCC1.7
Svend JørgensenOrientenHvem er viDouble CCCCCC1.82
Sonja KleinLille PipTykke 1 og 2Double CCCCCC1.62
Martin KochLille PipTykke 1 og 2Double CCCCCC1.98
Johni CarlsonBodegaen Aarup2xJCDouble CCCCCC2.38
Johnny ChristensenBodegaen Aarup2xJCDouble CCCCCC1.22
Keld JohnsenThyras KildePytDouble CCCCCC1.59
Danni ØrumThyras KildePytDouble CCCCCC1.52
Mads Møller Thyras KildePytDouble CCCCCC2.06
Marianne LinnetUptownTeam Øv og BøvDouble CCCCCC1.71
Ole OlsenUptownTeam Øv og BøvDouble CCCCCC1.98
Marianne RavnUptownTeam MM’sDouble CCCCCCC1.89
Søren MeinecheUptownTeam MM’sDouble CCCCCCC1.86
Henrik N ChristensenLumskebugtenTeam LumskeboysDouble CCCCCCC1.8
Michael Celik JørgensenLumskebugtenTeam LumskeboysDouble CCCCCCC1.91
Henrik DueLumskebugtenTeam LumskeboysDouble CCCCCCC1.56
Erling OdgaardSærslevTeam OdgaardDouble CCCCCCC1.73
Marlene OdgaardSærslevTeam OdgaardDouble CCCCCCC1.99
Ole Post HansenSærslevTeam OdgaardDouble CCCCCCC1.64
Bo ChristiansenVores BarMoBo PlusDouble CCCCCCC1.74
Henning HenriksenVores BarMoBo PlusDouble CCCCCCC2.09
Kent Moff AndersenVores BarMoBo PlusDouble CCCCCCC1.49
Jimmi BertelsenThyras KildeKBDouble CCCCCCC2.15
Klaus KropThyras KildeKBDouble CCCCCCC1.54
Helle RasmussenEjbyED VejlebønderneDouble CCCCCCC1.74
Leif RasmussenEjbyED VejlebønderneDouble CCCCCCC2
Dennis MadsenAakroenDuserneDouble CCCCCCC2.02
Anita EngelsfeltAakroenDuserneDouble CCCCCCC1.90
Henrik KristensenAakroenDuserneDouble CCCCCCC1.93
Daniel JensenLille PipAmigosDouble CCCCCCC2.12
Jakob EnevoldsenLille PipAmigosDouble CCCCCCC1.56
Simon BentzenLille PipAmigosDouble CCCCCCC1.83
Adam NæsbyBørkop DartFlexerneFredericia/Vejle B2.72
Claus AndersenBørkop DartFlexerneFredericia/Vejle B2.71
Niels Chr HedenstedBørkop DartFlexerneFredericia/Vejle B1.3
Tommy Dideriksen Børkop DartFlexerneFredericia/Vejle B3.45
Jimmy ChristensenKlods HansHandikapFredericia/Vejle B3.33
Roald JohansenKlods HansHandikapFredericia/Vejle B3.23
Johnny JørgensenBørkop DartLars P. og Co.Fredericia/Vejle B2.37
Lars PedersenBørkop DartLars P. og Co.Fredericia/Vejle B2.25
Anders JørgensenGo DartMAKFredericia/Vejle B2.79
Maya AndresenGo DartMAKFredericia/Vejle B1.62
Kaj KromannGo DartMAKFredericia/Vejle B1.78
Flemming BobergBørkop DartBoberg og NæsbyFredericia/Vejle B2.37
Berit NæsbyBørkop DartBoberg og NæsbyFredericia/Vejle B2.17
Michael EgebergHos EllenHos EllenFredericia/Vejle B1.76
Ulrik RagnsvaldHos EllenHos EllenFredericia/Vejle B2
Ole SødergrenHos EllenHos EllenFredericia/Vejle B2.43
Kaj SmedegårdHos EllenHos EllenFredericia/Vejle B2.08
AnnChristina RasmussenBørkop DartAC/SCFredericia/Vejle B1.72
Steffen ChristensenBørkop DartAC/SCFredericia/Vejle B2.69
Julie RefsgaardThe Last WaterholeUnknowFredericia/Vejle C1.24
Benjamin BøgvadThe Last WaterholeUnknowFredericia/Vejle C1.16
Ingeborg SørensenGo DartGPS FejlFredericia/Vejle C1.53
Vivi JuhlGo DartGPS FejlFredericia/Vejle C1.38
Thania AndersenThe Last WaterholeIld og vandFredericia/Vejle C1.43
Rosa NielsonThe Last WaterholeIld og vandFredericia/Vejle C1.63
Anne EdelsteinLumskebugtenDet er for sjovtFredericia/Vejle C1.31
Tanja HeeddegaardLumskebugtenDet er for sjovtFredericia/Vejle C1.95
Dorthe HansenOrientenOrientenFredericia/Vejle C1.67
Jacob HansenOrientenOrientenFredericia/Vejle C1.68
Niels JensenThe Last WaterholeScrubanubsFredericia/Vejle C1.64
Henrik MadsenThe Last WaterholeScrubanubsFredericia/Vejle C1.72
Linnea JensenThe Last WaterholeDe Blå FluerFredericia/Vejle C2.02
Pia BøgvadThe Last WaterholeDe Blå FluerFredericia/Vejle C1.59
Ann Kiara SørensenOrientenDe tre musketererFredericia/Vejle CC1.37
Jannick JohansenOrientenDe tre musketererFredericia/Vejle CC2.02
Susanne JohansenOrientenDe tre musketererFredericia/Vejle CC1.7
Asger HansenOrientenGøg og GokkeFredericia/Vejle CC2.06
Svend JørgensenOrientenGøg og GokkeFredericia/Vejle CC1.82
Ib HansenKlods HansTozzerneFredericia/Vejle CC2.18
Skipper WenzelsenKlods HansTozzerneFredericia/Vejle CC1.69
Kenneth AurboKahyttenTeam AurboFredericia/Vejle CC2.2
Charlotte AurboKahyttenTeam AurboFredericia/Vejle CC1.79
Andreas Fibæk SørensenKlods HansPromillenFredericia/Vejle CC2.17
Poul Erik LarsenKlods HansPromillenFredericia/Vejle CC1.9
Jesper SørensenGo Dart2 Damer og 1 KnægtFredericia/Vejle CC2.55
Lene AndresenGo Dart2 Damer og 1 KnægtFredericia/Vejle CC1.51
Tanja HansenGo Dart2 Damer og 1 KnægtFredericia/Vejle CC1.55
Grace KochKlods HansKoch JoFredericia/Vejle CC1.36
Ivelina KochKlods HansKoch JoFredericia/Vejle CC1.5
Stefan KochKlods HansKoch JoFredericia/Vejle CC2.61
Jan KirkebyFHIFDet Grå GuldFyn B1.88
Jens Erik BækFHIFDet Grå GuldFyn B2.08
June JensenEjbyBossen og BumsenFyn B1.47
Per JensenEjbyBossen og BumsenFyn B2.5
Jann RasmussenSærslevHelene og JannFyn B2.62
Helene JensenSærslevHelene og JannFyn B1.4
Daniel ReynbergRøde KroDe Røde BanditterFyn B1.94
Peter FreuchenRøde KroDe Røde BanditterFyn B2.1
Carsten LundSærslevSD Team KølFyn B1.62
Morten AndersenSærslevSD Team KølFyn B2.44
Joakim GøhnsFHIFDe BlåstrivetFyn B1.85
Martin BachFHIFDe BlåstrivetFyn B2.31
Henrik "Lille Mand" JensenHøjfyns EdartBagerens KagearmeFyn B2.08
Mike HansenHøjfyns EdartBagerens KagearmeFyn B2.13
Trine HansenHøjfyns EdartBagerens KagearmeFyn B1.57
Hans AndersenFHIFDe RødeFyn BB1.63
Kim HoltonFHIFDe RødeFyn BB2.59
Jakob PedersenLille PipTeam 2BorgFyn BB2.37
Pernille FilipsenLille PipTeam 2BorgFyn BB1.96
Mia LaursenBodegaen AarupKom onFyn BB1.85
Rene CarlsenBodegaen AarupKom onFyn BB2.49
Esben NielsenSærslevWikingsFyn BB2.24
Daniel MartenSærslevWikingsFyn BB2.19
Finn AndersenSærslevSD HFFyn BB2.68
Henning O MadsenSærslevSD HFFyn BB1.77
Jonas EldrupEjbyEn Alm og En ClassicFyn BB1.56
Simon JohansenEjbyEn Alm og En ClassicFyn BB2.89
Jakob HansenHos Hermansen2 Tilbud og 1 ColaFyn BB2.36
Morten KonradsenHos Hermansen2 Tilbud og 1 ColaFyn BB2.77
Stefan LarsenHos Hermansen2 Tilbud og 1 ColaFyn BB2.51
Brian EngholmSærslevJægerneFyn BBB2.5
Daniel HansenSærslevJægerneFyn BBB2.83
Heino LaprathSærslevMånerneFyn BBB2.65
Johnny HansenSærslevMånerneFyn BBB2.33
Martin LarsenSærslevMånerneFyn BBB2.74
Jesper RasmussenSærslevFasandræberneFyn BBB2.88
Martin W HansenSærslevFasandræberneFyn BBB2.61
Henrik Bimse KreutzfeldLille PipBTRFyn BBB3.38
Thomas AndersenLille PipBTRFyn BBB2.4
Bo R HermansenLille PipBTRFyn BBB2.82
Frederik PedersenSærslevTJSFFyn BBB3.38
Sabrina HansenSærslevTJSFFyn BBB1.3
Thomas OdgaardSærslevTJSFFyn BBB2.8
Jesper HansenSærslevTJSFFyn BBB3.57
Preben SørensenEjbyAlti Alti is BackFyn BBB3.85
Brian NielsenEjbyAlti Alti is BackFyn BBB3.79
Johnny HK HansenEjbyAlti Alti is BackFyn BBB3.58
Annette ReusSærslevLady og VagabondenFyn C0.68
Ivan UdsenSærslevLady og VagabondenFyn C1.76
Anette StoffersHøjfyns EdartTomgangFyn C1.18
Thomas ListHøjfyns EdartTomgangFyn C1.31
Torben PedersenHøjfyns EdartTomgangFyn C1.22
Pia ChroneHos HermansenPandertanterFyn C1.33
Helle KolbechHos HermansenPandertanterFyn C1.24
Annemarie MadsenHos HermansenPandertanterFyn C1.15
Henriette JensenSærslevSkrubberneFyn C1.38
Gitte NykjærSærslevSkrubberneFyn C1.24
Annemarie JustesenRøde KroRøde MorFyn C1.26
Maja StegøRøde KroRøde MorFyn C1.57
Eva JohnsenRøde KroRøde MixFyn C1.38
Henrik D PetersenRøde KroRøde MixFyn C1.34
Sebastian TuneRøde KroRøde MixFyn C1.59
Brian SieversRøde KroSieversFyn C1.76
Charlotte SieversRøde KroSieversFyn C1.3
Bent BossenHøjfyns EdartRobin HoodFyn C1.55
Flemming AndersenHøjfyns EdartRobin HoodFyn C1.52
Steen SchulzHøjfyns EdartRobin HoodFyn C1.26
Maiken Lea JensenLille PipDampFyn CC1.56
Jasper KejlingLille PipDampFyn CC1.8
Anita LarsenLille PipDampFyn CC1.3
Alex RevsbeckEjbyBøllerneFyn CC1.75
Daniel RevsbeckEjbyBøllerneFyn CC1.35
Lenette MerrillEjbyTeam MerrillFyn CC1.69
Rasmus MerrillEjbyTeam MerrillFyn CC1.44
Benny S JensenLille PipMålmand og FrueFyn CC1.8
Vivi OlsenLille PipMålmand og FrueFyn CC1.33
Heidi RevsbeckEjbyGummiarmeneFyn CC1.68
Mads RevsbeckEjbyGummiarmeneFyn CC1.62
Daniel MejlvangRøde KroDe Røde EfternølereFyn CC1.88
Mathilde HermansenRøde KroDe Røde EfternølereFyn CC1.43
Ronnie MathiesenRøde KroDe Røde EfternølereFyn CC1.23
Charlotte RasmussenSærslevDuploFyn CC1.39
Claus RasmussenSærslevDuploFyn CC1.92
Villy HermansenHos HermansenOlsen BandenFyn CC1.72
Karsten ØrgaardHos HermansenOlsen BandenFyn CC1.62
Bjarke BrøndHos HermansenOlsen BandenFyn CC1.41
Berit PedersenSærslev2 kolde fra KassenFyn CCC1.54
Brian SivertsenSærslev2 kolde fra KassenFyn CCC1.93
Kenneth D OlssonRøde KroKings and QueenFyn CCC1.82
Line SchougaardRøde KroKings and QueenFyn CCC1.66
Thomas S AndersenRøde KroKings and QueenFyn CCC1.54
Betina AndersenEjbyMaybeFyn CCC1.73
Maya HansenEjbyMaybeFyn CCC1.77
Dennis BangHos HermansenTeam Dobbel BBFyn CCC1.66
Brian Bjerg HansenHos HermansenTeam Dobbel BBFyn CCC2.03
Emil PedersenEjbyTeam HDFyn CCC1.64
Henrik RasmussenEjbyTeam HDFyn CCC2.16
Michael JensenBodegaen AarupM og NFyn CCC2.12
Nanna NyborgBodegaen AarupM og NFyn CCC1.74
Nicolai MøllerFHIFRed DragonsFyn CCC1.79
Anders EgebjergFHIFRed DragonsFyn CCC2.08
Jørgen GreveSærslevTeam ToyotaFyn CCC1.78
Flemming JørgensenSærslevTeam ToyotaFyn CCC1.65
Linette HansenSærslevTeam ToyotaFyn CCC1.47
Carsten Fæste MadsenBlack BullsDe Sorte TyreTrio A2.79
Jannik FjeldstedBlack BullsDe Sorte TyreTrio A3.38
Rene Helmer NielsenBlack BullsDe Sorte TyreTrio A2.96
Preben SørensenEjbyAlti Alti xxx BoomTrio A3.85
Brian NielsenEjbyAlti Alti xxx BoomTrio A3.79
Nicki HeineEjbyAlti Alti xxx BoomTrio A4.08
Mathias PhilipsenEjbyAlti Alti xxx BoomTrio A2.91
Justin ThurleyAakroenHadsten Dream TeamTrio A3.01
Kennet AndersenAakroenHadsten Dream TeamTrio A3.49
Lotte ThurleyAakroenHadsten Dream TeamTrio A2.71
Michelle BirdAakroenHadsten Dream TeamTrio A1.77
Brian EngholmSærslevSD Morud DartTrio A2.5
Daniel HansenSærslevSD Morud DartTrio A2.83
Johnny HansenSærslevSD Morud DartTrio A2.33
Kent HansenSærslevSD Morud DartTrio A2.57
Martin LarsenSærslevSD Morud DartTrio A2.74
Linda UllerupUptownThe UpsiesTrio A2
Mads JohansenUptownThe UpsiesTrio A3.17
Casper FrankUptownThe UpsiesTrio A2.36
Hans SommerGo DartTriple STrio A2.25
Jesper SørensenGo DartTriple STrio A2.55
Martin SimonsenGo DartTriple STrio A2.69
Jørgen KrapVesterkroenVesterkroens KnægteTrio B2.8
Peter HolmVesterkroenVesterkroens KnægteTrio B2.41
Michael SchmidtVesterkroenVesterkroens KnægteTrio B2.11
Niels AndersenVesterkroenVesterkroens KnægteTrio B1.92
Christian MærskVesterkroenVesterkroens KnægteTrio B1.65
Jakob LaursenByportenTeam Underberg BSTrio B2.51
Morten NymannByportenTeam Underberg BSTrio B2.29
Annemarie PlougheldByportenTeam Underberg BSTrio B2.38
Morten GuttroffByportenTeam Underberg BSTrio B1.82
Daniel MartenSærslevSD HFDTrio B2.19
Finn AndersenSærslevSD HFDTrio B2.68
Henning O MadsenSærslevSD HFDTrio B1.77
Nette BirkLandevejskroenRata Ruta Plus MorTrio B2.14
Peter HelagerLandevejskroenRata Ruta Plus MorTrio B2.74
Oscar LagunaLandevejskroenRata Ruta Plus MorTrio B2.19
Sanne BirkLandevejskroenRata Ruta Plus MorTrio B1.85
Martin BachFHIFDe Brogede BolcherTrio B2.31
Hans AndersenFHIFDe Brogede BolcherTrio B1.63
Jan KirkebyFHIFDe Brogede BolcherTrio B1.88
Jens Erik BækFHIFDe Brogede BolcherTrio B2.08
Kim HoltonFHIFDe Brogede BolcherTrio B2.59
Annbritt OlsenAakroenDe 3 EsserTrio B2.22
Claus Rønde AndersenAakroenDe 3 EsserTrio B2.35
Michael PedersenAakroenDe 3 EsserTrio B2.44
Per KjærgaardAakroenDe 3 EsserTrio B2.08
Henrik GuldbrandtLille Pip50/50Trio B2.2
Jakob PedersenLille Pip50/50Trio B2.37
Kirstine HjelholtLille Pip50/50Trio B1.55
Tina BachLille Pip50/50Trio B1.78
Ingeborg SørensenGo DartSmilehullerneTrio C1.53
Charlotte AurboGo DartSmilehullerneTrio C1.79
Vivi JuhlGo DartSmilehullerneTrio C1.38
Berit PedersenSærslevSD GirlpowerTrio C1.54
Charlotte RasmussenSærslevSD GirlpowerTrio C1.39
Marlene OdgaardSærslevSD GirlpowerTrio C1.99
Flemming JørgensenSærslevFlips TøserTrio C1.65
Gitte NykjærSærslevFlips TøserTrio C1.24
Linette HansenSærslevFlips TøserTrio C1.47
Tanja HansenGo DartPsygodart TrioTrio C1.55
Lene AndresenGo DartPsygodart TrioTrio C1.51
Maya AndresenGo DartPsygodart TrioTrio C1.62
Nanna PyrmontByportenMaMiNaChriTrio C1.08
Mai ErikssonByportenMaMiNaChriTrio C1.32
Christina PyrmontByportenMaMiNaChriTrio C1.3
Mia JensenByportenMaMiNaChriTrio C1.18
Bjarne RosenvingeBørkop DartGinhassTrio C1.40
Lisbeth NielsenBørkop DartGinhassTrio C1.51
Karin Jæger NielsenBørkop DartGinhassTrio C1.72
Keld JohnsenBørkop DartGinhassTrio C1.59
Brian JakobsenEjbyTeam RetardoTrio C1.09
Solvej SørensenEjbyTeam RetardoTrio C1.18
Alexander ClausenEjbyTeam RetardoTrio C1.32
Michael ErdmannEjbyTeam RetardoTrio C1.55
Stine KaarisEjbyTeam RetardoTrio C1.46
Joakim GøhnsFHIFUnited Colors of HarndrupTrio CC1.85
Nicolai MøllerFHIFUnited Colors of HarndrupTrio CC1.79
Anders EgebjergFHIFUnited Colors of HarndrupTrio CC2.08
Michael BlomFHIFUnited Colors of HarndrupTrio CC1.79
Lars Bo AndersenFHIFUnited Colors of HarndrupTrio CC1.55
AnnChristina RasmussenBørkop DartTeam HAJTrio CC1.72
Henning HenriksenBørkop DartTeam HAJTrio CC2.09
Jannie KjærBørkop DartTeam HAJTrio CC1.11
Carsten LundSærslevSD WonderboysTrio CC1.62
Erling OdgaardSærslevSD WonderboysTrio CC1.73
Thomas OdgaardSærslevSD WonderboysTrio CC2.80
Jørgen GreveSærslevSD WonderboysTrio CC1.78
Brian SivertsenSærslevSD TivolidartTrio CC1.93
Martin W HansenSærslevSD TivolidartTrio CC2.61
Sabrina HansenSærslevSD TivolidartTrio CC1.3
Lene PedersenByportenHelikoptrioTrio CC2
Oliver NæsbyByportenHelikoptrioTrio CC1.74
Mathias KorsbækByportenHelikoptrioTrio CC1.8
Lars OmmestrupByportenHelikoptrioTrio CC2.14
Kim JøkerByportenHelikoptrioTrio CC2.09
Allan NielsenEjbyED BH Maleren BSTrio CC1.08
Bo HermansenEjbyED BH Maleren BSTrio CC1.18
Karis MikkelsenEjbyED BH Maleren BSTrio CC1.32
Laurits RudEjbyED BH Maleren BSTrio CC2.68
Laurits LauritsenUptownTeam LutonVejen B2.15
Peder HansenUptownTeam LutonVejen B1.87
Ole OlesenUptownTeam T-OVejen B1.98
Tommy JohansenUptownTeam T-OVejen B2.57
Linda UllerupUptownTeam 2XLVejen B2
Lars HahnUptownTeam 2XLVejen B2.6
Claus FrederiksenUptownKims GufVejen B2
Kim FeddersenUptownKims GufVejen B2.47
Kurt ThomsenUptownTeam JikuVejen C1.61
Jim JensenUptownTeam JikuVejen C1.52
Jytte PedersenUptownDe GamleVejen C1.62
Søren MeinecheUptownDe GamleVejen C1.86
Jonas HansenUptownTeam BasseVejen C1.89
Simon SchulzUptownTeam BasseVejen C1.99
Marianne LinnetUptownDe Super HeldigeVejen C1.71
Jordan HartvigsenUptownDe Super HeldigeVejen C2.19
Frederik HulehøjLandevejskroenBanditter i HabitterØstjylland C1.92
Søren KløveLandevejskroenBanditter i HabitterØstjylland C1.91
Henriette KløveLandevejskroenDe to skøreØstjylland C1.39
Frank NielsenLandevejskroenDe to skøreØstjylland C1.5
Carina Nydam JensenAakroenCaroleØstjylland C1.52
Christian NydamAakroenCaroleØstjylland C1.52
Ole MadsenAakroenCaroleØstjylland C1.35
Lene PedersenByportenDen lille & den røde Østjylland C2
Lisa JensenByportenDen lille & den røde Østjylland C1.28