Spillested: Go' Dart

Sjællandsgade 96B kld
7000 Fredericia

DatoKampTidspunkt/ResultatRækkeSpillested
Go i 2eren — Team AurboDouble C7 50/50
Malaco godt og blandet — Kortklubben + 2Trio A
Det er os der griner — Team BørgeDouble C5 50/50
Blom & Malm — Jesper og JesperDouble B3 50/50
En kort en lang — Mini og RasserDouble B2 25/50
SD Flips tøser — SmilehullerneTrio C1
GinDamerne — Det er os der grinerDouble C5 50/50
ED Team MA — TøserneDouble C2 50/50
Forfra bagfra — Brian er den bedsteDouble B3 50/50
Team Aurbo — Mor med mereDouble C7 50/50
Blå øjne — ED Team RetardoTrio C2
Smilehullerne — To korte og en langTrio C1
Vi to — Tøserne VBDouble C3 25/50
Tinsoldaterne — HandicapFredericia/Vejle B
Musse, Myrna og Wonderwoman — De nyeDouble C1 50/50
Tulle og Brady — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Jesper og Jesper — Forfra bagfraDouble B3 50/50
Mørke Elite — Malaco godt og blandetTrio A
Team HK — Team AurboDouble C7 50/50
Tosserne — Vi toDouble C3 25/50
SD Wikings — Malaco godt og blandetTrio A
Tøserne — HobbitterneDouble C2 50/50
Hulla ballu — Det er os der grinerDouble C5 50/50
Lars P. & Co. — En kort en langDouble B2 25/50
Spice Girls — ED BH MalerenTrio C2
Jesper og Jesper — Brian er den bedsteDouble B3 50/50
Sporhund — Forfra bagfraDouble B3 50/50
The Last Waterhole — Vi toDouble C3 25/50
Spice Girls — Team UnderbergTrio C2
Dem der — Blå øjneTrio C2
Onkel & nevø — Dum dummereDouble B3 25/50
Team Tung — TøserneDouble C2 50/50
De frygtløse — Team AurboDouble C7 50/50
Vi to — L & L by BørkopDouble C3 25/50
Smilehullerne — De uenigeTrio C1
Topform — Spice GirlsTrio C2
Team Næsby — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Tøserne — CC GirlsDouble C2 50/50
Yatzy — Jesper og JesperDouble B3 50/50
Forfra bagfra — Blom & MalmDouble B3 50/50
Det er os der griner — SD To kolde fra kassenDouble C5 50/50
Malaco godt og blandet — ED Team StageTrio A
En kort en lang — Lille PiP Lille, mellem og store musDouble B2 25/50
De nye — Pink PantherDouble C1 50/50
ED BH Maleren — Blå øjneTrio C2
Team Aurbo — SD Team OdgaardDouble C7 50/50
Blå øjne — TopformTrio C2
Det er os der griner — Det blandede guldDouble C5 50/50
Malaco godt og blandet — Triple ThreatTrio A
Basserne — SmilehullerneTrio C1
Jesper og Jesper — SporhundDouble B3 50/50
Hottelottes team — Vi toDouble C3 25/50
Grinebiderne — TøserneDouble C2 50/50
Rata Ruta — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Forfra bagfra — YatzyDouble B3 50/50
En kort en lang — Bagerens kagearmeDouble B2 25/50
Tinsoldaterne — Dilligaf og RotflmaoFredericia/Vejle B
Blå øjne — SD GirlpowerTrio C2
De to tossede — Team AurboDouble C7 50/50
SD Girlpower — Spice GirlsTrio C2
ED Team Retardo — Spice GirlsTrio C2
Vinderups drenge — De nyeDouble C1 50/50
Dig og mig — De nyeDouble C1 50/50
Tinsoldaterne — Cocio drengeneFredericia/Vejle B
Triple Trouble — SmilehullerneTrio C1
Vi to — De røde ævlerDouble C3 25/50
Det nye hold — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Kortklubben — Forfra bagfraDouble B3 50/50
Tøserne — Team RoseDouble C2 50/50
Sur & Tvær — Jesper og JesperDouble B3 50/50
SD Morud Dart — Malaco godt og blandetTrio A
Team Ingerslev — Det er os der grinerDouble C5 50/50
Team Aurbo — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Godt nok — En kort en langDouble B2 25/50
Spice Girls — Blå øjneTrio C2
Malaco godt og blandet — Team TryllejuiceTrio A
Forfra bagfra — Sur & TværDouble B3 50/50
Spice Girls — Dem derTrio C2
Smilehullerne — Dark GirlsTrio C1
Onkel & nevø — ED EjbyDart.dkDouble B3 25/50
Lille PiP Amigos — En kort en langDouble B2 25/50
Strong Ladies — Det er os der grinerDouble C5 50/50
DJ — Vi toDouble C3 25/50
Team Underberg — Spice GirlsTrio C2
Blå øjne — Team UnderbergTrio C2
Kortklubben — Jesper og JesperDouble B3 50/50
Mini og Rasser — En kort en langDouble B2 25/50
Kortklubben + 2 — Malaco godt og blandetTrio A
ED Team Retardo — Blå øjneTrio C2
Vi to — TosserneDouble C3 25/50
De nye — The MomsDouble C1 50/50
Tøserne — ED Team MADouble C2 50/50
Brian er den bedste — Forfra bagfraDouble B3 50/50
Jesper og Jesper — Blom & MalmDouble B3 50/50
Smilehullerne — SD Flips tøserTrio C1
Det er os der griner — GinDamerneDouble C5 50/50
Mor med mere — Team AurboDouble C7 50/50
To korte og en lang — SmilehullerneTrio C1
Spice Girls — SD GirlpowerTrio C2
Onkel & nevø — Tulle og BradyDouble B3 25/50
De nye — Pind og PræstDouble C1 50/50
Det blandede guld — Det er os der grinerDouble C5 50/50
Hobbitterne — TøserneDouble C2 50/50
Tøserne VB — Vi toDouble C3 25/50
Forfra bagfra — Jesper og JesperDouble B3 50/50
Malaco godt og blandet — Mørke EliteTrio A
De nye — Musse, Myrna og WonderwomanDouble C1 50/50
Team Aurbo — Team HKDouble C7 50/50
Blå øjne — Dem derTrio C2
Smilehullerne — BasserneTrio C1
Brian er den bedste — Jesper og JesperDouble B3 50/50
Vi to — The Last WaterholeDouble C3 25/50
Malaco godt og blandet — SD WikingsTrio A
Forfra bagfra — SporhundDouble B3 50/50
Det er os der griner — Hulla balluDouble C5 50/50
ED BH Maleren — Spice GirlsTrio C2
Tinsoldaterne — Tommy og AdamFredericia/Vejle B
Dum dummere — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Topform — Blå øjneTrio C2
En kort en lang — Lars P. & Co.Double B2 25/50
Tøserne — Team TungDouble C2 50/50
Team Aurbo — De frygtløseDouble C7 50/50
Spice Girls — TopformTrio C2
CC Girls — TøserneDouble C2 50/50
Onkel & nevø — Team NæsbyDouble B3 25/50
ED Team Stage — Malaco godt og blandetTrio A
Lille PiP Lille, mellem og store mus — En kort en langDouble B2 25/50
Blå øjne — ED BH MalerenTrio C2
Pink Panther — De nyeDouble C1 50/50
Blom & Malm — Forfra bagfraDouble B3 50/50
De nye — Vinderups drengeDouble C1 50/50
Jesper og Jesper — YatzyDouble B3 50/50
De uenige — SmilehullerneTrio C1
L & L by Børkop — Vi toDouble C3 25/50
SD To kolde fra kassen — Det er os der grinerDouble C5 50/50
SD Team Odgaard — Team AurboDouble C7 50/50
De nye — Dig og migDouble C1 50/50
Vi to — Hottelottes teamDouble C3 25/50
Bagerens kagearme — En kort en langDouble B2 25/50
Onkel & nevø — Rata RutaDouble B3 25/50
Sporhund — Jesper og JesperDouble B3 50/50
Yatzy — Forfra bagfraDouble B3 50/50
Triple Threat — Malaco godt og blandetTrio A
Tøserne — GrinebiderneDouble C2 50/50
Team Børge — Det er os der grinerDouble C5 50/50
Blå øjne — Spice GirlsTrio C2
Team Aurbo — De to tossedeDouble C7 50/50
Smilehullerne — Triple TroubleTrio C1
Malaco godt og blandet — SD Morud DartTrio A
De røde ævler — Vi toDouble C3 25/50
Jesper og Jesper — Sur & TværDouble B3 50/50
Det er os der griner — Team IngerslevDouble C5 50/50
Spice Girls — ED Team RetardoTrio C2
Tinsoldaterne — ScrubanubsFredericia/Vejle B
Forfra bagfra — KortklubbenDouble B3 50/50
Team Rose — TøserneDouble C2 50/50
En kort en lang — Godt nokDouble B2 25/50
Onkel & nevø — Det nye holdDouble B3 25/50
Pind og Præst — De nyeDouble C1 50/50
En kort en lang — Lille PiP AmigosDouble B2 25/50
Konen bestemmer — Team AurboDouble C7 50/50
SD Girlpower — Blå øjneTrio C2
ED EjbyDart.dk — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Dark Girls — SmilehullerneTrio C1
The Moms — De nyeDouble C1 50/50
Jesper og Jesper — KortklubbenDouble B3 50/50
Sur & Tvær — Forfra bagfraDouble B3 50/50
Team Tryllejuice — Malaco godt og blandetTrio A
Vi to — DJDouble C3 25/50
Det er os der griner — Strong LadiesDouble C5 50/50
Team Aurbo — Go i 2erenDouble C7 50/50
Team Underberg — Blå øjneTrio C2
Dem der — Spice GirlsTrio C2