Skip to content
<< nov 2026 >>
MTiOToFLS
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Double B5 25/50

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1La Favela Toften651133710
2Timon & Pumba75244010
3Stjernekasterne6336376
4Fuck den tripple624-2324
5Nugann523-4234
6Underdogs624-8294
7Havfruens drenge624-9254

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
La Favela Toften — Stjernekasterne
 
Fuck den tripple — Timon & Pumba
 
Underdogs — Nugann
 
Timon & Pumba — Underdogs
 
Havfruens drenge — La Favela Toften
 
Underdogs — Stjernekasterne
 
Nugann — Havfruens drenge
 
Nugann — Timon & Pumba
 
Havfruens drenge — Fuck den tripple
 
Stjernekasterne — Nugann
 
Timon & Pumba — Havfruens drenge
 
Underdogs — Fuck den tripple
 
Timon & Pumba — Stjernekasterne
 
Havfruens drenge — Underdogs
 
Stjernekasterne — Fuck den tripple
 
Fuck den tripple — La Favela Toften
 
La Favela Toften — Underdogs
 
Nugann — La Favela Toften
 
Stjernekasterne — Havfruens drenge
 
Timon & Pumba — Fuck den tripple
 
La Favela Toften — Timon & Pumba
 
Underdogs — Timon & Pumba
 
Nugann — Underdogs
 
La Favela Toften — Havfruens drenge
 
Stjernekasterne — La Favela Toften
 
Havfruens drenge — Nugann
 
Stjernekasterne — Underdogs
 
Fuck den tripple — Stjernekasterne
 
Underdogs — La Favela Toften
 
Fuck den tripple — Havfruens drenge
 
La Favela Toften — Fuck den tripple
 
Timon & Pumba — Nugann
 
Nugann — Stjernekasterne
 
Fuck den tripple — Nugann
 
Havfruens drenge — Timon & Pumba
 
Fuck den tripple — Underdogs
 
Stjernekasterne — Timon & Pumba
 
Underdogs — Havfruens drenge
 
La Favela Toften — Nugann
 
Havfruens drenge — Stjernekasterne
 
Timon & Pumba — La Favela Toften
 
Nugann — Fuck den tripple
 

Kamptabel