Østjylland B

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1The Gamblers121207412024
2BB FPG12841610716
3Nymann og flufferen12751110114
4Rata Ruta12661410112
5BB DSB126619512
6Team APM12210-59564
7Hakuna Matata12111-57592

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
Rata Ruta — De to skøre
Rata Ruta — DSB SIT
Flufferen og Pepe le pew — Den bette og den røde
De to skøre — Mimse og Mamse
DSB SIT — Den bette og den røde
Den bette og den røde — Rata Ruta
Flufferen og Pepe le pew — Mimse og Mamse
DSB SIT — Mimse og Mamse
De to skøre — Flufferen og Pepe le pew
Rata Ruta — Mimse og Mamse
Den bette og den røde — Mimse og Mamse
Den bette og den røde — De to skøre
DSB SIT — Flufferen og Pepe le pew
Rata Ruta — Flufferen og Pepe le pew
De to skøre — DSB SIT
DSB SIT — Rata Ruta
Den bette og den røde — Flufferen og Pepe le pew
Mimse og Mamse — De to skøre
Rata Ruta — Den bette og den røde
Mimse og Mamse — Flufferen og Pepe le pew
Den bette og den røde — DSB SIT
De to skøre — Rata Ruta
Mimse og Mamse — Rata Ruta
Flufferen og Pepe le pew — De to skøre
DSB SIT — De to skøre
De to skøre — Den bette og den røde
Mimse og Mamse — DSB SIT
Flufferen og Pepe le pew — Rata Ruta
Flufferen og Pepe le pew — DSB SIT
Mimse og Mamse — Den bette og den røde

Kamptabel