Spillested: Den Røde Bodega

Valdemarsvej 1
8960 Randers SØ

DatoKampTidspunkt/ResultatRækkeSpillested
Konen bestemmer — Go i 2erenDouble C7 50/50
ED Team Nielsen — Dream TeamDouble C4 50/50
De frygtløse — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Mim og Merlin — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Gøg & Gogge — The Other GuysDouble B1 25/50
The United Boys — CaroleDouble C3 50/50
The Other Guys — Lille PiP Damp på kroenDouble B1 25/50
Røde mor — The United BoysDouble C3 50/50
Team Tung — GrinebiderneDouble C2 50/50
Dream Team — Mim og MerlinDouble C4 50/50
Team Rose — Team TungDouble C2 50/50
Olsen-banden RB — De 3 musketererDouble C4 50/50
Konen bestemmer — De to tossedeDouble C7 50/50
ED BH Maler 6 — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Team M-O — The Other GuysDouble B1 25/50
Dream Team — De 3 musketererDouble C4 50/50
Olsen-banden RB — Hr. & Fru KællingDouble C4 50/50
The United Boys — Øb og BøvDouble C3 50/50
Team Tung — TøserneDouble C2 50/50
Team HK — Konen bestemmerDouble C7 50/50
ED BH Maler 6 — Dream TeamDouble C4 50/50
The Other Guys — Det farlige selskabDouble B1 25/50
Bodegatosserne — The United BoysDouble C3 50/50
ED Team MA — Team TungDouble C2 50/50
The United Boys — ED Tro på dig selvDouble C3 50/50
Go i 2eren — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Havnekroen 2 — The Other GuysDouble B1 25/50
Team Tung — HobbitterneDouble C2 50/50
Hr. & Fru Kælling — Dream TeamDouble C4 50/50
Konen bestemmer — SD Team OdgaardDouble C7 50/50
The Other Guys — Scrubanubs BSDouble B1 25/50
The Other Guys — Gøg & GoggeDouble B1 25/50
Team Aurbo — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Olsen-banden RB — Dream TeamDouble C4 50/50
ED Team Nielsen — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Mor med mere — Konen bestemmerDouble C7 50/50
BAW — The United BoysDouble C3 50/50
CC Girls — Team TungDouble C2 50/50
Carole — The United BoysDouble C3 50/50
Konen bestemmer — De frygtløseDouble C7 50/50
Dream Team — ED Team NielsenDouble C4 50/50
Grinebiderne — Team TungDouble C2 50/50
Olsen-banden RB — Mim og MerlinDouble C4 50/50
The United Boys — Røde morDouble C3 50/50
De 3 musketerer — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Mim og Merlin — Dream TeamDouble C4 50/50
Team Tung — Team RoseDouble C2 50/50
Lille PiP Damp på kroen — The Other GuysDouble B1 25/50
De 3 musketerer — Dream TeamDouble C4 50/50
Olsen-banden RB — ED BH Maler 6Double C4 50/50
The Other Guys — Team M-ODouble B1 25/50
De to tossede — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Øb og Bøv — The United BoysDouble C3 50/50
Tøserne — Team TungDouble C2 50/50
The United Boys — BodegatosserneDouble C3 50/50
Det farlige selskab — The Other GuysDouble B1 25/50
Team Tung — ED Team MADouble C2 50/50
Konen bestemmer — Team HKDouble C7 50/50
Dream Team — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
ED Tro på dig selv — The United BoysDouble C3 50/50
SD Team Odgaard — Konen bestemmerDouble C7 50/50
Dream Team — Hr. & Fru KællingDouble C4 50/50
The Other Guys — Havnekroen 2Double B1 25/50
Hobbitterne — Team TungDouble C2 50/50
Hr. & Fru Kælling — Olsen-banden RBDouble C4 50/50
Dream Team — ED BH Maler 6Double C4 50/50
Scrubanubs BS — The Other GuysDouble B1 25/50
Konen bestemmer — Team AurboDouble C7 50/50
The United Boys — BAWDouble C3 50/50
Olsen-banden RB — ED Team NielsenDouble C4 50/50
Team Tung — CC GirlsDouble C2 50/50
Konen bestemmer — Mor med mereDouble C7 50/50