Spillested: FHIF

Juelsmindevej 11 b, 5463 Harndrup

DatoKampTidspunkt/ResultatRækkeSpillested
De brogede bolcher — De 3 måske 4Trio B
Lille PiP 50/50 — United Colors of HarndrupTrio B
De blåstrivet — CykeltosserneDouble C8 50/50
HH Team MBK — Det grå guldDouble C7 25/50
Hottelottes team — De røde ævlerDouble C3 25/50
De røde — Team GøglerFyn B1
FestAberne! — ED PokémonerneDouble C2 25/50
De blå ugler — Det er for sjovtDouble C4 25/50
FestAberne! — Det'n ommerDouble C2 25/50
De røde — SuppehønerneFyn B1
Det grå guld — Ak113Double C7 25/50
De fortabte sutter — De blå uglerDouble C4 25/50
Det gas’ — De brogede bolcherTrio B
United Colors of Harndrup — SD WonderboysTrio B
ED De Kinky — De blåstrivetDouble C8 50/50
De røde ævler — DJDouble C3 25/50
Kom on — United Colors of HarndrupTrio B
Lille PiP 50/50 — De brogede bolcherTrio B
HH Team Rosé — Det grå guldDouble C7 25/50
Skønheden og udyret — FestAberne!Double C2 25/50
De blå ugler — The Crazy ChicksDouble C4 25/50
De blåstrivet — ED VejlebønderneDouble C8 50/50
L & L by Børkop — De røde ævlerDouble C3 25/50
Det grå guld — K & TDouble C7 25/50
De blåstrivet — Gøg og GokkeDouble C8 50/50
FestAberne! — Lille Pip De hidsige kosteDouble C2 25/50
De brogede bolcher — Aakroens esserTrio B
De røde ævler — The Last WaterholeDouble C3 25/50
De røde ævler — Tøserne VBDouble C3 25/50
Snapsepigerne — De blåstrivetDouble C8 50/50
De skæve — De blå uglerDouble C4 25/50
United Colors of Harndrup — Det gas'Trio B
De brogede bolcher — United Colors of HarndrupTrio B
Skærup — FestAberne!Double C2 25/50
De røde — BjørnebrødreneFyn B1
Det grå guld — Salt & PeberDouble C7 25/50
De blå ugler — Team BorisDouble C4 25/50
Team Ost — De blå uglerDouble C4 25/50
Vi to — De røde ævlerDouble C3 25/50
Suspekt — Det grå guldDouble C7 25/50
Idiotmor og barn — FestAberne!Double C2 25/50
FestAberne! — Idiotmor og barnDouble C2 25/50
Kom on — De brogede bolcherTrio B
United Colors of Harndrup — De 3 måske 4Trio B
Game of Throws — De blåstrivetDouble C8 50/50
De brogede bolcher — SD WonderboysTrio B
Aakroens esser — United Colors of HarndrupTrio B
FestAberne! — De Sprøde MimsetøserDouble C2 25/50
De blåstrivet — Dum og dummereDouble C8 50/50
De blå ugler — TordentøserneDouble C4 25/50
SD Team Dunk — Det grå guldDouble C7 25/50
Tosserne — De røde ævlerDouble C3 25/50
Det grå guld — HH Team MBKDouble C7 25/50
ED Pokémonerne — FestAberne!Double C2 25/50
United Colors of Harndrup — Lille PiP 50/50Trio B
Cykeltosserne — De blåstrivetDouble C8 50/50
De 3 måske 4 — De brogede bolcherTrio B
De røde ævler — Hottelottes teamDouble C3 25/50
Det er for sjovt — De blå uglerDouble C4 25/50
Det’n ommer — FestAberne!Double C2 25/50
Ak113 — Det grå guldDouble C7 25/50
De blå ugler — De fortabte sutterDouble C4 25/50
De brogede bolcher — Det gas'Trio B
SD Wonderboys — United Colors of HarndrupTrio B
De blåstrivet — ED De KinkyDouble C8 50/50
DJ — De røde ævlerDouble C3 25/50
De brogede bolcher — Lille PiP 50/50Trio B
ED Vejlebønderne — De blåstrivetDouble C8 50/50
Det grå guld — HH Team RoséDouble C7 25/50
United Colors of Harndrup — Kom onTrio B
De røde — Japper and the CoconutsFyn B1
De røde ævler — L & L by BørkopDouble C3 25/50
The Crazy Chicks — De blå uglerDouble C4 25/50
FestAberne! — Skønheden og udyretDouble C2 25/50
Lille Pip De hidsige koste — FestAberne!Double C2 25/50
K & T — Det grå guldDouble C7 25/50
Det gas’ — United Colors of HarndrupTrio B
De blå ugler — De skæveDouble C4 25/50
Aakroens esser — De brogede bolcherTrio B
Gøg og Gokke — De blåstrivetDouble C8 50/50
The Last Waterhole — De røde ævlerDouble C3 25/50
De blåstrivet — Game of ThrowsDouble C8 50/50
Tøserne VB — De røde ævlerDouble C3 25/50
Salt & Peber — Det grå guldDouble C7 25/50
United Colors of Harndrup — De brogede bolcherTrio B
Team Boris — De blå uglerDouble C4 25/50
De 3 måske 4 — United Colors of HarndrupTrio B
De røde ævler — Vi toDouble C3 25/50
De brogede bolcher — Kom onTrio B
De røde — ED Bossen og bumsenFyn B1
FestAberne! — SkærupDouble C2 25/50
De blå ugler — Team OstDouble C4 25/50
Det grå guld — SuspektDouble C7 25/50
De blåstrivet — SnapsepigerneDouble C8 50/50
SD Wonderboys — De brogede bolcherTrio B
Tordentøserne — De blå uglerDouble C4 25/50
De røde ævler — TosserneDouble C3 25/50
Det grå guld — SD Team DunkDouble C7 25/50
De røde — Lille PiP Lorte værtshusFyn B1
United Colors of Harndrup — Aakroens esserTrio B
Dum og dummere — De blåstrivetDouble C8 50/50
De Sprøde Mimsetøser — FestAberne!Double C2 25/50