Spillested: Vores Bar

Vindinggårds Centret 21A, 7100 Vejle

DatoKampTidspunkt/ResultatRækkeSpillested
Tøserne VB — The Last WaterholeDouble C3 25/50
The Big Boys — Pops og drengeneDouble B1 50/50
Sognevejens esser — StjernekasterneDouble B1 50/50
Svinet og slagteren — Klude skubberneDouble A 50/50
SD Team Dunk — SuspektDouble C7 25/50
Jæger og Næsby — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
Skønheden og udyret — SkærupDouble C2 25/50
PYT — Team BøgvadDouble C6 50/50
ED BH Maleren 66 +/- — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
Spritterne — Store stygge UlvDouble B4 25/50
Dum dummere — Tulle og BradyDouble B3 25/50
De blå ugler — Det er for sjovtDouble C4 25/50
Vi to — Tøserne VBDouble C3 25/50
Olsen-banden — Svinet og slagterenDouble A 50/50
Stjernekasterne — The Big BoysDouble B1 50/50
Havnekroen 2 — Det farlige selskabDouble B1 25/50
De Sprøde Mimsetøser — SkærupDouble C2 25/50
Det er for sjovt — De skæveDouble C4 25/50
Tulle og Brady — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Team Tung — GrinebiderneDouble C2 50/50
Grinebiderne — CC GirlsDouble C2 50/50
Dowl junior/senior — Det var ikke osDouble C6 25/50
Store stygge Ulv — Team SkinkelynDouble B4 25/50
Thorsen & Trads — Lom & PusDouble B4 50/50
Havnekroen — The Big BoysDouble B1 50/50
Far & Søn — Team BøgvadDouble C6 50/50
Bobo — Fejl 40Fredericia/Vejle C2
K & T — SuspektDouble C7 25/50
Det farlige selskab — Scrubanubs BSDouble B1 25/50
Team Næsby — Tulle og BradyDouble B3 25/50
Dilligaf og Rotflmao — ScrubanubsFredericia/Vejle B
Skærup — Lille Pip De hidsige kosteDouble C2 25/50
Junior — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
Fairnok — Store stygge UlvDouble B4 25/50
ED Pepsi Max — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
Det er for sjovt — De fortabte sutterDouble C4 25/50
Suspekt — Salt & PeberDouble C7 25/50
Svinet og slagteren — ED Til Morgs 50Double A 50/50
ED Til Morgs 50 — Svinet og slagterenDouble A 50/50
Det’n ommer — SkærupDouble C2 25/50
Svinet og slagteren — Bossen og bumserneDouble A 50/50
The Big Boys — ØlhundeneDouble B1 50/50
Team Bøgvad — ED SpasserneDouble C6 50/50
Team Rose — GrinebiderneDouble C2 50/50
Grinebiderne — HobbitterneDouble C2 50/50
Dowl junior/senior — SkatterneDouble C6 25/50
De to — StjernekasterneDouble B1 50/50
Tordentøserne — Det er for sjovtDouble C4 25/50
Suspekt — HH Team RoséDouble C7 25/50
The Other Guys — Det farlige selskabDouble B1 25/50
Tulle og Brady — Det nye holdDouble B3 25/50
De røde ævler — Tøserne VBDouble C3 25/50
Thorsen & Trads — GolfspillerneDouble B4 50/50
Svinet og slagteren — OJ og hans 3 ballonerDouble A 50/50
Hobbitterne — GrinebiderneDouble C2 50/50
Dowl junior/senior — Team OBDouble C6 25/50
Skærup — FestAberne!Double C2 25/50
The Big Boys — Sognevejens esserDouble B1 50/50
Gøg & Gogge — Det farlige selskabDouble B1 25/50
Grinebiderne — TøserneDouble C2 50/50
Det er for sjovt — Team OstDouble C4 25/50
Bobo — SolstrålerneFredericia/Vejle C2
DJ — Tøserne VBDouble C3 25/50
Dig og mig og os to — Team BøgvadDouble C6 50/50
ED EjbyDart.dk — Tulle og BradyDouble B3 25/50
HH Team MBK — SuspektDouble C7 25/50
Tøserne VB — TosserneDouble C3 25/50
Stjernekasterne — Pops og drengeneDouble B1 50/50
Klude skubberne — Svinet og slagterenDouble A 50/50
ED Bewes and Butthead — De 2Double C5 25/50
De 2 — ED PiraterneDouble C5 25/50
Team Bøgvad — Dart WaderDouble C6 50/50
Sognevejens esser — The Big BoysDouble B1 50/50
Suspekt — Det grå guldDouble C7 25/50
Ølhundene — StjernekasterneDouble B1 50/50
ED Pokémonerne — SkærupDouble C2 25/50
ED De dårlige — De 2Double C5 25/50
The Crazy Chicks — Det er for sjovtDouble C4 25/50
Tulle og Brady — Rata RutaDouble B3 25/50
Team Bøgvad — Søde tøserDouble C6 50/50
Store stygge Ulv — No SignsDouble B4 25/50
Grinebiderne — ED Team MADouble C2 50/50
Eliten — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
Ma-Re-Co — De 2Double C5 25/50
Team Roki — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
De 2 — PoBoDouble C5 25/50
De 2 — Fru Hansen og DadaDouble C5 25/50
Ak113 — SuspektDouble C7 25/50
Det farlige selskab — Lille PiP Damp på kroenDouble B1 25/50
Søde tøser — Team BøgvadDouble C6 50/50
Hottelottes team — Tøserne VBDouble C3 25/50
De to — The Big BoysDouble B1 50/50
Idiotmor og barn — SkærupDouble C2 25/50
Come on — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
Det farlige selskab — Team M-ODouble B1 25/50
Svinet og slagteren — ED Team JuniorDouble A 50/50
Team Boris — Det er for sjovtDouble C4 25/50
Team M & M’s — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
DB — Team BøgvadDouble C6 50/50
De 2 — Vesterkro’enDouble C5 25/50
Salt & Peber — SuspektDouble C7 25/50
Thorsen & Trads — De nøjsommeDouble B4 50/50
The Bald — Store stygge UlvDouble B4 25/50
Store stygge Ulv — Lille PiP Team LyndbyDouble B4 25/50
Tøserne VB — L & L by BørkopDouble C3 25/50
Bobo — Team LumskeboysFredericia/Vejle C2
Stjernekasterne — HavnekroenDouble B1 50/50
Suspekt — SD Team DunkDouble C7 25/50
Stjernekasterne — Sognevejens esserDouble B1 50/50
Skærup — De Sprøde MimsetøserDouble C2 25/50
Store stygge Ulv — SpritterneDouble B4 25/50
Dowl junior/senior — ED BH Maleren 66 +/-Double C6 25/50
Tulle og Brady — Dum dummereDouble B3 25/50
ED Piraterne — De 2Double C5 25/50
Team Bøgvad — PYTDouble C6 50/50
Pops og drengene — The Big BoysDouble B1 50/50
Thorsen & Trads — Jæger og NæsbyDouble B4 50/50
PoBo — De 2Double C5 25/50
Grinebiderne — Team TungDouble C2 50/50
Skærup — Skønheden og udyretDouble C2 25/50
The Last Waterhole — Tøserne VBDouble C3 25/50
Dilligaf og Rotflmao — Cocio drengeneFredericia/Vejle B
Det er for sjovt — De blå uglerDouble C4 25/50
Svinet og slagteren — Olsen-bandenDouble A 50/50
Onkel & nevø — Tulle og BradyDouble B3 25/50
CC Girls — GrinebiderneDouble C2 50/50
Tøserne VB — Vi toDouble C3 25/50
De 2 — ED Bewes and ButtheadDouble C5 25/50
De skæve — Det er for sjovtDouble C4 25/50
The Big Boys — StjernekasterneDouble B1 50/50
Det var ikke os — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
Det farlige selskab — Havnekroen 2Double B1 25/50
Team Skinkelyn — Store stygge UlvDouble B4 25/50
Lom & Pus — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
Tulle og Brady — Team NæsbyDouble B3 25/50
Bobo — Ild og vandFredericia/Vejle C2
Team Bøgvad — Far & SønDouble C6 50/50
Ølhundene — The Big BoysDouble B1 50/50
Scrubanubs BS — Det farlige selskabDouble B1 25/50
Stjernekasterne — De toDouble B1 50/50
Bossen og bumserne — Svinet og slagterenDouble A 50/50
Thorsen & Trads — JuniorDouble B4 50/50
Lille Pip De hidsige koste — SkærupDouble C2 25/50
Tøserne VB — DJDouble C3 25/50
De fortabte sutter — Det er for sjovtDouble C4 25/50
Suspekt — K & TDouble C7 25/50
Dowl junior/senior — ED Pepsi MaxDouble C6 25/50
Store stygge Ulv — FairnokDouble B4 25/50
Dilligaf og Rotflmao — TinsoldaterneFredericia/Vejle B
Det nye hold — Tulle og BradyDouble B3 25/50
HH Team Rosé — SuspektDouble C7 25/50
Skærup — Det'n ommerDouble C2 25/50
No Signs — Store stygge UlvDouble B4 25/50
Skatterne — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
Det farlige selskab — The Other GuysDouble B1 25/50
Pops og drengene — StjernekasterneDouble B1 50/50
Grinebiderne — Team RoseDouble C2 50/50
De 2 — ED De dårligeDouble C5 25/50
The Big Boys — HavnekroenDouble B1 50/50
Golfspillerne — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
ED Spasserne — Team BøgvadDouble C6 50/50
Tosserne — Tøserne VBDouble C3 25/50
Det er for sjovt — TordentøserneDouble C4 25/50
Skærup — ED PokémonerneDouble C2 25/50
Tøserne VB — De røde ævlerDouble C3 25/50
Dilligaf og Rotflmao — Tommy og AdamFredericia/Vejle B
Team Ost — Det er for sjovtDouble C4 25/50
OJ og hans 3 balloner — Svinet og slagterenDouble A 50/50
Dowl junior/senior — Team M & M'sDouble C6 25/50
Bobo — SvampebobFredericia/Vejle C2
Tulle og Brady — ED EjbyDart.dkDouble B3 25/50
Fru Hansen og Dada — De 2Double C5 25/50
Thorsen & Trads — ElitenDouble B4 50/50
Team Bøgvad — Dig og mig og os toDouble C6 50/50
Tøserne — GrinebiderneDouble C2 50/50
Det farlige selskab — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Suspekt — HH Team MBKDouble C7 25/50
Dowl junior/senior — Team RokiDouble C6 25/50
Lille PiP Damp på kroen — Det farlige selskabDouble B1 25/50
ED Team MA — GrinebiderneDouble C2 50/50
De nøjsomme — Thorsen & TradsDouble B4 50/50
Dart Wader — Team BøgvadDouble C6 50/50
Dilligaf og Rotflmao — HandicapFredericia/Vejle B
L & L by Børkop — Tøserne VBDouble C3 25/50
Rata Ruta — Tulle og BradyDouble B3 25/50
FestAberne! — SkærupDouble C2 25/50
Store stygge Ulv — The BaldDouble B4 25/50
Stjernekasterne — ØlhundeneDouble B1 50/50
Vesterkro’en — De 2Double C5 25/50
Det er for sjovt — The Crazy ChicksDouble C4 25/50
Det grå guld — SuspektDouble C7 25/50
ED Team Junior — Svinet og slagterenDouble A 50/50
Suspekt — Ak113Double C7 25/50
Skærup — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Havnekroen — StjernekasterneDouble B1 50/50
The Big Boys — De toDouble B1 50/50
Thorsen & Trads — Come onDouble B4 50/50
Team M-O — Det farlige selskabDouble B1 25/50
Det er for sjovt — Team BorisDouble C4 25/50
Tøserne VB — Hottelottes teamDouble C3 25/50
Team OB — Dowl junior/seniorDouble C6 25/50
De 2 — Ma-Re-CoDouble C5 25/50
Lille PiP Team Lyndby — Store stygge UlvDouble B4 25/50
Team Bøgvad — DBDouble C6 50/50