Trio C1

Stilling

PosHoldSpilletVundetTabtForskelVundne sætPoint
1De uenige1293206318
2Smilehullerne1284146216
3Dark Girls1284105716
4SD Flips tøser127555714
5Triple Trouble1266106212
6To korte og en lang1248-8528
7Basserne12012-51210

Kampkalender

DatoKampTidspunkt/ResultatSpillested
Dark Girls — Triple Trouble
SD Flips tøser — Smilehullerne
To korte og en lang — De uenige
Smilehullerne — To korte og en lang
De uenige — Basserne
Triple Trouble — SD Flips tøser
SD Flips tøser — Dark Girls
To korte og en lang — Triple Trouble
Dark Girls — To korte og en lang
Smilehullerne — De uenige
Triple Trouble — Basserne
Basserne — Smilehullerne
De uenige — Triple Trouble
Dark Girls — Basserne
To korte og en lang — SD Flips tøser
Basserne — SD Flips tøser
Triple Trouble — Smilehullerne
De uenige — Dark Girls
Basserne — To korte og en lang
Smilehullerne — Dark Girls
SD Flips tøser — De uenige
Triple Trouble — Dark Girls
De uenige — To korte og en lang
Smilehullerne — SD Flips tøser
To korte og en lang — Smilehullerne
SD Flips tøser — Triple Trouble
Basserne — De uenige
Smilehullerne — Basserne
Triple Trouble — To korte og en lang
Dark Girls — SD Flips tøser
To korte og en lang — Dark Girls
De uenige — Smilehullerne
SD Flips tøser — To korte og en lang
Basserne — Dark Girls
Smilehullerne — Triple Trouble
Dark Girls — Smilehullerne
Dark Girls — De uenige
SD Flips tøser — Basserne
Triple Trouble — De uenige
Basserne — Triple Trouble
To korte og en lang — Basserne
De uenige — SD Flips tøser

Kamptabel