Fredericia/Vejle B

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1Prop og Berta3309306
2Invalidepensionisterne22016204
3MM Flights3123272
4Mødestedet 1211-3152
5No Respect312-7182
6Adam og de andre101-910
6Flyverskjul202-9110

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
MM Flights — Mødestedet 1
Flyverskjul — Prop og Berta
No Respect — Invalidepensionisterne
Invalidepensionisterne — Adam og de andre
Mødestedet 1 — No Respect
Prop og Berta — MM Flights
MM Flights — Flyverskjul
No Respect — Prop og Berta
Adam og de andre — Mødestedet 1
Mødestedet 1 — Invalidepensionisterne
Prop og Berta — Adam og de andre
Flyverskjul — No Respect
No Respect — MM Flights
Invalidepensionisterne — Prop og Berta
Adam og de andre — Flyverskjul
MM Flights — Adam og de andre
Mødestedet 1 — Flyverskjul
Flyverskjul — Invalidepensionisterne
Prop og Berta — Mødestedet 1
Invalidepensionisterne — MM Flights
Adam og de andre — No Respect
Invalidepensionisterne — No Respect
MM Flights — Prop og Berta
No Respect — Mødestedet 1
Prop og Berta — Flyverskjul
Mødestedet 1 — MM Flights
Adam og de andre — Invalidepensionisterne
Prop og Berta — No Respect
Flyverskjul — MM Flights
Mødestedet 1 — Adam og de andre
No Respect — Flyverskjul
Invalidepensionisterne — Mødestedet 1
Adam og de andre — Prop og Berta
MM Flights — No Respect
Flyverskjul — Adam og de andre
Prop og Berta — Invalidepensionisterne
MM Flights — Invalidepensionisterne
Flyverskjul — Mødestedet 1
No Respect — Adam og de andre
Mødestedet 1 — Prop og Berta
Invalidepensionisterne — Flyverskjul
Adam og de andre — MM Flights

Kamptabel