Spillested: Aakroen

Ved Åen 1, 8370 Hadsten

DatoKampTidspunkt/ResultatRækkeSpillested
Malaco godt og blandet — Kortklubben + 2Trio A
The Moms — Musse, Myrna og WonderwomanDouble C1 50/50
De 3 musketerer — Hr. & Fru KællingDouble C4 50/50
ED Til Morgs 25 — Hadsten Dream TeamDouble A 25/50
Hadsten Dream Team — ED Til Morgs 25Double A 25/50
Sognevejens esser — StjernekasterneDouble B1 50/50
Sur & Tvær — KortklubbenDouble B3 50/50
Hobbitterne — Team RoseDouble C2 50/50
Kortklubben — Sur & TværDouble B3 50/50
Gøg & Gogge — The Other GuysDouble B1 25/50
Aakroens esser — Det gas'Trio B
ED Team Bonnie og Clyde — NugannDouble C8 25/50
The United Boys — CaroleDouble C3 50/50
Det’n ommer — De Sprøde MimsetøserDouble C2 25/50
De uenige — BasserneTrio C1
FestAberne! — Det'n ommerDouble C2 25/50
Nugann — De 2 S'erDouble C8 25/50
Ølhundene — Sognevejens esserDouble B1 50/50
Kortklubben + 2 — ED Team StageTrio A
Carole — BAWDouble C3 50/50
Pink Panther — The MomsDouble C1 50/50
Olsen-banden RB — De 3 musketererDouble C4 50/50
Tøserne — HobbitterneDouble C2 50/50
BAW — Røde morDouble C3 50/50
Havnekroen 2 — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Hobbitterne — ED Team MADouble C2 50/50
Mørke Elite — Kortklubben + 2Trio A
Poulsen — NugannDouble C8 25/50
Kortklubben — SporhundDouble B3 50/50
4 ristede med brød — Hadsten Dream TeamDouble A 25/50
Kortklubben + 2 — Team TryllejuiceTrio A
Dream Team — De 3 musketererDouble C4 50/50
Det’n ommer — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Lille PiP Damp på kroen — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Det’n ommer — SkærupDouble C2 25/50
De 3 musketerer — ED Team NielsenDouble C4 50/50
Røde mor — CaroleDouble C3 50/50
Gøg & Gogge — Team M-ODouble B1 25/50
Triple Trouble — BasserneTrio C1
Grinebiderne — HobbitterneDouble C2 50/50
ED Star Team Eldrup — NugannDouble C8 25/50
De brogede bolcher — Aakroens esserTrio B
Brian er den bedste — KortklubbenDouble B3 50/50
Kortklubben + 2 — SD Morud DartTrio A
Sognevejens esser — HavnekroenDouble B1 50/50
Kortklubben — YatzyDouble B3 50/50
Aakroens esser — SD WonderboysTrio B
Øb og Bøv — BAWDouble C3 50/50
Basserne — SmilehullerneTrio C1
Hobbitterne — GrinebiderneDouble C2 50/50
Blom & Malm — KortklubbenDouble B3 50/50
Aakroens esser — Kom onTrio B
Dig og mig — The MomsDouble C1 50/50
The Big Boys — Sognevejens esserDouble B1 50/50
Gøg & Gogge — Det farlige selskabDouble B1 25/50
Dark Girls — BasserneTrio C1
Nugann — Banke banke påDouble C8 25/50
De 3 måske 4 — Aakroens esserTrio B
Bodegatosserne — BAWDouble C3 50/50
Hadsten Dream Team — De utroligeDouble A 25/50
The Moms — Vinderups drengeDouble C1 50/50
Carole — Øb og BøvDouble C3 50/50
Team Tung — HobbitterneDouble C2 50/50
De 3 musketerer — Mim og MerlinDouble C4 50/50
Skønheden og udyret — Det'n ommerDouble C2 25/50
Carole — BodegatosserneDouble C3 50/50
Basserne — SD Flips tøserTrio C1
Lille PiPs drenge — Hadsten Dream TeamDouble A 25/50
Sognevejens esser — The Big BoysDouble B1 50/50
Hadsten Dream Team — Lille PiPs drengeDouble A 25/50
Triple Threat — Kortklubben + 2Trio A
CC Girls — HobbitterneDouble C2 50/50
Kortklubben — Forfra bagfraDouble B3 50/50
BAW — ED Tro på dig selvDouble C3 50/50
The Other Guys — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
De to — Sognevejens esserDouble B1 50/50
The Moms — Pind og PræstDouble C1 50/50
Lille PiP 50/50 — Aakroens esserTrio B
ED Tro på dig selv — CaroleDouble C3 50/50
Det’n ommer — ED PokémonerneDouble C2 25/50
SD Wikings — Kortklubben + 2Trio A
Basserne — To korte og en langTrio C1
Sognevejens esser — Pops og drengeneDouble B1 50/50
Aakroens esser — United Colors of HarndrupTrio B
De 3 musketerer — ED BH Maler 6Double C4 50/50
BAW — The United BoysDouble C3 50/50
Hadsten Dream Team — De tunge drengeDouble A 25/50
Scrubanubs BS — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Prinsessen og hyrden — NugannDouble C8 25/50
Nugann — ED Team Bonnie og ClydeDouble C8 25/50
Kortklubben — Jesper og JesperDouble B3 50/50
Carole — The United BoysDouble C3 50/50
De Sprøde Mimsetøser — Det'n ommerDouble C2 25/50
Stjernekasterne — Sognevejens esserDouble B1 50/50
Kortklubben + 2 — Malaco godt og blandetTrio A
Team Rose — HobbitterneDouble C2 50/50
De nye — The MomsDouble C1 50/50
Musse, Myrna og Wonderwoman — The MomsDouble C1 50/50
Hr. & Fru Kælling — De 3 musketererDouble C4 50/50
Hadsten Dream Team — Knold og totDouble A 25/50
Det gas’ — Aakroens esserTrio B
Det’n ommer — FestAberne!Double C2 25/50
Knold og tot — Hadsten Dream TeamDouble A 25/50
De 3 musketerer — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Aakroens esser — De 3 måske 4Trio B
Basserne — De uenigeTrio C1
Hobbitterne — TøserneDouble C2 50/50
Sognevejens esser — ØlhundeneDouble B1 50/50
Sporhund — KortklubbenDouble B3 50/50
De 2 S'er — NugannDouble C8 25/50
ED Team Stage — Kortklubben + 2Trio A
BAW — CaroleDouble C3 50/50
The Moms — Pink PantherDouble C1 50/50
Smilehullerne — BasserneTrio C1
De 3 musketerer — Dream TeamDouble C4 50/50
Gøg & Gogge — Lille PiP Damp på kroenDouble B1 25/50
SD Wonderboys — Aakroens esserTrio B
Idiotmor og barn — Det'n ommerDouble C2 25/50
Yatzy — KortklubbenDouble B3 50/50
ED Team MA — HobbitterneDouble C2 50/50
Kortklubben + 2 — Mørke EliteTrio A
Nugann — PoulsenDouble C8 25/50
Røde mor — BAWDouble C3 50/50
Hadsten Dream Team — 4 ristede med brødDouble A 25/50
Havnekroen — Sognevejens esserDouble B1 50/50
Lille Pip De hidsige koste — Det'n ommerDouble C2 25/50
Team M-O — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Skærup — Det'n ommerDouble C2 25/50
Nugann — ED Star Team EldrupDouble C8 25/50
Carole — Røde morDouble C3 50/50
SD Morud Dart — Kortklubben + 2Trio A
Vinderups drenge — The MomsDouble C1 50/50
BAW — Øb og BøvDouble C3 50/50
Basserne — Triple TroubleTrio C1
The Moms — Dig og migDouble C1 50/50
Aakroens esser — De brogede bolcherTrio B
Kortklubben — Brian er den bedsteDouble B3 50/50
De utrolige — Hadsten Dream TeamDouble A 25/50
Pind og Præst — The MomsDouble C1 50/50
Det’n ommer — Lille Pip De hidsige kosteDouble C2 25/50
Mim og Merlin — De 3 musketererDouble C4 50/50
Basserne — Dark GirlsTrio C1
Kortklubben — Blom & MalmDouble B3 50/50
Team Tryllejuice — Kortklubben + 2Trio A
BAW — BodegatosserneDouble C3 50/50
Det farlige selskab — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Øb og Bøv — CaroleDouble C3 50/50
Kom on — Aakroens esserTrio B
Hobbitterne — Team TungDouble C2 50/50
Hobbitterne — CC GirlsDouble C2 50/50
Banke banke på — NugannDouble C8 25/50
Aakroens esser — Lille PiP 50/50Trio B
SD Flips tøser — BasserneTrio C1
Gøg & Gogge — Havnekroen 2Double B1 25/50
Sognevejens esser — De toDouble B1 50/50
Forfra bagfra — KortklubbenDouble B3 50/50
Kortklubben + 2 — Triple ThreatTrio A
ED Team Nielsen — De 3 musketererDouble C4 50/50
Bodegatosserne — CaroleDouble C3 50/50
ED Tro på dig selv — BAWDouble C3 50/50
Det’n ommer — Skønheden og udyretDouble C2 25/50
To korte og en lang — BasserneTrio C1
The Moms — De nyeDouble C1 50/50
Carole — ED Tro på dig selvDouble C3 50/50
The United Boys — BAWDouble C3 50/50
Pops og drengene — Sognevejens esserDouble B1 50/50
ED Pokémonerne — Det'n ommerDouble C2 25/50
ED BH Maler 6 — De 3 musketererDouble C4 50/50
Nugann — Prinsessen og hyrdenDouble C8 25/50
Jesper og Jesper — KortklubbenDouble B3 50/50
De tunge drenge — Hadsten Dream TeamDouble A 25/50
Kortklubben + 2 — SD WikingsTrio A
United Colors of Harndrup — Aakroens esserTrio B
Gøg & Gogge — Scrubanubs BSDouble B1 25/50