Spillested: Landevejskroen

Ebeltoftvej 8, 8544 Mørke

DatoKampTidspunkt/ResultatRækkeSpillested
Go i 2eren — Team AurboDouble C7 50/50
Det er os der griner — Team BørgeDouble C5 50/50
Konen bestemmer — Go i 2erenDouble C7 50/50
De to skøre — Nøgendart snartØstjylland
Nøgendart snart — De to skøreØstjylland
ED Team Stage — Mørke EliteTrio A
Dark Girls — Triple TroubleTrio C1
Nøgendart snart — Den bette og den rødeØstjylland
Go i 2eren — De to tossedeDouble C7 50/50
Døv dart — Pænt irriterendeDouble C1 25/50
Dig og mig — Vinderups drengeDouble C1 50/50
Mim og Merlin — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Idiotmor og barn — Lille Pip De hidsige kosteDouble C2 25/50
Pind og Præst — Pink PantherDouble C1 50/50
Rata Ruta — Team NæsbyDouble B3 25/50
De to skøre — Team PræstØstjylland
ED Star Team Eldrup — De 2 S'erDouble C8 25/50
Team Børge — SD To kolde fra kassenDouble C5 50/50
Bodegatosserne — Øb og BøvDouble C3 50/50
Det nye hold — Rata RutaDouble B3 25/50
Team Præst — Flufferen og Pepe le pewØstjylland
Team KG — Team JohansenDouble C1 25/50
Nugann — De 2 S'erDouble C8 25/50
ED De retarderede hekse — Døv dartDouble C1 25/50
The Last Waterhole — TosserneDouble C3 25/50
SD Team Ringe — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
Idiotmor og barn — Skønheden og udyretDouble C2 25/50
Dream Team — Mim og MerlinDouble C4 50/50
Mørke Elite — Malaco godt og blandetTrio A
Øb og Bøv — ED Tro på dig selvDouble C3 50/50
Vinderups drenge — Pind og PræstDouble C1 50/50
Tosserne — Vi toDouble C3 25/50
Team Johansen — SD Team RingeDouble C1 25/50
SD Flips tøser — Dark GirlsTrio C1
Nøgendart snart — Mimse og MamseØstjylland
Døv dart — Team JohansenDouble C1 25/50
De to skøre — Den bette og den rødeØstjylland
SD Team Odgaard — Go i 2erenDouble C7 50/50
Tosserne — Hottelottes teamDouble C3 25/50
Mørke Elite — Kortklubben + 2Trio A
Musse, Myrna og Wonderwoman — Dig og migDouble C1 50/50
Mim og Merlin — ED Team NielsenDouble C4 50/50
Rata Ruta — ED EjbyDart.dkDouble B3 25/50
The United Boys — Øb og BøvDouble C3 50/50
De 2 S'er — Banke banke påDouble C8 25/50
Det blandede guld — Team BørgeDouble C5 50/50
Det’n ommer — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Dark Girls — To korte og en langTrio C1
Lille Pip De hidsige koste — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
De to skøre — Flufferen og Pepe le pewØstjylland
Pind og Præst — Dig og migDouble C1 50/50
De 2 S'er — Prinsessen og hyrdenDouble C8 25/50
Nøgendart snart — Team PræstØstjylland
De Sprøde Mimsetøser — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Team Johansen — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
Triple Threat — Mørke EliteTrio A
Øb og Bøv — BAWDouble C3 50/50
ED Team Mette — Døv dartDouble C1 25/50
Team Børge — Strong LadiesDouble C5 50/50
Go i 2eren — De frygtløseDouble C7 50/50
De to skøre — BB JBSØstjylland
Dig og mig — The MomsDouble C1 50/50
Go i 2eren — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Idiotmor og barn — ED PokémonerneDouble C2 25/50
Dark Girls — BasserneTrio C1
Rata Ruta — Onkel & nevøDouble B3 25/50
Pænt irriterende — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
ED De retarderede hekse — Team JohansenDouble C1 25/50
ED Team Bonnie og Clyde — De 2 S'erDouble C8 25/50
Døv dart — SD Team RingeDouble C1 25/50
Carole — Øb og BøvDouble C3 50/50
L & L by Børkop — TosserneDouble C3 25/50
Mørke Elite — SD WikingsTrio A
Tøserne VB — TosserneDouble C3 25/50
ED BH Maler 6 — Mim og MerlinDouble C4 50/50
De 3 musketerer — Mim og MerlinDouble C4 50/50
Spjæt og Spas — ED Team MetteDouble C1 25/50
Go i 2eren — Team HKDouble C7 50/50
Team Børge — Hulla balluDouble C5 50/50
Hulla ballu — Team BørgeDouble C5 50/50
Dig og mig — De nyeDouble C1 50/50
De uenige — Dark GirlsTrio C1
Mor med mere — Go i 2erenDouble C7 50/50
Team Johansen — Pænt irriterendeDouble C1 25/50
Idiotmor og barn — FestAberne!Double C2 25/50
FestAberne! — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Tulle og Brady — Rata RutaDouble B3 25/50
Team Tryllejuice — Mørke EliteTrio A
Nøgendart snart — Flufferen og Pepe le pewØstjylland
Øb og Bøv — Røde morDouble C3 50/50
The Moms — Pind og PræstDouble C1 50/50
Tosserne — DJDouble C3 25/50
Spjæt og Spas — Døv dartDouble C1 25/50
De 2 S'er — PoulsenDouble C8 25/50
Rata Ruta — Dum dummereDouble B3 25/50
Team Præst — Mimse og MamseØstjylland
Døv dart — Team KGDouble C1 25/50
Idiotmor og barn — SkærupDouble C2 25/50
SD Morud Dart — Mørke EliteTrio A
Smilehullerne — Dark GirlsTrio C1
Mim og Merlin — Hr. & Fru KællingDouble C4 50/50
Spjæt og Spas — ED De retarderede hekseDouble C1 25/50
ED Team Mette — Team JohansenDouble C1 25/50
GinDamerne — Team BørgeDouble C5 50/50
Tosserne — De røde ævlerDouble C3 25/50
Spjæt og Spas — Team KGDouble C1 25/50
Team KG — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
Pænt irriterende — Døv dartDouble C1 25/50
Team Næsby — Rata RutaDouble B3 25/50
SD Team Ringe — Team JohansenDouble C1 25/50
Vinderups drenge — Dig og migDouble C1 50/50
De 2 S'er — ED Star Team EldrupDouble C8 25/50
Pink Panther — Dig og migDouble C1 50/50
Mørke Elite — ED Team StageTrio A
Pind og Præst — Musse, Myrna og WonderwomanDouble C1 50/50
Vi to — TosserneDouble C3 25/50
Øb og Bøv — BodegatosserneDouble C3 50/50
Triple Trouble — Dark GirlsTrio C1
Team Præst — De to skøreØstjylland
Pink Panther — Pind og PræstDouble C1 50/50
De to tossede — Go i 2erenDouble C7 50/50
Olsen-banden RB — Mim og MerlinDouble C4 50/50
SD To kolde fra kassen — Team BørgeDouble C5 50/50
Rata Ruta — Det nye holdDouble B3 25/50
Tosserne — The Last WaterholeDouble C3 25/50
De nye — Pind og PræstDouble C1 50/50
Team Johansen — Team KGDouble C1 25/50
Mim og Merlin — Dream TeamDouble C4 50/50
Spjæt og Spas — SD Team RingeDouble C1 25/50
Døv dart — ED De retarderede hekseDouble C1 25/50
De 2 S'er — NugannDouble C8 25/50
Malaco godt og blandet — Mørke EliteTrio A
Skønheden og udyret — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
ED Tro på dig selv — Øb og BøvDouble C3 50/50
Pind og Præst — Vinderups drengeDouble C1 50/50
Team Børge — Team IngerslevDouble C5 50/50
Team Ingerslev — Team BørgeDouble C5 50/50
Team Johansen — Døv dartDouble C1 25/50
Team Præst — Nøgendart snartØstjylland
ED Team Nielsen — Mim og MerlinDouble C4 50/50
Idiotmor og barn — Det'n ommerDouble C2 25/50
Hottelottes team — TosserneDouble C3 25/50
Dark Girls — SD Flips tøserTrio C1
Kortklubben + 2 — Mørke EliteTrio A
ED EjbyDart.dk — Rata RutaDouble B3 25/50
ED Team Mette — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
Øb og Bøv — The United BoysDouble C3 50/50
Banke banke på — De 2 S'erDouble C8 25/50
Team Børge — Det blandede guldDouble C5 50/50
Go i 2eren — SD Team OdgaardDouble C7 50/50
Spjæt og Spas — Team JohansenDouble C1 25/50
Døv dart — ED Team MetteDouble C1 25/50
Idiotmor og barn — De Sprøde MimsetøserDouble C2 25/50
Dig og mig — Pind og PræstDouble C1 50/50
Mørke Elite — Triple ThreatTrio A
Team Præst — Den bette og den rødeØstjylland
BAW — Øb og BøvDouble C3 50/50
Prinsessen og hyrden — De 2 S'erDouble C8 25/50
The Moms — Dig og migDouble C1 50/50
De frygtløse — Go i 2erenDouble C7 50/50
Team Præst — BB JBSØstjylland
Tosserne — Tøserne VBDouble C3 25/50
Mim og Merlin — ED BH Maler 6Double C4 50/50
To korte og en lang — Dark GirlsTrio C1
Strong Ladies — Team BørgeDouble C5 50/50
Pind og Præst — The MomsDouble C1 50/50
De nye — Dig og migDouble C1 50/50
Mim og Merlin — De 3 musketererDouble C4 50/50
Team HK — Go i 2erenDouble C7 50/50
Basserne — Dark GirlsTrio C1
Tosserne — L & L by BørkopDouble C3 25/50
Onkel & nevø — Rata RutaDouble B3 25/50
Pænt irriterende — Team JohansenDouble C1 25/50
Døv dart — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
SD Wikings — Mørke EliteTrio A
Øb og Bøv — CaroleDouble C3 50/50
Team Børge — Det er os der grinerDouble C5 50/50
Poulsen — De 2 S'erDouble C8 25/50
Mørke Elite — Team TryllejuiceTrio A
SD Team Ringe — Døv dartDouble C1 25/50
Go i 2eren — Mor med mereDouble C7 50/50
De 2 S'er — ED Team Bonnie og ClydeDouble C8 25/50
Dark Girls — De uenigeTrio C1
Rata Ruta — Tulle og BradyDouble B3 25/50
Team Johansen — ED De retarderede hekseDouble C1 25/50
Dig og mig — Musse, Myrna og WonderwomanDouble C1 50/50
ED Pokémonerne — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Pind og Præst — De nyeDouble C1 50/50
Spjæt og Spas — Pænt irriterendeDouble C1 25/50
Røde mor — Øb og BøvDouble C3 50/50
DJ — TosserneDouble C3 25/50
Nøgendart snart — BB JBSØstjylland
De to skøre — Mimse og MamseØstjylland
Dark Girls — SmilehullerneTrio C1
Dum dummere — Rata RutaDouble B3 25/50
Team KG — Døv dartDouble C1 25/50
Skærup — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
De røde ævler — TosserneDouble C3 25/50
Hr. & Fru Kælling — Mim og MerlinDouble C4 50/50
ED De retarderede hekse — Spjæt og SpasDouble C1 25/50
Team Johansen — ED Team MetteDouble C1 25/50
Mørke Elite — SD Morud DartTrio A
Musse, Myrna og Wonderwoman — Pind og PræstDouble C1 50/50
Dig og mig — Pink PantherDouble C1 50/50
Team Børge — GinDamerneDouble C5 50/50
Team Aurbo — Go i 2erenDouble C7 50/50